Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterka31

    csendes tag

    Asus ROG Sica + Qpad UC'44 kombóról mi a vélemény? Ebben gondolkodok.

    Csak a Sicával kapcsolatban hallottam pár dolgot, pl. olvastam hogy gond volt vele a click latency-vel. Amit firmware update javitott de még mindig nem az igazi. Ez mennyire aktuális gond még vele, vagy mennyire észrevehető? Mivel főleg FPS játékokhoz kell.

    A másik ötlet a Rival 100 lett volna, de arról meg azt olvastam hogy 500dpi fölött nem ajánlott, én meg 1600dpi-hez vagyok szokva. (egy hulladék egerem van most, mikor vettem még nem olvasgattam ilyen topikot :D )

    Sica-nak nincs gondja a magasabb, de még 2000 alatti dpi-kel?

  • Peterka31

    csendes tag

    Szóóóval nem rég logitech irányába váltottam ,mert most tudtam kicsit elengedni magam a felsőbb kategóriás egerek felé és gondoltam a Logitech az egy megbízható márka. Hát ő... 2 ből 0 eddig.

    Februárban vettem egy G403 vezetékest, amin kb másfél hónap után meghalt a görgő, random irányba kezdett el görgetni, és lötyögős is volt. RMA-ba belekezdtem, szembejött velem a FixIT, utánaolvastam, megijedtem, és kis időre félretettem az RMA-t. Utóbbi hetekben már annyira megadta magát a görgő, hogy teljesen használhatatlan volt, gondoltam ideje elküldeni szervízbe, de közben nagyon elkezdtem szemezni a G603-al is, gondoltam addig se maradok egér nélkül míg a G403 szervízben van, aztán ha visszajön megválok tőle, és a 603 marad meg.

    Szóval megjött a G603 és ez is tragédia. A görgője működik, viszont felfelé ugyanolyan hangos mint annak idején a G403 volt, ugyanolyan lötyögős hangja van, és tuti 1-2 hónap és ez is megadja magát. De egyelőre okés. A másik dolog: a levehető teteje. Egyáltalán nem stabil. A mágnes tartja, de csak annyira hogy jobbra balra lötyög, meg előre hátra is. Nem sokat, fél milimétert, de használat közben ha tolom az egeret érezni, hamarabb megy a tető és aztán az egér. Két nap után szigetelőszalag csíkokat ragasztgattam rá, mert az idegeimre ment a lötyögő egér a kezem alatt. Ez azért elég gáz.

    A harmadik része: a jobb klikk. Teljesen más hatása van mint a bal klikknek. Annak elég hosszú útja van, határozotabban meg kell nyomni, de nincs vele gond. A jobb klikk pedig... mi is erre a kifejezés? Mushy?
    Szinte attól benyomódik hogy pihentettem rajta az ujjam, ellenállása nincs, főleg a másik oldalhoz képest ütemtelen, rossz...

    Na most ezek után mit kezdjek? A G403-at beküldhetem FixIT-nek, talán idén még visszajön, talán javítva is... Addig meg élvezzem a szintén rossz, szigszalagozott vadiúj 603-ast amin szerencsére legalább a szenzor jól működik ahogy kell? (megjegyzem legelső napon 3 másodpercen belül kipörgött kétszer, valamilyen anomália folytán, lehet csak valami kosz volt, azóta nem volt vele gond sehol).

    Lehet valahol angol Logitech Supporttal felvenni a kapcsolatot? Megkerülni ezt a FixIT szenvedést, vagy legalább angolul nekik jelezni valahogy, hogy ez már gáz... Mekkora minuszban leszek már, mert bíztam a nagy márkában? wtf?

  • Peterka31

    csendes tag

    válasz kemotox #71709 üzenetére

    Mondjuk lehet hogy a jobbikfajta gamerek meghekkelik ezeket a hibákat, de ez már olyan dolog, hogy egy huszonezres egeret ne kelljen már az első nap ragasztani szigszalaggal, ne romoljon már el a görgője 1 hónap után. Használtam én régebben (mikor még nem érdekelt annyira) párezres trust meg a4tech egeret. Mindnél működött a görgő normálisan. A klikkelés normálisan. Nem lötyögtek, nem estek szét. Egyedül a szenzoruk volt olyan amilyen. Akkor most ebben a logitechben mi a drága? A szenzor kerül huszonezerbe rajta? (meg mondjuk a 603-nál a wireless/szenzor, ami tényleg nagy előrelépés). Mert minden más ahogy olvasom hamarabb meghal rajta mint némelyik gagyi kategóriában...

  • Peterka31

    csendes tag

    A Logitech Gaming Software megbízhatóan mutatja az egér töltöttségi szintjét?
    G603-ról van szó
    Július közepe fele vettem, pár napra rá raktam bele egy Energizer Lithiumot. Egy darabot a súly miatt.
    Teljesitmény módban 1000hz 1300 dpi-n használom minden nap és a Software még mindig teljesen teli mutatja lassan 2 és fél hónapja.
    Ennyire jó a lihitum elem, vagy az LGS nem megbízható? De akkor is le kellett volna már egy elemmel merülni nem?

Új hozzászólás Aktív témák