Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz CactuS #161514 üzenetére

    Nem lesz upgrade csak vicceskedett qru, hogy biztos v8-at veszek, mert olcsó a benzin. :)
    Komolyra fordítva a szót. Kifizettem a tipo-t a helyzetre való tekintettel és igen, eladom, mert kb 2 hete megszűnt a munkám a kialakult helyzet miatt (elméletileg nem, csak gyakorlatilag). Amíg ez tart addig házakat nem fognak venni, a napi szokásos 10-30 hívás helyett, az elmúlt két hétben hívtak ketten és azok is csak érdeklődtek. Az összes iroda bezárt, mutatni se nagyon mutatnánk, de nem is hívnak, ügyvéd se nagyon vállalná a dolgokat. kb július-augusztusig lehúzhatjuk a rolót, vagy ameddig tart a dolog.
    A másik pénzforrásom a nyaraltatás, még nem mondták le a július-augusztusi foglalásokat, még nem. A másik szakmám szakács...
    Itt nagyon nehéz munkát találni, pláne a jelenlegi helyzetben.
    Szóval most mivel kb sehová sem kell mennem (maradj otthon) és amúgy van egy másik autó, ez tűnik a legegyszerűbbnek arra, hogy anyagilag bebiztosítsam magam, amíg ezt a buzi vírust legyűrjük.
    Biztos észre vettétek, hogy komolyan elkezdtem figyelni az autó piacot és egy hét alatt 20%-ot, két hét alatt 40%-ot esett az autópiaci eladások száma. Ezért gyorsan kellett cselekednem, hogy még gyorsan el tudjam adni az autót és ne nagyon nyomott áron.
    Tegnap lefoglalózták és ahogy kezemben a papírok a banktól, könnyes búcsút veszek tőle.
    Ez van, sok mindennel lehet előre számolni, ezzel nem számoltam. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák