Hirdetés
- Milyen videókártyát?
- Apple asztali gépek
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Projektor topic
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- Milyen monitort vegyek?
- Vezetékes FEJhallgatók
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kalandor
HÁZIGAZDA
60% amerikai ázsiai
20% indiai
A maradék DEI, illetve 1-2 fehér ember volt, de pl. az egyikkel beszélt kiderült, hogy ukrán.Az első 72 embert néztem át (egyet nem tudtam beazonosítani, inkább skippeltem):
Kaukázusi: 32
Indiai-arab: 16
Kínai-más ázsiai: 20
Fekete: 3 -
gabor7th
addikt
Viszont ha megnézed nem minden speaker számtech-es, van pl. a Blackrocktól speaker, aki befektető.
-
Reggie0
titán
Nekem 32.14% jott ki a speakerekre (63/196). De vannak fent a neten hallgatosagrol is kepek, arra sem lehet azt mondani, hogy nincsenek feher emberek... Szoval kar kummantani, hamar le lehet bukni, uzenem a fonokodnek

-
gabor7th
addikt
-
Reggie0
titán
Az én volt főnököm nemrég volt a "GenAI Summit"-on a Szilikon völgyben, ahol az AI volt a középpontban és azt mesélte, hogy nincs fehér ember aki az AI-val foglalkozna...
60% amerikai ázsiai
20% indiai
A maradék DEI, illetve 1-2 fehér ember volt, de pl. az egyikkel beszélt kiderült, hogy ukrán.Nincs ertelme ilyen nagyot mondani, ugyanis ezeken a helyeken fenykepeket is keszitenek

-
Sanya
nagyúr
https://a.te.ervelesi.hibad.hu/allito-kerdes
https://a.te.ervelesi.hibad.hu/mazsolazgatas
Még vitázni sem tudsz. Vissza vár a Prohardver politika fóruma!
-
ilor14
aktív tag
Mondjuk aki iPhone-t vesz az tudatosan csak azt veszi
Céges oldalról meg a MacBookok jól vannak árazva, ár/értékben az elmúlt időszakban a hasonló árú üzleti Windowsos társait oda-vissza verik.
-
Ezekiell
veterán
Na, látom te is Musktól szerzed az "információidat". Egyéb fake news még?
A pedofilok összemosása ezzel a témával pedig undorító féregség, rohadt uszítás, ami alkalmatlannáé tesz téged bármilyen veled való vitára. Egy bizonyos szint alá normális ember nem süllyed.
-
mepet
addikt
Az Ipsos szerint 7% magyarorszagon az LMBTQ emberek aranya. Ha igaz a 70%, amit irsz, akkor azert eleg durva, hogy 4-szer olyan esellyel zaklatnak gyermekeket, mint a heterok...
-
gabor7th
addikt
Az én volt főnököm nemrég volt a "GenAI Summit"-on a Szilikon völgyben, ahol az AI volt a középpontban és azt mesélte, hogy nincs fehér ember aki az AI-val foglalkozna...
60% amerikai ázsiai
20% indiai
A maradék DEI, illetve 1-2 fehér ember volt, de pl. az egyikkel beszélt kiderült, hogy ukrán. -
janeszgol
félisten
Teljesen egyetértek veled egy kivétellel. A kisgyermek zaklatók, a pedofilok több mint 70%-a hetero.
Nálunk a hírekben 2024 tavasza óta csak meleg gyermekzaklatók és gyerekzaklatók szerepelnek, de ettől az arányuk nem lesz magasabb a társadalomban. -
janeszgol
félisten
A DEI intézkedések alapvetően nem arról szólnak, hogy egyes csoportokat másokkal szemben előnyben részesítsenek, hanem hogy kiegyenlítsék az egyenlőtlenségeket, és mindenki számára egyenlő induló helyzetet biztosítsanak. Ez az eddig előnyben lévő csoport tagjai számára tűnhet igazságtalannak, de az összképet nézve társadalmi szinten pont hogy nem az.
Nyilván lehet ezt szarul is csinálni, mint mindent.Akkor a tartalomgyártók (játékfejlesztők, reklámozók stb) majdnem kivétel nélkül szarul csinálták.
Ebből az Apple jött ki szinte egyedül győztesen. -
Sanya
nagyúr
A DEI intézkedések alapvetően nem arról szólnak, hogy egyes csoportokat másokkal szemben előnyben részesítsenek, hanem hogy kiegyenlítsék az egyenlőtlenségeket, és mindenki számára egyenlő induló helyzetet biztosítsanak. Ez az eddig előnyben lévő csoport tagjai számára tűnhet igazságtalannak, de az összképet nézve társadalmi szinten pont hogy nem az.
Nyilván lehet ezt szarul is csinálni, mint mindent.Hát persze. Arról szólt, majd túltoltátok.
-
Ezekiell
veterán
A DEI intézkedések alapvetően nem arról szólnak, hogy egyes csoportokat másokkal szemben előnyben részesítsenek, hanem hogy kiegyenlítsék az egyenlőtlenségeket, és mindenki számára egyenlő induló helyzetet biztosítsanak. Ez az eddig előnyben lévő csoport tagjai számára tűnhet igazságtalannak, de az összképet nézve társadalmi szinten pont hogy nem az.
Nyilván lehet ezt szarul is csinálni, mint mindent. -
Ezekiell
veterán
Ja hogy ugrottunk a reklámozásra, ok

Vannak cégek, ahol valóban az van, igen. Nyilván kimérték, hogy ez nekik pozitív vagy negatív mérleget jelenet. Jelen cikk mutatja legjobban, hogy a vállalatok telibeszarják ezt az egészet, a profit miatt csinálják. -
W.Wilson
aktív tag
parancsolsz
én annyit állítok, hogy marhaság azt mondani az esetek túlnyomó többségében, hogy DEI miatt a cégek alkalmatlan munkaerőt vettek fel.
Persze értem én az ellenállást: van 2 ember, egyik fekete, mindkettő el tudja látni a munkát, a feketét vették fel a DEI miatt. megértem, ha ez a fehérnek nem tetszik
"Persze értem én az ellenállást: van 2 ember, egyik fekete, mindkettő el tudja látni a munkát, a feketét vették fel a DEI miatt. megértem, ha ez a fehérnek nem tetszik"
Ez konkrétan rasszizmus.
-
Reggie0
titán
parancsolsz
én annyit állítok, hogy marhaság azt mondani az esetek túlnyomó többségében, hogy DEI miatt a cégek alkalmatlan munkaerőt vettek fel.
Persze értem én az ellenállást: van 2 ember, egyik fekete, mindkettő el tudja látni a munkát, a feketét vették fel a DEI miatt. megértem, ha ez a fehérnek nem tetszik
Nem feher!=alkalmatlan. Azt sosem allitottam, hogy nem alkalmasak a reklamozasra, hanem azt, hogy kirivo aranytalansagot latunk a nepesseghez kepest, durvan atbillenve a lo tuloldalara(mert ez sokaig igy volt a feherek javara). Ez pedig szinten nonszesz.
-
Ezekiell
veterán
parancsolsz
én annyit állítok, hogy marhaság azt mondani az esetek túlnyomó többségében, hogy DEI miatt a cégek alkalmatlan munkaerőt vettek fel.
Persze értem én az ellenállást: van 2 ember, egyik fekete, mindkettő el tudja látni a munkát, a feketét vették fel a DEI miatt. megértem, ha ez a fehérnek nem tetszik
-
Narxis
nagyúr
A woke arrol szolt, hogy ha kezedbe fogsz egy szoget es jobbra all a hegye, akkor az naci whitepower. Ez ellen nem volt szukseg hergelesre se.
Mostanra a DEI odaig jutott, hogy egy rakat markanal egy darab feher embert nem latsz a reklamjaikban, esetleg ha elvetve igen egy-egyet, akkor az is csak no lehet. No nem mintha zavarna azt, hogy nincs feher egy reklamban, ha ez azert van, mert ezt dobta a random, de nem azert mert mar felnek a cegek a tultolt egyenloseg miatt.
Azert az sem normalis, hogy ha rajovunk, hogy nem jo, ha 10 evig seggberugtak teged, akkor azt gondolod, hogy cserebe 10 evig te rughatsz seggbe barkit. Kulonben jon a nagy ellenkompenzalas.
Mint minden eszmének ennek is meg voltak a szélsőségei, de nem csak ezt jelentette. Én úgy érzem ismétli a történelem önmagát, most kb. 1930-as évek elején vagyunk. A Weimari Köztársaságot váltja a nemzetiszocializmus.
-
Rage47
nagyúr
Én nem rettegek, de volt már 4 évet hatalmon Trump, szerintem mint populista tanult belőle, hogy most ki kell söpörni mindenkit aki a következő 4 évben keresztbe tehet neki, konkrétan a 2020-as választásokról hanfelvétel van arról, hogy a szavazatszámlálást akarta befolyásolni. Nem tudom mi kell még embereknek, hogy lássák ez nem a "normalitás" hanem egy másfajta kultusz.
Teljesen olyan mintha az Alkonyzónában lennék. Én látom azt, hogy a Biden adminisztrációnak voltak hülyeségei és szerintem Biden mint elnök alkalmatlan volt de ettől még nem lesz nekem Trump automatikusan alkalmasabb. Nem szerettem én se a túltolt woke-ot de még nem dobtam hátast ha láttam egy transznemű embert egy filmben. Kicsit úgy érzem mintha az embereknek semmi akaraterejük nem lenne a gondolkodásra és simán el lehet őket vezetni akármilyen irányba csak kellően sokszor kell ismételgetni valamit.
#22 igen, én itt hallottam arról először: [link]
"Kicsit úgy érzem mintha az embereknek semmi akaraterejük nem lenne a gondolkodásra és simán el lehet őket vezetni akármilyen irányba csak kellően sokszor kell ismételgetni valamit."
áh ezt gondolom én is régóta, csak nem tudtam szavakba önteni, thx
-
Reggie0
titán
-
Ezekiell
veterán
-
Ezekiell
veterán
-
sh4d0w
félisten
Tehat: cuki es Bezos benyaltak a meleg sz.rig Trumpnak.
-
Reggie0
titán
van arányszámod, mennyi volt közülük szép fehér ember, és mennyi a kifejezetten DEI miatt felvett emberke?
mert hát az, hogy néha felvesznek a cégek alkalmasnak tűnő embereket akik mégse azok, az elég megszokott dolog úgy a kapitalizmus kezdete óta, és nem nagyon látok bizonyítékot, hogy ezen emberek aránya a DEI direktívák megjelenése óta magasabb lenne (aránya, és nem az 1-1 kiragadott példa, amire szívesen ugrik a sajtó bizonyos része)
a kommentem arról szólt, hogy direkt a DEI miatt tudottan alkalmatlant vesznek fel (amire itt célozgatva volt), ami nonszensz
Es mi a magyarazat az ellentetjere? Mar nincs szep feher ember ezert nem jut sosem? Na ez a nonszensz.
-
Ezekiell
veterán
van arányszámod, mennyi volt közülük szép fehér ember, és mennyi a kifejezetten DEI miatt felvett emberke?
mert hát az, hogy néha felvesznek a cégek alkalmasnak tűnő embereket akik mégse azok, az elég megszokott dolog úgy a kapitalizmus kezdete óta, és nem nagyon látok bizonyítékot, hogy ezen emberek aránya a DEI direktívák megjelenése óta magasabb lenne (aránya, és nem az 1-1 kiragadott példa, amire szívesen ugrik a sajtó bizonyos része)
a kommentem arról szólt, hogy direkt a DEI miatt tudottan alkalmatlant vesznek fel (amire itt célozgatva volt), ami nonszensz
-
dnelb
veterán
-
nozs23
addikt
-
dnelb
veterán
A woke arrol szolt, hogy ha kezedbe fogsz egy szoget es jobbra all a hegye, akkor az naci whitepower. Ez ellen nem volt szukseg hergelesre se.
Mostanra a DEI odaig jutott, hogy egy rakat markanal egy darab feher embert nem latsz a reklamjaikban, esetleg ha elvetve igen egy-egyet, akkor az is csak no lehet. No nem mintha zavarna azt, hogy nincs feher egy reklamban, ha ez azert van, mert ezt dobta a random, de nem azert mert mar felnek a cegek a tultolt egyenloseg miatt.
Azert az sem normalis, hogy ha rajovunk, hogy nem jo, ha 10 evig seggberugtak teged, akkor azt gondolod, hogy cserebe 10 evig te rughatsz seggbe barkit. Kulonben jon a nagy ellenkompenzalas.
egy rakat markanal egy darab feher embert nem latsz a reklamjaikban
nike magyar oldalán pl kb nulla van, mindig röhögök rajta
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
akkor a potenciálisan kihozható szaktudás maximumát is korlátozod.
És ebben csak az a mókás, hogy szerinted mondjuk egy senior software developer pozícióra, vagy egyéb "tucatpozíciókra" a legtetejét akarják a cégek felvenni az elérhető poolnak?Baromira nem, mert nem éri meg a cégeknek marhasok indokból sem, és végső soron a candidatenek sem, ha egy (pl) L5ös tudással L3 pozícióban dolgozik.
Szóval bár érvnek jól hangzik, amit írsz, valójában nem működik az érvelésed.
A middle/upper management és hasonló szinteken már valóban korlátozó lehet a DEI, ott igaz lehet az érvelésed, de egyrészt ez a munkaerőpiac töredék százaléka (azaz sikerül bolhából elefántot csinálni), másrészt komolyan úgy gondoljuk, hogy a profitorientált cégek alkalmatlan embereket vesznek fel ilyen pozíciókba, ezzel saját magukkal kibaszva? Ne vicceljünk már

"hogy a profitorientált cégek alkalmatlan embereket vesznek fel ilyen pozíciókba, ezzel saját magukkal kibaszva?"
Azt hiszem, erre láthattunk jó néhány példát az elmúlt pár évben, különösen a marketing osztályokon. Vicces volt, pedig nem annak szánták.
-
Reggie0
titán
Na ne röhögtess, igenis volt hergelés, én olvasok a szélbaltól széljobbig mindenfélét és teljesen egyértelmű, hogy volt és van jelenleg is, de abban igazat adok, hogy nem CSAK annak lehet köszönni. Kellett hozzá a twitter/facebook és még sok-sok ruszki bot, hogy baromságokat terjesszenek az interneten.
A woke arrol szolt, hogy ha kezedbe fogsz egy szoget es jobbra all a hegye, akkor az naci whitepower. Ez ellen nem volt szukseg hergelesre se.
Mostanra a DEI odaig jutott, hogy egy rakat markanal egy darab feher embert nem latsz a reklamjaikban, esetleg ha elvetve igen egy-egyet, akkor az is csak no lehet. No nem mintha zavarna azt, hogy nincs feher egy reklamban, ha ez azert van, mert ezt dobta a random, de nem azert mert mar felnek a cegek a tultolt egyenloseg miatt.
Azert az sem normalis, hogy ha rajovunk, hogy nem jo, ha 10 evig seggberugtak teged, akkor azt gondolod, hogy cserebe 10 evig te rughatsz seggbe barkit. Kulonben jon a nagy ellenkompenzalas.
-
Juhaszatti
addikt
-
Narxis
nagyúr
Woke ellen hergeltek? Fordítva ülsz a lovon. Épp a woke hergelt minden épeszű embert. Aztán most megy a csodálkozás,h ez nem tetszik az embereknek. Trumpit köszönjétek a wokenak. Szélsőségesek szélsőségeseket termelnek. Gratulálok.
Na ne röhögtess, igenis volt hergelés, én olvasok a szélbaltól széljobbig mindenfélét és teljesen egyértelmű, hogy volt és van jelenleg is, de abban igazat adok, hogy nem CSAK annak lehet köszönni. Kellett hozzá a twitter/facebook és még sok-sok ruszki bot, hogy baromságokat terjesszenek az interneten.
-
cherubion08
senior tag
Woke ellen hergeltek? Fordítva ülsz a lovon. Épp a woke hergelt minden épeszű embert. Aztán most megy a csodálkozás,h ez nem tetszik az embereknek. Trumpit köszönjétek a wokenak. Szélsőségesek szélsőségeseket termelnek. Gratulálok.
-
mepet
addikt
Minden esetre tetszetos darab ez a teljesen kezzel keszult, tomor feherarany tokos tourbillon.
-
cami][us
őstag
Felvenni? 2025-ben?
A picipuha is inkább leépítéseket jelentett be pár napja. Persze ha a meritokrácia számodra azt jelenti, hogy melyik bírja tovább az egyre keményebb hajtást a mókuskerékben, akkor stimmel. A szoftver minősége már rég harmadlagos.
-
Ezekiell
veterán
Pedig egyszerű matek. Ha valamilyen munkát nem befolyásoló szempont – pl. nem (értelemszerűen nem olajfúró tornyokról vagy légideszantosokról szól a diskurzus), szexuális orientáció vagy rassz – szerint korlátozod a felvenni szándékozott munkaerő halmazát, akkor a potenciálisan kihozható szaktudás maximumát is korlátozod.
Ettől még a felvett személy lehet hozzáértő, de az már nem száz százalék, hogy szakmai szempontból ő volt a legjobb választás.
Persze az is cuki, hogy ennyire képben vagy arról, hogy kicsoda gabor7th, és hogy mit csinált eddig.
akkor a potenciálisan kihozható szaktudás maximumát is korlátozod.
És ebben csak az a mókás, hogy szerinted mondjuk egy senior software developer pozícióra, vagy egyéb "tucatpozíciókra" a legtetejét akarják a cégek felvenni az elérhető poolnak?Baromira nem, mert nem éri meg a cégeknek marhasok indokból sem, és végső soron a candidatenek sem, ha egy (pl) L5ös tudással L3 pozícióban dolgozik.
Szóval bár érvnek jól hangzik, amit írsz, valójában nem működik az érvelésed.
A middle/upper management és hasonló szinteken már valóban korlátozó lehet a DEI, ott igaz lehet az érvelésed, de egyrészt ez a munkaerőpiac töredék százaléka (azaz sikerül bolhából elefántot csinálni), másrészt komolyan úgy gondoljuk, hogy a profitorientált cégek alkalmatlan embereket vesznek fel ilyen pozíciókba, ezzel saját magukkal kibaszva? Ne vicceljünk már

-
Narasim
aktív tag
ő is hozzáértő volt:
https://www.theblaze.com/news/new-zealand-ship-lesbian-sinks
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Pedig egyszerű matek. Ha valamilyen munkát nem befolyásoló szempont – pl. nem (értelemszerűen nem olajfúró tornyokról vagy légideszantosokról szól a diskurzus), szexuális orientáció vagy rassz – szerint korlátozod a felvenni szándékozott munkaerő halmazát, akkor a potenciálisan kihozható szaktudás maximumát is korlátozod.
Ettől még a felvett személy lehet hozzáértő, de az már nem száz százalék, hogy szakmai szempontból ő volt a legjobb választás.
Persze az is cuki, hogy ennyire képben vagy arról, hogy kicsoda gabor7th, és hogy mit csinált eddig.
-
Ezekiell
veterán
Imádom, amikor egyesek jól megmondják, hogy a DEIvel biztos hozzá nem értőket vettek fel - úgy, hogy életükben nem voltak ilyen interjúsorozat közelében sem nemhogy döntési pozícióban, de jelentkezőként se

Cuki

-
gabor7th
addikt
Ja ne... a végén még megint a legjobban hozzáértőket fogják felvenni alkalmazotnak. Ha a Microsoft is megteszi a végén még talán nem fognak sorra arról jönni hírek hogyan teszi tönkre a gépeket a legújabb frissítés.
-
andrisbandi
őstag
Én nem rettegek, de volt már 4 évet hatalmon Trump, szerintem mint populista tanult belőle, hogy most ki kell söpörni mindenkit aki a következő 4 évben keresztbe tehet neki, konkrétan a 2020-as választásokról hanfelvétel van arról, hogy a szavazatszámlálást akarta befolyásolni. Nem tudom mi kell még embereknek, hogy lássák ez nem a "normalitás" hanem egy másfajta kultusz.
Teljesen olyan mintha az Alkonyzónában lennék. Én látom azt, hogy a Biden adminisztrációnak voltak hülyeségei és szerintem Biden mint elnök alkalmatlan volt de ettől még nem lesz nekem Trump automatikusan alkalmasabb. Nem szerettem én se a túltolt woke-ot de még nem dobtam hátast ha láttam egy transznemű embert egy filmben. Kicsit úgy érzem mintha az embereknek semmi akaraterejük nem lenne a gondolkodásra és simán el lehet őket vezetni akármilyen irányba csak kellően sokszor kell ismételgetni valamit.
#22 igen, én itt hallottam arról először: [link]
Lemaradásban vagy, Trump úr már az első ciklusa alatt elkezdte a republikánus párt átalakítását.
Utána a pihi plusz 4 évében hírmondó sem maradt az ellenlábasaiból. Célszerűbb lenne repub helyett Trump pártnak nevezni.Amerika gazdasági ereje akkora, h bárkit, vagy bármilyen országot képes befolyásolni.
Most épp ezt látjuk, ahogy sorban csicskít. -
Synthwave
HÁZIGAZDA
Na jó, de tudjuk, hogy Tim bátyó célközönsége nem feltétlenül a tudatos vásárló.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Harr harr.
-
nozs23
addikt
Trump kormányra jutása nem az ok, hanem csak egy párhuzamos történés.
Mint minden cég, ők is profit maximalizálásra törekszenek. Amikor úgy tűnt a DEI propaganda erőltetése szuperhaladó és nyitott színben tűntethet fel cégeket, ezzel új piacot nyitva akkor mindenki rárepült. (A mindenféle Blackrock meg Sweet Baby Inc. pénzcsapról ne is beszéljünk.)
A jónép tűrte egy darabig, de amikor már fullba tolták a kretént akkor az értelemesen gondolkozó többségnek tele szaladt a hócipője és azt mondta megállj.
Talán a rettenetes bukáshoz vezető szivárványos Bud Light kampány volt az első történés ahol látszott, hogy a lószerszámnak is van vége.Aztán sorra buktak a DEI projectek, veszteségesek a temérdek pénzért fejlesztett érzékenyítő játékok, zéróra redukálódnak az olyan egykor hatalmas rajongóbázissal rendelkező franchise-ok mint a Star Wars, a sportszövetségek sorra tiltják ki a női szakosztályban induló transz-izéket, és még lehetne sorolni.
Szóval most már látszik, hogy a társadalom torkán mégse lehet egyszerűen lenyomni ezeket a torz eszméket, és aki továbbra is a DEI propagandát tolja annak pénzügyi bukás a vége.
Így nemes egyszerűséggel visszaváltottak a cégek a normális kerékvágásba.
Nincs itt semmi látnivaló, csak senki nem szeret veszteséget termelni.és aki továbbra is a DEI propagandát tolja annak pénzügyi bukás a vége
Szerintem gyorsan jelezd ezt Tim Cooknak, aki épp a napokban lőtt le egy hasonló kezdeményezést. Az Apple értékének csak 90%-át köszönheti neki, de nem hinném, hogy tudja mit csinál, rád van szüksége.
tcook@apple.com -
doooo
veterán
Eddig is nyilvánvaló volt. Konkrétan elmondta a videójában (ez a gusztustalan kis seggnyaló).
-
Synthwave
HÁZIGAZDA
Nocsak, csak nem abbahagynák a
z egerepatkányok a cincogást?![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
----------------------------------------------------------
(#19) Narxis: Nem kellett ott hergelni. Már mindenkinek tele volt vele. Nyakvonalig.
-
cami][us
őstag
Ez sima virtue flagging, de a rick-féléknek kiváló gumicsont.
-
Narxis
nagyúr
Én nem rettegek, de volt már 4 évet hatalmon Trump, szerintem mint populista tanult belőle, hogy most ki kell söpörni mindenkit aki a következő 4 évben keresztbe tehet neki, konkrétan a 2020-as választásokról hanfelvétel van arról, hogy a szavazatszámlálást akarta befolyásolni. Nem tudom mi kell még embereknek, hogy lássák ez nem a "normalitás" hanem egy másfajta kultusz.
Teljesen olyan mintha az Alkonyzónában lennék. Én látom azt, hogy a Biden adminisztrációnak voltak hülyeségei és szerintem Biden mint elnök alkalmatlan volt de ettől még nem lesz nekem Trump automatikusan alkalmasabb. Nem szerettem én se a túltolt woke-ot de még nem dobtam hátast ha láttam egy transznemű embert egy filmben. Kicsit úgy érzem mintha az embereknek semmi akaraterejük nem lenne a gondolkodásra és simán el lehet őket vezetni akármilyen irányba csak kellően sokszor kell ismételgetni valamit.
#22 igen, én itt hallottam arról először: [link]
-
BoB
veterán
Én nem emlékszem, hogy 2020-ban ilyen nagy fordulatot vettek volna a cégek amikor Biden lett az elnök. Amerika most fog keresztülmenni azon amin Magyarország keresztülment 2010 és 2020 között. Mindenki ki lesz rúgva, le lesz cserélve aki nem esküdik fel Trump-ra, jöhet utána akármilyen szavazgatás mikor a Legfelsőbb Bíróságban de még alatta is Trump által kinevezett bírók lesznek, mindenhol Trumpisták lesznek a kormányban, kormányon kívül meg a Trump-nak felesküdött cégek akik most szabad kezet kapnak majd(Bigtech, bigpharma) miközben Putyinnal felosztják a világot. Mondjuk Kínával érdekes lesz a helyzet de lehet ők megkapják Tajvant vagy legalábbis nem avatkozik be Trump ha Kína elfoglalja Tajvant. Szép új világ.
Ennek neve is van: [Project 2025]
-
Necroman_Mk2
őstag
Szerintem az amcsik jobban retteghetnek attól, hogy a belengetett védővámok hatására sokminden meg fog drágulni náluk. De ez legyen az ő bajuk
-
Victorio
aktív tag
Még be se iktatták, de te már előre rettegsz.
Szerintem várjuk meg mi fog történni, azután ítélkezzünk.Jav.: Narxis-nak akartam. Meg akit még érint.
-
Narxis
nagyúr
Na ne röhögtess. Trump-ot nem azért választották meg mert a többség egyetért vele hanem mert annyira hergelve lettek a woke ellen az emberek, hogy bárkire leszavztak volna aki nem "woke".
-
Necroman_Mk2
őstag
Azzal a részel, hogy a szakmai elhivattottság és/vagy tapasztalat fontosabb legyen, mint a különféle nemi, bőrszín, stb. kvóták prioritása, még egyet is értek. Más kérdés, hogy a gyakorlatban ezt mennyire fogják-e érvényesíteni, mert a női és fekete programozók tömegese elbocsátását nem vízionálom azért, hogy fehér fickókat alkalmazzanak helyettük. (Akik szintén lehetnek lusták meg kóklerek.)
De hogy a DEI hibáztassák a los angelesi túzvészt, az már nettó politkai propaganda.#6 Narxis Érdekes elmélet a tömbösödés újra kialakítására, bár Oroszország per perillanat se gazdaságilag, se katonailag nincs abban ahelyzetben, hogy ezt megtehesse. Max mint Kína alárendeltje.
#9 dnelb Majd meglátod, ha az USA elindul egy putyinista világ felé. AHol azért (is) lecsukják az elnököt, mert egy átlagpolgár kritizálni meri a döntését.
-
Rick4
félisten
Még mindig nem érted. Nem másikra hanem ugyanarra csak más mondja meg, hogy mit kell majd gondolnod. Mintha a Jevoha tanúit Scientológusokra cserélnénk, kb. ez a helyzet.
#15 azt várhatod. Majd megnézik ugyanúgy a facebook profilod ha van és ha olyan van ami nem tetszik vagy nem lájkoltál elég Trump-nak kedves posztot akkor ugyanúgy mész a levesbe.

#14 hol normális az amikor egy ember mondja meg, hogy mi "normális"? Be lettetek húzva a csőbe, személyi kultusznak örömködtök.
Mármint hogy a többségnek is tetsző, mindenféle baromságtól megtisztított elvek vannak többségben?
Ezt nevezik demokráciának. -
Narxis
nagyúr
Még mindig nem érted. Nem másikra hanem ugyanarra csak más mondja meg, hogy mit kell majd gondolnod. Mintha a Jevoha tanúit Scientológusokra cserélnénk, kb. ez a helyzet.
#15 azt várhatod. Majd megnézik ugyanúgy a facebook profilod ha van és ha olyan van ami nem tetszik vagy nem lájkoltál elég Trump-nak kedves posztot akkor ugyanúgy mész a levesbe.

#14 hol normális az amikor egy ember mondja meg, hogy mi "normális"? Be lettetek húzva a csőbe, személyi kultusznak örömködtök.
-
Narasim
aktív tag
nagyon helyes!
ideje, hogy vége legyen a dei moslékságnak! így lehet megint kompetencia alapon toborozni!
-
Victorio
aktív tag
Trump kormányra jutása nem az ok, hanem csak egy párhuzamos történés.
Mint minden cég, ők is profit maximalizálásra törekszenek. Amikor úgy tűnt a DEI propaganda erőltetése szuperhaladó és nyitott színben tűntethet fel cégeket, ezzel új piacot nyitva akkor mindenki rárepült. (A mindenféle Blackrock meg Sweet Baby Inc. pénzcsapról ne is beszéljünk.)
A jónép tűrte egy darabig, de amikor már fullba tolták a kretént akkor az értelemesen gondolkozó többségnek tele szaladt a hócipője és azt mondta megállj.
Talán a rettenetes bukáshoz vezető szivárványos Bud Light kampány volt az első történés ahol látszott, hogy a lószerszámnak is van vége.Aztán sorra buktak a DEI projectek, veszteségesek a temérdek pénzért fejlesztett érzékenyítő játékok, zéróra redukálódnak az olyan egykor hatalmas rajongóbázissal rendelkező franchise-ok mint a Star Wars, a sportszövetségek sorra tiltják ki a női szakosztályban induló transz-izéket, és még lehetne sorolni.
Szóval most már látszik, hogy a társadalom torkán mégse lehet egyszerűen lenyomni ezeket a torz eszméket, és aki továbbra is a DEI propagandát tolja annak pénzügyi bukás a vége.
Így nemes egyszerűséggel visszaváltottak a cégek a normális kerékvágásba.
Nincs itt semmi látnivaló, csak senki nem szeret veszteséget termelni. -
Rick4
félisten
Én nem emlékszem, hogy 2020-ban ilyen nagy fordulatot vettek volna a cégek amikor Biden lett az elnök. Amerika most fog keresztülmenni azon amin Magyarország keresztülment 2010 és 2020 között. Mindenki ki lesz rúgva, le lesz cserélve aki nem esküdik fel Trump-ra, jöhet utána akármilyen szavazgatás mikor a Legfelsőbb Bíróságban de még alatta is Trump által kinevezett bírók lesznek, mindenhol Trumpisták lesznek a kormányban, kormányon kívül meg a Trump-nak felesküdött cégek akik most szabad kezet kapnak majd(Bigtech, bigpharma) miközben Putyinnal felosztják a világot. Mondjuk Kínával érdekes lesz a helyzet de lehet ők megkapják Tajvant vagy legalábbis nem avatkozik be Trump ha Kína elfoglalja Tajvant. Szép új világ.
Mikor volt ilyen Magyarországon?
Soha. Senkinek se kellett mennie azért, mert kormányváltás volt, ja, de volt egy ilyen, a szeviép a választás másnapján jelentett csődöt, mert tudták, hogy onnantól a politika már nem védi meg őket, Rolex Laci meg ehhez kevés.
Nade ez nem az, amiről te beszélsz. A trumpizmus egy kicsit amerikaiasan nacionalizmus, ami amúgy minden nép életében ott van, és ott is kellene legyen, csak pont az utóbbi időszakban szándékosan elnyomták, és a protekcionizmus ugyanígy ott kellene legyen. Pont az a normális, hogy megvéded magad és a környezeted mindattól, ami szimplán csak haszonélvezője akar lenni a felépített, és jól működő rendszernek.
Ahogy te se engedsz be a házadba két vadidegen fedél nélkülit, hiszen a nagyszüleid, a szüleid, és te is hozzájárultál ahhoz véres verejtékkel, hogy a saját ingatlanod a tiéd legyen, megvalósuljon, és működjön az otthonod, logikus, hogy nem kínálod fel vadidegeneknek, nem mondod nekik, hogy gyertek, egyetek- igyatok, mivel erre megvannak a megfelelő módszerek, szervezetek, bevet tgyakorlatok. Pont úgy mások is azon vannak, hogy az általuk megteremtett körülményeket nem kell idegeneknek átadni. Ahogy működik ez nálad a telkjen belül, úgy működik másoknál országon belül is.
Ezzel mi is a probléma? -
FireKeeper
nagyúr
-
Rick4
félisten
Leginkább onnan, hogy más neves hírpotálok is lehozták ezzel kapcsolatban a maguk cikkeit, és inkább hiszek egy usatoday, guardian újságírónak, aki a saját nyelván hiba nélkül ír és fogalmaz, mint egy helyesírással küszködő wannabe firkásznak.
A téma jó, az irány is jó, a cikk nem jó. -
nubreed
nagyúr
Azt is remélem, hogy a Sweetbaby inc. és társai is örökre lehúzzák a rolót.
-
dnelb
veterán
Eddig évekig a woke irányába lengett túl az inga, most a másikba fog. Hol a probléma?
Amihez a DEI nyúlt az szarrá vált, legyen szó gamekről, filmek, sorozatokról, szóval nem bánom egyáltalán. Így is elég kárt csináltak már vele a fiatalabb generáció fejében. -
Narxis
nagyúr
-
dnelb
veterán
jó ezt olvasni
-
Narxis
nagyúr
Én nem emlékszem, hogy 2020-ban ilyen nagy fordulatot vettek volna a cégek amikor Biden lett az elnök. Amerika most fog keresztülmenni azon amin Magyarország keresztülment 2010 és 2020 között. Mindenki ki lesz rúgva, le lesz cserélve aki nem esküdik fel Trump-ra, jöhet utána akármilyen szavazgatás mikor a Legfelsőbb Bíróságban de még alatta is Trump által kinevezett bírók lesznek, mindenhol Trumpisták lesznek a kormányban, kormányon kívül meg a Trump-nak felesküdött cégek akik most szabad kezet kapnak majd(Bigtech, bigpharma) miközben Putyinnal felosztják a világot. Mondjuk Kínával érdekes lesz a helyzet de lehet ők megkapják Tajvant vagy legalábbis nem avatkozik be Trump ha Kína elfoglalja Tajvant. Szép új világ.
-
nubreed
nagyúr
Nagyon helyes! Bár Trump alatt a világ sokkal szarabb hely lesz de legalább ennyi értelme van annak, hogy ő nyert. Most már csak az kéne, hogy a film és játék ipar is kukázza a DEI-t.
-
barii86
tag
Emiatt sokan keresték rá, hogyan lehet a Facebookot törölni.
Nem keresék, hanem kerestek, és nem a facebookot, hanem a saját felhasználói fiókjukat akarták törölni.honnan tudod? Lehet, hogy ok tenyleg a Facebookot akartak torolni. Az mar valami! Egy szaros fiokot torolni minek?

-
FireKeeper
nagyúr
azt hiszem erre mondanák hogy reverse virtue signaling
-
Rick4
félisten
Emiatt sokan keresték rá, hogyan lehet a Facebookot törölni.
Nem keresék, hanem kerestek, és nem a facebookot, hanem a saját felhasználói fiókjukat akarták törölni. -
shaddam
aktív tag
Lehet nemsokára értelmes star wars film is készül akkor
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
- Milyen videókártyát?
- Torrent meghívó kunyeráló
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Apple asztali gépek
- Windows 10
- Linux kezdőknek
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Projektor topic
- További aktív témák...
- ÚJ! MSI CYBORG 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -30% i7-13620H 10Mag 16/512 RTX 4060 8GB FHD 144Hz HUN
- Thomson Neo HUN14C-4BK128 notebook (új, bontott csomagolás)
- Iphone 17 Pro 256 GB, Független USA. Esim. Új.
- Lenovo ThinkPad X13 i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Win11 Pro Jó akku
- Garanciás Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 7 7435HS, 16GB RAM, RTX 4050 105W kevesebb mint 3 napos használat
- Akció! Lenovo Legion Go 512GB SSD játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Hp, Dell, Lenovo gyári 65W USB-C / Type-C töltők, tápegységek
- Asus ROG MAXIMUS Z690 EXTREME Alaplap!
- Apple iPhone 16e 128 GB White 100% Akkumulátor 12 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- 294 - Lenovo Legion 5 (15IAX10) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070 (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


