Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3tr0

    senior tag

    válasz mycso #5863 üzenetére

    Én meg attól lövöm lassan fejbe magam,hogy itt sokan nem bírnák ki 60-70 lóerős autókkal.
    Szánalmas szöveg, 100 méter meg kéne tenned vele és ennyire ki lennél...hát akkor nálad komoly baj van. Nem tudom milyen erőművel jársz de kíváncsi lennék rá.

    Érdekes nagyon sokan el tudnak járkálni 70 lóerő körüli autókkal és nagyon sokan még közlekedni is tudnak velük úgy, hogy nem tartják fel a többieket.

    Ez a duma : Hát ha mindennap ezt kellene használnom, inkább a buszt választanám. szerintem te még vagy nem buszoztál eleget, vagy a kedves szüleid annyira tele voltak tölténnyel,hogy alád rakták a 100+ lóerős autót,hogy menjél ezzel kisfiam az iskolába, vagy nem tudom...De az ilyen szövegtől kinyílik a bicska a zsebemben.

    Örülök neki,hogy neked olyan jól megy,hogy szuper jó erős dízel autóval járhatsz.
    (A többi kisköbcentis jól fogyasztó benzines autós társammal együtt mi meg takarodjunk a p***ába nem?) :W

    Macikos: valaki azért vesz 318-as BMW-t mert viszonylag olcsón fenntartható autót akar, amivel néha bohóckodni is lehet. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák