Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    Sziasztok!
    Valami normálisabb (Pl. HP) Puma-platformos noti nem jelent még meg a piacon, ami nem túl drága és a mai igényeknek, 2-3 éves játékokkal játékra is megfelelő?

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • Mercutio_

    félisten

    válasz T500 #16858 üzenetére

    Szia!
    Látom otthon vagy HP-ben, lenne néhány kérdésem, a történet lényege, hogy nx7400-am van, sajnos már töb mint 1 hónappal túl voltam a garanciaidőn, így nem tudtam rá +1-2 év garit venni :O Ellenben az eredeti 2x256MB memót 2x1GB-re cseréltem és a 60gb-s vinyót 120-asra (igaz a 60 se volt kihasználva, de... :D )
    Kérdés, hogy mivel járok jobban, ha a mostani M410-es celeront cserélem valami core duo-ra amit már itt ph-n 10ezer körül ki lehet fogni, vagy mostani állapotában (esetleg az eredeti 2x256MB rammal) eladom a notit és azt kiegészítve veszek valami hasonló tudású új garisat? Vagy ez a sorozat amolyan "örök darab" nem áll fenn reális esély, hogy egyszer csak meghal az alaplap és többe lenne megcsináltatni, mint eladni alkatrésznek és venni egy másikat? Egyáltalán mit ajánlasz ami ugyanazt a szintet hozza? (megbízhatóság, kényelem, anyagminőség, stb.)

    Esetleg hallottál-e már és mit a HP-s puma-platformos notikról, mikorra és milyen árban várhatóak? Igazaság szerint az nx7400-al is tökéletesen megvagyok, csak néha jó lenne 1-2 páréves játékkal notin játszani ha épp az asztali géphez nem férek hozzá :D

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • Mercutio_

    félisten

    válasz T500 #16875 üzenetére

    Kösz az infókat, akkor ebbe egy T-s proci megy "oszt jónapot" :D

    Azért érdeklődtem a puma-vonal iránt, mert az abban lévő 780G-s csipszetbe gyakorlatilag egy ATI 8400-as videókártya van integrálva az pedig talán már viszonylag korrekt teljesítményt nyújtana a régebbi játékokhoz.
    Persze az áron múlik minden, tartok tőle, hogy mire megfizethető szintre csökkennek a jobb minőségű ilyen notik árai eltelik még néhány hónap :D

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • Mercutio_

    félisten

    válasz tuskooo #16895 üzenetére

    Ooops, ezt elírtam HD3450 természetesen :K

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • Mercutio_

    félisten

    Sziasztok!
    Keresek 200 körül valami strapabíró (megnéziumötvözet váz?), lehetőleg nem túl nehéz notit hosszú ózemidővel, erős procival boltból.
    Kiterjeszthető gari, jó szerviz háttér pozitívum.

    Kritériumok: Minél normálisabb (lehetőleg matt) jó felbotású kijelző, jól használható billentyűzet és tapipad, hdmi (1.3), lehetőleg matt kopásálló burkolat, fullHD videólejátszás, N-es wifi, nem baj, ha van e-sata, firewire, kártyaolvasó, esetleg dokkolható, beépített webkamera nem annyira lényeges.
    Win7 pro vagy xp pro jöhet, de nem feltétel.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • Mercutio_

    félisten

    válasz T-unit #45789 üzenetére

    Hm, pofás, bár egy számmal kisebbre gondoltam alapvetően :U
    Jól értem csak 1 év a HP gari van és plusz 1 évet ad a cég?
    Renew gépeknél nincs HP-s garikiterjesztési lehetőség, vagy rosszul tudom?

    Ez milyen lényeges dologban gyengébb az intelesnél?

    Ha nem jön össze ennyi, olyan 150 körül ez jó választás, vagy ez nem teljesíti a lentebb vázolt feltétleket, van ennél jobb?

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Aktív témák