Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz priti #5581 üzenetére

    de szar hogy az elején a jobb oldala nem jön ki egy picit se, így ha szabályosan fogod egyáltalán nincs hová tenni a kisujjad végét és állandóan letapad a kisujjhegyem a padra, amint egy picit nedves lesz és ez pont elég ahhoz hogy folyamatosan idegeljen, hát beleakadok a saját kezembe állandóan egy majdnem 14k-s egérrel :W Ezt nem hiszem el, teljesen felbac, hogy egyik egér szarabb, mint a másik. Ilyen nincs.
    Komolyan mondom hogy ez hihetetlen. Ezt is csak ujjhegyekkel lehet fogni, különben szar, egyszerűen nem tudod rátenni a tenyered mert ha ráteszed, ahogy orvosilag kéne hogy ne készüljön el a csuklód, akkor az oldalsó gombokból a hátsót egyből nem éred el, csak ha kitöröd a hüvelykujjad, a középsőre nem engedett játékban rátenni semmit, hiába nyomkodtam
    (ezt még megnézem, hogy ezzel lehet e valamit csinálni a driverben)
    maradt egy, faca.
    de ha meg ujjheggyel fogom akkor meg ugyanott vagyok ahol voltam, úgy nem támaszt ott ahol kéne, hát durva mindegy mi van a kezem alatt ha a tenyerem a levegőben van, akár krumpliformája is lehetne :W ...a qrva életbe... de hogy mi a szent szar olyan hatalmas dolog abban egy milliárdos világcégnél, hogy addig gyártom az öntőformákat, amíg az egyik tökéletes nem lesz, nem igaz hogy egyik droidnak sincs kisujja a tesztelők között. :W mi az Istent csinálnak a fejlesztőmérnökök? A Lézerrel játszanak évek óta fogadjunk ... hogy üveglapon is jó legyen, aaaz fontos.
    Teljesen arra van kialakítva, hogy játék közben nem teszed rá a tenyered, így utólag az oldalsó gombok elhelyezéséből is tök egyértelmű, hogy elöl van az egér a tenyerem meg mögötte a levegőben, a csuklóm meg dögöljön meg, tartsa az első ganglion-ig.
    Ja kérem, hát így a golyós Boomslang 2100 se nyom. Ráadásul azon legalább van hová tenni a kisujjam. ...kapjátok be, a nagy gamer egér, ez mind? kössz a semmit, ez is egy kalap szar, használtam vagy két-három órát... Ezeket a súlyokat meg nem is értem, mint ha valami utolsó professzionális precízió lenne, hogy hány gramm legyen, közben meg ha megfogod rendesen asszed kényelmes, játék közben meg egyből egy kalap szar....

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák