Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sotyks94

    aktív tag

    válasz WhiteHawk24 #29 üzenetére

    Nálam csak 1 darab járt, így ez alapján tudom csak mondani, de:
    Ha nem elengedhetetlen akkor vezetékest vegyél. Azon túl hogy töredéke az ára, a vezeték nélkülivel eszméletlen sok para van, és annak 80% a vezeték nélküli mivoltából adódik. Az csak a kis része a dolgoknak hogy a wifis készülékek be tudnak zavarni, hamar meg lehet szokni hogy nem rakod mellé. De elég sok egyéb problem is van vele. Sokszor elkezd "gerjedni" (vagyis egyre hangosabban zúgni/kerregni/stb. Ez akkor szokott előfordulni ha be van dugva és úgy használom (mert az aksi 10 órát sem bír vagyis rendszeresen kell így is bedugva használni)). Szóval elkezd egyre hangosabban károgni. Legtöbbször az is megoldja ha ki-be húzom az usb-t de van amikor újra kell nyomni az egész fülest hogy meggondolja magát. Volt 1x arra is példa hogy az sem segített csak gépresi.
    Ezek mellett ha közepes hangerőn használod 5.1-el pár óra alatt meghal az aksi. Ultrahalkan, stereoban azért bír egy 10 órát ...
    Elég nehézkes is az aksi miatt, pár óra után bele tud fáradni az ember füle.
    Hamár vezeték nélküli, akkor gondolnám hogy egy 100 négyzetméteres lakásban legalább tudom hallgatni mindenhol, hát nem. 1 szobával arrébb (3 méter) még megy. 5 méterre már szakadozik 5.1-el. stereoban kb 2 szobát bír, de a lakás másik felén, a konyhában sehogy nem tudom használni. Vagyis úgy számolj hogy stabilan max pár métert/1 szobát bír.
    Ezek csak a napi rendszerességgel előforduló problémák, de sok érdekes dolgot produkál néha-néha.

    Azért ez így nagyon csúnyának hangozhat, ennyire nem rossz a helyzet, lehet használni, de mamár nem ezt venném. Amikor épp működik akkor elég brutál kis kütyü (bár az oldalsó makrógombok elég feleslegesek szerintem). Ha elengedhetetlen a vezeték nélküli akkor még talán azt is megkockáztatom hogy ajánlható ez a készülék, bár nem tudom hogy konkurencia termékeivel mennyi szívás van.

Új hozzászólás Aktív témák