Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RoSSo3

    senior tag

    válasz Khelben #157252 üzenetére

    köszönöm!!
    közben kiesett az ASUS ZENBOOK PRO, pedig nagyon tetszetős készülék! újra nincs keret, a használtak meg 8 gigások, és megnéztem, nem lehet cserélni a memóriát! ez furcsa, de YouTube-on láttam, hogy egyben van az alaplappal, tehát jól kell választani az eljén...

    Szóval most az OMEN-ek, a ZBOOK-ok, a STUDIO G3, a THINKPAD P50/51 és HELIOS van "versenyben" nálam. És azt hiszem, akkor már legyen 15,6-os. A 17-es nem fog összejönni - épp nálam is a képernyő miatt (is + garancia), hol IPS-t írnak, hol meg csak rávágják, hogy az (aztán ki tudja...)

    Az OMEN-t és a HELIOS-t ha nem játékra használnám, akkor nem bánnának el a multitaskinggal, Photoshoppal, 3D rendereléssel? Papíron úgy nézem, nem rossz a konfig - nem csak játékra Tény, játékgépek, de ha a képernyőjük szép, akkor milyen hátrány érhet, ha nem játékra használnám őket?
    (Ahogy olvastam, a Quadro kártyákkal is szépen futnak játékok. Nem arra tervezték őket, de za nem zárja ki, hogy pl. mediumon valami elszórakozzon egy kicsit ezzel-azzal, néha napján.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák