Hirdetés
-
50 - 1
40473 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2018-11-27 19:13 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Drizzt
nagyúr
-
Sn[4k3]
senior tag
-
Drizzt
nagyúr
Nekem egy Ideos S7-es tabom van, az mennyire bírná a Gameloftos játékokat? Ha majd rászánom magam és felfrissítem 2.3-ra akkor meg majd meglesem az OnLive-ot is.
Emulátorokat mennyire használjátok? Én Commodore 64-re a Frodo 64-et használom, ZX Spectrumra meg a Marvint. Az aDOSBoxban én ki sem igazodtam, pedig szívesen játszanék tabon RTS-eket (Red Alert, Dune 2000, Warcraft II, stb)
Sajnos fogalmam nincs róla. Eléggé változó, hogy melyik tablet hogy bírja.
Közben Fifa 2012-t is kipróbáltam, az is tetszik nagyon. Viszont átlag két meccsenként kilép.

-
szezso15
addikt
-
Sn[4k3]
senior tag
Nekem a PES 2012 tetszik. NFS HP jó lenne, de az irányítása idegesít. Nem szeretem, amikor forgatni kell a tabletet, s nem találtam állítást. Nagy kedvenc meg persze a Death Rally. Bár PC-n jobban bejött. Majestyk is remekek!
Utóirat: valaki tud valami jó kis körökre osztott rpg-t? Annyira adná magát valami wizardry VII, vagy Final Fantasy szerűség. Wizardry VII megy is Adosbox-szal, de egyelőre még eléggé béta, nem tudom beállítani, hogy a képen taperolás balklikk legyen.
Nekem egy Ideos S7-es tabom van, az mennyire bírná a Gameloftos játékokat? Ha majd rászánom magam és felfrissítem 2.3-ra akkor meg majd meglesem az OnLive-ot is.
Emulátorokat mennyire használjátok? Én Commodore 64-re a Frodo 64-et használom, ZX Spectrumra meg a Marvint. Az aDOSBoxban én ki sem igazodtam, pedig szívesen játszanék tabon RTS-eket (Red Alert, Dune 2000, Warcraft II, stb)
-
Drizzt
nagyúr
Nekem a PES 2012 tetszik. NFS HP jó lenne, de az irányítása idegesít. Nem szeretem, amikor forgatni kell a tabletet, s nem találtam állítást. Nagy kedvenc meg persze a Death Rally. Bár PC-n jobban bejött. Majestyk is remekek!
Utóirat: valaki tud valami jó kis körökre osztott rpg-t? Annyira adná magát valami wizardry VII, vagy Final Fantasy szerűség. Wizardry VII megy is Adosbox-szal, de egyelőre még eléggé béta, nem tudom beállítani, hogy a képen taperolás balklikk legyen.
-
Sn[4k3]
senior tag
Ezt én sem értem... biztos valamit fognak vele kezdeni...
Nekem se volt jó, mert minden grafikai elemet ahol a market volt rajzolhattam újra, illeszthettem be, meg csinálhattam az oldalunkra is egy fancy buttont... na min1 ez van...Ha valakinek még is van 5 perce próbálja ki, szerintünk megéri, bár egy nehéz játék, ezt bevalljuk! Nem piti játékosoknak való!

Én a the Infinite Black MMO-t nyüstölöm, azzal is elvagyok. Ha kihívásra várok akkor meg jelentkezek az aktuális WarCraft III Tournamentre

-
[DE2JAY]
senior tag
Naigen, Google Play... csak tudnám, hogy miért nem volt jó az Android Market név. Amikor először megláttam a listámban (egy igen személyre szabott Launcher 7-et használok) azt sem tudtam, hogy eszik-e vagy isszák (Play Áruház).
Játékokat mostanság hanyagolom, a Galcont vettem meg utoljára, most a Marvint használom (ZX Spectrum emu, de a legjobb, mert hozzáfér a WoS archívumához).
Ezt én sem értem... biztos valamit fognak vele kezdeni...
Nekem se volt jó, mert minden grafikai elemet ahol a market volt rajzolhattam újra, illeszthettem be, meg csinálhattam az oldalunkra is egy fancy buttont... na min1 ez van...Ha valakinek még is van 5 perce próbálja ki, szerintünk megéri, bár egy nehéz játék, ezt bevalljuk! Nem piti játékosoknak való!

-
blt.62
őstag
Szio!
Az androidos "Slot Maschine Pro" játékról tudna valaki pár dolgot elmondani,akár privátban is? -
Sn[4k3]
senior tag
Naigen, Google Play... csak tudnám, hogy miért nem volt jó az Android Market név. Amikor először megláttam a listámban (egy igen személyre szabott Launcher 7-et használok) azt sem tudtam, hogy eszik-e vagy isszák (Play Áruház).
Játékokat mostanság hanyagolom, a Galcont vettem meg utoljára, most a Marvint használom (ZX Spectrum emu, de a legjobb, mert hozzáfér a WoS archívumához).
-
[DE2JAY]
senior tag
-
llll
senior tag
nekem eddig leginkább a Crusade of destiny nevű játéktól esett le az állam
xperia minin röccenésmentesen fut és még ekkora kijelzőn is simán bevállalható az irányítás
már annak, aki szereti az ilyen karakterfejlesztgetős-mászkálós cuccokat
mi ketten nyomjuk a 8 éves kislányommal(ha pedig ráunok, akkor Iron Sight, vagy Family guy: uncensored - bár nem vagyok rajongó)
-
sajtee
őstag
Where's my water? - imádom
Doodle Jump is egész jó, de egy idő után monoton, és persze az Angry Birds eddigi összes része
Várom a következőt, mert már mindet kipörgettem.SGS.
-
molnarpeter
nagyúr
Pár játék közös szórakozáshoz:
Counter Strike Port
Tanked
4 Player reactor (fizetős, a 2 játékosos ingyér van)mp
-
Tauren45
aktív tag
SGS2 /xxlpb/: Plants VS Zombies, pc-n is kitoltam telón is nagy kedvenc.

Ez a contract killer jó jó de hamar meglehet unni. . . Nagyon lassan jön össze a pénz és monoton a játék.

Amúgy nem tud valaki valami jó kis stratégiat? Ahol nem kell tonna számra gemeket venni hanem elvagy sima bevétellel. Gondolok most olyan, hogy pl egy mekit fenntartani. . . Van is egy ilyesmi flash játék de az uncsi

-
Sn[4k3]
senior tag
Akinek van kedve online ökörködni, az nyugodtan játszon a Spacetime Studios két MMO-jával, a Pocket Legends-zel és a Star Legends-zel. Mindkettő nagyon jó, az előbbi fantasy, a másik sci-fi. A SL kiforrottabb, mert az a későbbi!
Mindkettő jól megy Blade-en.+1: 2D-s MMO is van, a The Infinite Black, az űrben kell vele mászkálni, nekem nagyon tetszik!

-
zho-lee
addikt
Hellósztok!
Blade-en játszom és a következők nyerték el nagyon a tetszésem:
- Tank Hero
- Speedx3D
- Fling a Thing
- Freecell Solitaire (Softick Ltd.)
- Asphalt 5
- Battleheart (most nagy kedvenc, bár néha befagy és újraindul a teló)
- Drag Racing
- Gravity Guy (Getjar-on ingyenes)
- Guns'n Glory (szintén Getjar)
- Guns'n Glory VV2
- Missile Defender (Getjar)
- NFS Shift
- Nova
- PES 2011
- Piggy Drop
- Pinball HD
- Super Sudoku
- Tiki Golf 3D
- UNO
- és ha ide lehet venni: Androidify
THX!!!!
-
Véreshurka
senior tag
Hellósztok!
Blade-en játszom és a következők nyerték el nagyon a tetszésem:
- Tank Hero
- Speedx3D
- Fling a Thing
- Freecell Solitaire (Softick Ltd.)
- Asphalt 5
- Battleheart (most nagy kedvenc, bár néha befagy és újraindul a teló)
- Drag Racing
- Gravity Guy (Getjar-on ingyenes)
- Guns'n Glory (szintén Getjar)
- Guns'n Glory VV2
- Missile Defender (Getjar)
- NFS Shift
- Nova
- PES 2011
- Piggy Drop
- Pinball HD
- Super Sudoku
- Tiki Golf 3D
- UNO
- és ha ide lehet venni: Androidify
-
zho-lee
addikt
Grabatron, próbáljatok ki iszonyat jó!!

Bocsi srácok, de kérnék valamit, ha lehet.
Játékokat ajánltok, és ezt nagyon köszönöm!
Csak, ha lehetne kérni, megjegyezni, hogy milyen telefonon megy a játék..
Kicsit nagy a szórás készülékek terén.
Nekem hiába van LG Optimus Pro-m, a kijelzőm fizikális tulajdonsági miatt nem minden megy rajta, esetleg a ram, 3D lapka, stb...
És vannak ettől gyengébbek is.Köszi a segítséget!

-
buktagt540
senior tag
Grabatron, próbáljatok ki iszonyat jó!!

-
vétó
aktív tag
olyan táblajátékokat keresek, amiket két külön telefonról lehet játszani hálózati, wifi vagy bluetooth kapcsolaton keresztül. lehet akár online többjátékos is, a lényeg, hogy én, és a másik játékos egymás ellen a saját telefonunkról játszhassunk realtime.
-
Tauren45
aktív tag
Sziasztok.
Játszik valaki a Contract Killer nevü játékkal? Esetleg megvan valakinek a Contract K. Trainer a játékhoz? Én nem találom sehol sem és jól jönne az a trainer.
Kezd uncsi lenni a játék főleg, hogy nem tok tovább haladni. 
Köszi.
-
xors
senior tag
Sziasztok! én is ajánlok 1 pár jó játékot!

NinJump (ügyességi, egy ninja -val kell ugrálni két fal között akadályokat kikerülve)
Fruit Ninja (vagy a free verziója: Fruit Slice)
Stupid Zombies
Tank Hero (nagyon jó tankos játék, mindenképp ajánlom!)
Where's My Water
Line Runner (erős idegzetűeknek)
Tap Tap 4 (zenére kell gombokat nyomogatni)
Tiki Kart 3D (szerintem a legjobb ingyenes autós játék)És még itt egy pár "fizetős" , erősebb vasakra

Asphalt 6
NFS Shift
NFS Hot Pursuit
9mm HD (belső nézetű lövöldözős)Kb ennyi

-
[DE2JAY]
senior tag
-
doncortio
senior tag
Defenderrel tegyetek egy próbát

-
lazlo16
aktív tag
Spirit HD meg NFL a mostani favoritom

-
Scooby Dou
aktív tag
Sziasztok!A következő lenne a problémám: samsung galaxy s plus telefonom van, letöltöttem az Order and Chaos Online című játékot,letöltött 660mb-ot,lépek be,csinálom a karakter utánna bedob még egy frissítést amit letölttet velem és mikor telepíteném kiirja hogy biztos hogy felül akarom írni az előző fájlt? rámegyek hogy igen és utánna meg azt írja ki hogy az alkalmazás nincs telepítve ?! valaki tud erre mondani valamit?
előre is köszi.üdv.scooby
-
lazlo16
aktív tag
Hát jónak indult bizon y:/
-
csilisz
tag
Én próbálkoztam, hátha beindul a dolog, 20-30 jó játékról tudnék írni, de miután hetek alatt reakció nem érkezett, ha ilyen ingerem lesz, azt majd megteszem a blogomban.
Ez szomorú, pedig jó ötlet volt.

-
TazLeacher
nagyúr
Ma a Homerun Battle 3D, és a Tetris is 22-22ft. Esetleg aki akar egyet mosolyogni vagy megnevettetni másokat annak jó ajánlat a Talking Tom Cat 2 is 22 ft-ért. Valakinek nincs kedve még írni ide?

Én próbálkoztam, hátha beindul a dolog, 20-30 jó játékról tudnék írni, de miután hetek alatt reakció nem érkezett, ha ilyen ingerem lesz, azt majd megteszem a blogomban.
-
csilisz
tag
Ma a Homerun Battle 3D, és a Tetris is 22-22ft. Esetleg aki akar egyet mosolyogni vagy megnevettetni másokat annak jó ajánlat a Talking Tom Cat 2 is 22 ft-ért. Valakinek nincs kedve még írni ide?

-
csilisz
tag
Most ilyen nagy-nagy leárazás van a market-ban napi 10 program 22 ft Ma pl.: Reckless Racing amire kapásból le is csaptam

-
TazLeacher
nagyúr

A Cut the Rope játék koncepciója rém egyszerű. A köteleket úgy kell elvágni, hogy a kis cukorka a béka szájában landoljon, miközben a pályán fellelhető csillagokból a legtöbbet szedjük össze. Rengeteg pálya van, folyamatosan érkeznek a frissítések. Egyike a legjobb játékok. Csak ajánlani tudom.
A játék megtalálható a Marketen, az ára £0.62.
-
ch003067
addikt
-
Weißturul
senior tag
-
ch003067
addikt
Lol ! a Hungry Sharkban 51.230 pontot értem el, és 2 achivmentet kaptam

-
Weißturul
senior tag
-
ch003067
addikt
-
Weißturul
senior tag
Nem nagy durranás, de elmegy
lehet veszek majd egy ájpodot az iOS miatt is.Erre tévedhetne egy-két jótétlélek, hogy ne csak mi szemeteljük a topikot

-
ch003067
addikt
-
Weißturul
senior tag
-
ch003067
addikt
-
Weißturul
senior tag
-
ch003067
addikt
-
Weißturul
senior tag
-
ch003067
addikt
-
Weißturul
senior tag
-
ch003067
addikt
Jól tetted, hogy megnyitottad

Legjobb még mindig az Angy Birds, méghozzá a Seasons, meg a Rió

Gondolom te is szereted őket.
-
Weißturul
senior tag
Mivel nem nagyon találtam olyan topikot ahol azok beszélgethetnek, ajánlhatnak és vitázhatnak (bizonyos határok keretein belül persze) Androidos játékokról, ezért nyitottam egyet.

Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
40473 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Hirdetés
Androidos játékok
● Tilos a warez!
- Temu
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- További aktív témák...
- ÚJ! MSI CYBORG 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -30% i7-13620H 10Mag 16/512 RTX 4060 8GB FHD 144Hz HUN
- Thomson Neo HUN14C-4BK128 notebook (új, bontott csomagolás)
- Iphone 17 Pro 256 GB, Független USA. Esim. Új.
- Lenovo ThinkPad X13 i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Win11 Pro Jó akku
- Garanciás Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 7 7435HS, 16GB RAM, RTX 4050 105W kevesebb mint 3 napos használat
- Azonnali készpénzes Intel i5 i7 i9 8xxx 9xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- 293 - Lenovo Legion 5 (15IAX10) - Intel Core U7 255HX, RTX 5070 (ELKELT)
- AKCIÓ! 64GB G.Skill Trident Z5 RGB 6000Mhz DDR5 XMP memória garanciával hibátlan működéssel
- GAMER PC! i5-13500 / RTX 3070 Ti / 16GB DDR / 512GB NVMe / 650w!
- Apple iPhone 15 - Blue - 128GB - Újszerű - Jótállás: 2028.01.xx-ig - ONE
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




Várom a következőt, mert már mindet kipörgettem.



Kezd uncsi lenni a játék főleg, hogy nem tok tovább haladni.

előre is köszi.







