Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UserX

    őstag

    válasz tpeter77 #43778 üzenetére

    Ezt a 'Boot Racer'-t én sem ismertem, csak kerestem vmi. progit, amivel mérni lehet a boot időt. Nem elég a 3dMark, Passmark, stb, 'idiótáknak' még olyan verseny is van, hogy kinek bootol be leggyorsabban a gépe. :W
    Ha felteszed, legalább kialakulhat valami objektív kép, hogy eszerint a progi szerint nálad mennyi a betöltési idő. Ebben az eredményben nyilván belejátszanak a gyengébb procik, kevesebb RAM is. De szerintem ilyen mértékű eltérés nem egészséges, ott valami más bibi is lehet, talán az EMSI akad valamivel. Majd a nálam okosabbak is leírják a véleményüket/esetleges személyes tapasztalataikat! :) Valaki megnézhetné i7-el és SSD-vel az EMSI boot idejét a 'Boot Racer'-el, akkor tényleg valószínűsíthető lenne az erős hardverfüggés (biztos gyorsabb lenne, a kérdés csak az, hogy mennyivel?). Ebben az esetben talán kijelenthetnénk, hogy max. 2 magos gépeken, 4 GB alatti vagy azzal azonos RAM-al szerelt PC-ken jelentős lassulás tapasztalható EMSI AM használata esetén.

    Nálam is van itthon egy gyebgébb 'tesztgép', majd vmikor (legkésőbb hétvége) meggnézem azon is a boot időt EMSI-vel..

    Üdv:

    UserX

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák