Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adika4444

    addikt

    válasz QwErTy42 #103052 üzenetére

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Nem írta le, tehát a most venni érdemes gépet írjuk össze az eddig leírt céljaira.
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    Ott volt h 140e Huf-ig.
    (3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
    ezt is leírta
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    ezt is
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    ezt ugyan nem de sok választása úgy sincs újban, ha meg egyáltalán érdekli használt akkor majd esetleg számíthat.
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Erre se válaszolt, nem szempont
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    erre se, mindenevő:D
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    akárcsak a 7-es
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    ezek szerint nincs neki
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    mivel 2015-ben milyen gépet tudunk ajánlani vagy vmi ilyesmi volt a kérdése ezért valszeg új, de elsőre új meg esetleg a magukat kínáló használtak:)

    Sztem ha nem ír kérdőívet az egyenlő azzal hogy beleírja hogy mind1.
    Ja és nem kötöszködni akartam!

    szerk:
    Egyébként volna egy olyan ötletem, hogy az ajánlott gépeket összefoglalóba szedni. Nem igények alapján, csak hogy mi a kiemelkedője (hűtés, bővíthetőség, strapabíróság) meg a hátrányai (konzumer, nehéz bővíteni)
    hogy ha vki kinéz valamit magának hw alapján akkor bekattint, megnézi be van írva hogy a gép okés, és veheti...
    Ami meg nincs benne és megveszi, magára vessen vagy kérdezzen.

    [ Szerkesztve ]

    üdv, adika4444- Ha egy munkát 30 perc alatt elvégzek, az azért van, mert 10 évet töltöttem azzal, hogy megtanuljam, hogyan kell 30 perc alatt elvégezni. Az évekért tartozol nekem, nem a percekért.

Új hozzászólás Aktív témák