- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Végleg lemondott a régi gépekről a Steam
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Milyen Android TV boxot vegyek?
- Milyen egeret válasszak?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Milyen monitort vegyek?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
-
PROHARDVER!
Manual, analóg, filmes, MF objektívek
Új hozzászólás Aktív témák
-
Balinov
titán
koszi jjeahh
, nincs veletlenul valami linked, linketek, ahol utana tudnak nezni, hogy melyik konkret tipussal tudnam osszehozni a D90-el? MF nem zavar, hosszutavon csak elony, ha megy az MF-el fokuszalas, fenymeres mar inkabb, bar ott meg hisztogrambol ki lehet sakkozni, ha raerosen fotoz az ember, hogy egy adott F ertekhez melyik zaridot kell beloni. Gondolom, kis gyakorlassal mar eleg jol be lehetne a talpas saccograffal is loni egy kezdo F/zarido kombot, amit utana 1-2 expo utan finomhangolni is lehet.Eszembe jutottak meg a pre-AF elotti Nikkorok is, de ezen info
Talan ez a csoport lehet meg erdekes itt: "AI-, AI-Modified, Nikkor or Nikon Series E Lenses". A limitacio "csupan" csak Electronic analog display can not be used. (errol mondjuk lovesem sincst,hogy mi is konkretan).
Kenrokvell szerint AI/AIS-el mukodik a D90 M modban, fenymeres nelkul. Valszeg az "egyszeruseg" kedveert lehet jobb lenne ebbol a szeriabol valamit vadaszni, hogy egyaltalan bejon-e.
Barmi linket, javaslatot, tapasztalatot nagyon szivesen fogadok.
udv
B
Új hozzászólás Aktív témák
- Nikon AF-P DX Nikkor 70-300mm F4.5-6.3G ED VR (makulátlan állapot!)
- Fotospeed F4 Fox - Gyorskioldós fotós vállpánt + Case Logic kézpánt
- Nikon AF-P DX Nikkor 10-20mm f4.5-5.6G VR (makulátlan állapot!)
- Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K + objektívek
- Tamron 18-400mm F/3.5-6.3 Di II VC HLD objektív ( Canon ) - Újszerű -
- iPhone 15 Pro Max 256GB Blue Titanium -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4242, 100% Akksi
- LG 45GR95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Kezdő Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 7500 / 32GB DDR3 / RTX 2060 6GB / 512GB SSD
- Apple iPhone 15 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, 100 % Akksi, MS4047
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
, nincs veletlenul valami linked, linketek, ahol utana tudnak nezni, hogy melyik konkret tipussal tudnam osszehozni a D90-el? MF nem zavar, hosszutavon csak elony, ha megy az MF-el fokuszalas, fenymeres mar inkabb, bar ott meg hisztogrambol ki lehet sakkozni, ha raerosen fotoz az ember, hogy egy adott F ertekhez melyik zaridot kell beloni. Gondolom, kis gyakorlassal mar eleg jol be lehetne a talpas saccograffal is loni egy kezdo F/zarido kombot, amit utana 1-2 expo utan finomhangolni is lehet.

