Hirdetés

Aktív témák

  • joshua7

    veterán

    Srácok, 1.3/1.6-os dízel GPunto/Bravo helyett van más hasonló ár-értékarányú cucc? Már írták, h itt elsősorban Bravo-ban gondolkozzak, merthogy a GPunto belül eléggé gyengus, de nekem a (hatgangos) Sport/Emotion GPunto-k eléggé tetszenek ([link], [link], [link]). Néztem Népítéletet, 4-es osztályzat alatt nem láttam dízel Bravo-t, ami nem rossz szerintem. Összességében megbízható dízel kiskocsi vagy kompakt játszana, jól felszerelve, max 3M körül, max 4 évesen (üzemanyagárak miatt most dízeleket nézek inkább).
    Alfánál néztem 147-est, de az öregebb konstrukció meg olvastam a futómű esetleges gyengéiről, így kiesik. Ford nem nagyon játszik a Fiesta kis 68LE-s dízeljével, a Focus meg nem tetszik. Opelt soha. Toyota 1.4-es dízelje bejövős Yaris-ban (pl.). Corolla/Mazda 3 olyan semmilyen. Leginkább CR TDI Golf VI játszana, de az olyan 5M... És itt merül föl, h az 1.9/2L-es Pumpe Düse TDI motorokkal mi a helyzet? Kívülről nézve nagyon zajosak, de kocsiban ez mennyire hallható, pl. egy V-ös Golfban? Megbízhatóság?

    Semper Fi

Aktív témák