Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chapel

    addikt

    válasz kiskornel #89 üzenetére

    Én kifejezetten élvezem a cserkelés részét, figyelni az erdő rezdüléseit, megismerni hangról az állatot mikor még nem látom, csak valami mozog a nádasban stb.
    Nézegettem a lessátrakat már jó ideje, csak az a gond, hogy jó esetben havi egy hétvégét vagyok otthon, ami egy teljes szombat, de a vasárnap már csak félnap maximum, szóval nincs időm a témával eleget foglalkozni. Ha lehetne visszaköltöznék, de meló ugye...pedig kijárhatnék sokat, hejj, nem is gondolok inkább bele :(
    Ezért van az olcsóbb megoldás, mint pl. az álcaháló. (Ami remekül bevált, készül hozzá majd egy keretet, így kvázi sátorként funkcionál majd.)

    Szóval igen, ha lenne időm, akkor már rég vettem volna egy detektív tükrös lest, egyértelműen a legjobb megoldás. Te egyben vetted, tehát késztermék volt vagy utólag operáltad be az üveget?
    Amúgy ez a fekvős sem rossz, csak marhára jól kell belőni, mert eléggé lekorlátozza a fotózható területet, plusz ebben is megfő az ember a napon; mondjuk miben nem...

    Brutál szúnyog és bögöly had van, a kubik gödrök az út mentén árnyékban vannak, tele vízzel, tökéletes alap. Illetve sajnos eltűnt a madarak egy része, mert ezek a böglyök nagyok és relatív lomhák (egymáson százával csaptuk le mikor a gemenci felén fürödtünk a Dunának), de nincs semmi ami megfogná őket; az erdő is csendesebb, nincs az a madár ricsaj amit várnék.

    Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Új hozzászólás Aktív témák