Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csokis26

    csendes tag

    Hello Mindenkinek!

    Lenne egy olyan problémám, hogy az új Meizu MP3 M6-os (SP) készülékembe kettő hibát véltem felfedezni.

    1. Egyáltalán nem jó a mikrofonja. Semmi hangot nem vesz fel, csak egy nagyon mély búgó hang hallható egyfolytában, ha visszajátszom a felvételt.Akár a lejátszón, akár a számítógépen játszom vissza.

    2. Egyre gyakrabban csinálja azt, hogy a kijelzője ''behülyül'' és csak 2-3 újraindítás után lesz normális. Azonban ezt teljesen változóan csinálja. Van úgy, hogy pár napig semmi baja nincs, de van úgy hogy egy nap alatt 5-6-szor is előjön.
    Kép 1:[link]
    Kép 2:[link]

    A készülék amúgy egy hónapos, szóval nem egy régi darab.
    Kettéosztja a kijelzőt, és a jobb oldali része olvashatatlan, amint a képen is látszik.

    Ugye ezek nem normális dolgok?
    Mivel ugye úgytudom 3 napon belül cserélik csak, utána javítják úgy általánosságban a műszaki cuccokat. Ezt most akkor javítani fogják már csak nekem? Mert azért nem szeretnék egy olyan készüléket használni, amiben már két dolgot is cseréltek ki. Egy hónap alatt.

    Ja meg ugye a kijelzővel ezt a hibát azért nem mindig csinálja, bár ha rájön akkor valamikor elég sűrűn. De ugye majd ha megnézik akkor egyszersem fogja ezt produkálni, mert ez így szokott lenni.
    Szóval mit tegyek vele?


  • csokis26

    csendes tag

    válasz Bibby #1949 üzenetére

    Köszi szépen a választ,

    holnap majd intézkedem. Ja elég bosszantó, főleg az amikor valami működik is meg nem is. Bár a mikrofonja sohasem működik.

  • csokis26

    csendes tag

    Sziasztok!

    Előzmények: 1948-as hozzászólás

    Na kissé mérges vagyok az Infopatikára! Kezdődött ott, hogy hetekig nem jeleztek, majd egyszer felhívtam őket, hogy mi van a kütyüvel. Erre azt mondják: kész van és ma vagy holnap küldik is. Ha nem telefonálok esetleg, akkor eszükbe sem jut kiküldeni? :F
    Ja mellesleg a ''mai és holnapi'' kiküldés egy hétig tartott!!!! :W

    Ugye kettő hibája volt: mikrofon és kijelző. A mikrofon tök rendben is van. A kijelzője ugyanolyan szar, mint volt!!!! Nem csináltak vele semmit!!! :O :O :O
    Én elhiszem, hogy bekapcsolták egyszer-kétszer és jó volt, de könyörgöm elküdtem nekik a képeket róla e-mailben, hogy szar!!!!! Szóval csere nem lett, persze aki szándékosan tönkreteszi a készülékét, ami jó, mert nem tud elolvasni egy fél oldalnyi szöveget, hogy hogyan kell frissíteni a szoftverét és a TP-re SP-s szoftvert tesz rá vagy fordítva, annak meg szó nélkül cserélik!!!!!!! Ez számomra felháborító!!!!! :W :W
    Most visszaküldték a rossz M6-omat!!!!
    Ja és a visszaszállításról ők gondoskodnak, de az odaküldés 1900Ft-ba került!!!!

    Most megint küldjem vissza és bekapcsolják kétszer, aztmondják jó, és visszaküldik????
    Azért a fotó szerintem elég bizonyíték!!!

    A Samsung T8-asom is hibás volt, annak is valami kontakthibája volt, hol jó volt hol nem, de a szervizes szó nélkül kiállította a csereutalványt, pedig akkor sem jelentkezett a hiba, de elhitte!!!!! Na ez garancia!!!
    Még jó hogy megtartottam és nem adtam el a Samsungot. Amúgy nem vitatom, hogy a Meizu jobb videóra (már akinek jó a kijelzője), de a T8-as zenében sokkal jobb, össze sem lehet hasonlítani a kettőt, igaz kétszer annyiba került, mint ez! De a T8-as hangja sokkal jobb!

    De segítsetek már!!! Mi a szart kezdjek ezzel? Tudtam hogy ez lesz, hogy bekapcsolják, pont nem jelentkezik ez a dolog, majd jónak nyilvánítják!!!! :W :W

    Tanulság: maradok a Samsungnál és soha többet Meizut! Egy eszköz, melynek két hibája is van?? :( :(
    De ezt már valahogy megkéne mentenem és kicseréltetni.



  • csokis26

    csendes tag

    válasz ez_meg_emaz #2035 üzenetére

    Azért nem falun élek(40000 lakosú város), de erre felé nem lehet kapni Meizukat. :(
    Tulajdonképpen semmilyen komolyabb MP3-at. Bementem egy nagy műszaki boltba, még régebben, amikor a Samsungomat vettem. Mondom MP3 lejátszót szeretnék venni. Mutogatnak nekem 10 ezer Ft-os lejátszókat. Mondom valami komolyabb? Színes kijelzős vagy valami? Úgy néztek rám, mintha UFO lennék.

    Majd nézegettem a Samsungot Fehérváron a MM-ban, már két-három hónapja ment a TV-ben a reklámja: ''...a Samsung video-mp3 lejátszójával mindezt nem is olyan nehéz elképzelni'' Biztos láttad Te is. Erre az eladó a MM-ban: ilyenük nincsen. Bemegyek egy másik műszaki áruházba: mondom van az a Samsung videós-mp3 lejátszó amit a TV reklámoz? Hívta a kollégáit: ti már hallottatok olyan MP3-ról ami letud játszani videókat? Fogalmuk sem volt róla miről beszélek. Azthitték hordozható DVD lejátszóról beszélek.
    A Tesco-ban gagyik vannak, az Auchanba pedig csak Apple IPOD volt. Bementem Veszprémbe, ott egy k*rva drága helyen volt, 30-40 ezerrel drágábban, mint a webáruházakban.
    Biztos egy idő után találtam volna, de folyamatosan ment utazásra a pénz, eredmény meg nem volt. Mondjuk picit ezeket a dolgokat azért fogadtam meglepetten, mert az egy dolog hogy nincs. De mondom ezek az emberek TV-t sem néznek? :F
    Aztán rendeltem. De a Samu szervíz minden nagyobb városban van szinte, szóval ennél nem gond a garancia. Meg mint írtam azok rendesek is.

    A CX300 fülest szintén rendeltem. Mert:
    már 4 hónapja megy az istenítés, hogy húde jó, tök megéri..... bemegyek szintén a MM-ba, hogy van-e. Természetesen nem volt, majdnem összevesztem az eladókkal, mert azt állították, hogy a Sennheisernek nincs is CX-es modellű fülese. Most mit lehet ezekkel kezdeni? Szóval ilyenkor az ember kénytelen neten rendelni. Körülnéztem természetesen a környéken szintén, a városközpontban, de ha nincs akkor mit csináljak? :F


    Mellesleg a lejátszóra(Meizura gondolok) visszatérve: az Infopatikára nem szoktak panaszkodni. Lefényképeztem, hogy rossz, ez egyértelmű, ha te is megnézted. Nem tudom mit gondoltak, hogy én szerkesztettem át a képet Photoshoppal, hogy rossznak tűnjön? :F

    És az egészben a felháborító, hogy akinek a saját hibájából romlik el, vígan újságolja, hogy kicserélték neki egy vadi újra. De ha akarod olvasd el az ''mp3 lejátszók...melyiket'' topikban bwoay-nak írt 1405-ös véleményemet és 1401-est(kissé ideges voltam)
    Egy biztos: a fotónak elég bizonyítéknak kellett volna hogy legyen!
    Mellesleg, ha személyesen viszem be, akkor sem jelentkezett volna a szervízeseknél a hiba, szóval szerintem akkor is visszadobták volna, hogy jó.

  • csokis26

    csendes tag

    válasz ez_meg_emaz #2040 üzenetére

    ''Csak asztem azért vetted pesten hogy 5k-t megsporolj.''

    Természetesen nem, én is elsőrendűnek tartom a garanciát.
    Csak amióta van netem, szeretek utánanézni a dolgoknak és amit dícsérnek, akkor azt venni, de pontosan ugyanazt. Ha dícsérik az X-230-as hangfalat, de a boltban X-210-es van csak, akkor azt nem veszem meg, pedig nyiván az elődje sem lehet sokkal rosszabb, de nyilván azt veszem, amit mindenki favorizál.

    ''és visszavették az djtoomi volt''
    Félreértés ne essék, semmi személyes bajom nincs vele, csak akinek meg gyári hibás alapból, és ráadásul kettő hibája is van, annak meg nincs csere. Pedig ráadásul azt ő tette tönkre.Lehet nekem is ezt kellett volna tenni, rányomni az SP-mre a TP-s szoftvert

Új hozzászólás Aktív témák