-
PROHARDVER!
Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel
Új hozzászólás Aktív témák
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Oké, ez nálunk Chakrán is így van hogy a weboldalon kiírják, ha a szokásos frissítés parancs előtt valamit még meg kell tenni. A különbség az, hogy itt nincs szükség downgradre, mert nem adnak ki nem eléggé tesztelt csomagot.
szerk: de ez half - rolling.
A szoftvereket gyakran frissítik, a rendszer fontos csomagjait frissítik lassabban.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Damage401 #22418 üzenetére
Egyik verzióra sincs ráírva, hogy nem jó desktop célra. Hogy melyik stabil, melyik nem, azt is az itteni tapasztalatok alapján tudjuk. Most itt valaki épp az lts-el szívott a vga driver frissítés miatt.
Vagyis igaz, h. sokan használják így a minta halmaz is nagyobb, de mindegyik Ubuntu verzióra van itt valaki, aki tudna sorolni gondokat. -
CPT.Pirk
Jómunkásember
Van egy Python scriptes widget a kde-apps.org-on, amit a fejlesztője már 2010 óta nem frissített és nem is működik már. [link] GPL2-es licensze van, én meg megtaláltam azt a felesleges sort, ami miatt nem fut, ilyen esetben feltehetem a javított cuccot az oldalra, megtartva a szerzőt mint a kód forrását?
Nem vagyok otthon ezekben a licensz dolgokban. -
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Apollyon #22367 üzenetére
Az a baj velük, hogy csak kicsit tesztelnek valamit jobban, mint az Archnál. Én is futottam bele olyan Manjaro bugba, amihez a fejlesztők segítségét kellett kérni mert elszúrtak egy csomagot a frissítésnél. Röviden, nem volt eléggé kitesztelve a frissítés, mielőtt kiadták.
Magával a rolling megoldással meg az a baj, hogy a felmerült kisebb hibákat neked kell megoldani és ált. utána is kell olvasni a dolgoknak. Itt a kezdő topicban szerintem nem ez a megfelelő eljárás, ide olyan disztrók kellenek, amiket gond nélkül lehet frissíteni.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
#68216320 #22365 üzenetére
A Manjaro egy rolling release disztró annak minden előnyével és hátrányával. Az ilyesmi ott olyan, mint a hiba a nem LTS Ubuntuban. Nem bug, hanem feature.
Igazság szerint bár én is javasoltam Manjarot itt többeknek, nem feltétlen ajánlandó kezdőknek egy rolling disztró.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
A NAS-os problémádra spec nem tudok mit mondani, a sambával és annak az idióta konfigjával eddig csak a szopás volt (nekem). Igaz már sikeresen csináltam sambát Debian és Chakra között, de konkrétan filmet lejátszani sambán keresztül még nem próbáltam sehol. Az ilyen hibával az a gond, hogy nehéz behatárolni mi is okozhatja. Ilyenkor érdemes megkérdezni a fejlesztőket a disztró fórumában, hogy mi lehet.
sh4d0w: de ahol rendszergazda van, ott ált. nem a saját cuccodat használod. Céges gépen meg azt hiszem követelmény is a jelszavas fiók védelem.
Egyébként meg hiába próbáljuk megvédeni a felhasználót, ha az hanyag vagy nem ért semmihez. Egy országos szinten is jelentős biztonságtechnikai cégnél dolgozom ahol jött egy körlevél nemrég, hogy miként is kell normális jelszót beállítani, hány karakternek kell lennie minimum, stb. Na ekkor mondtam, hogy valaki lőjön le. BT cégnél ilyen problémák... -
CPT.Pirk
Jómunkásember
Akkor szoktam szólni, ha igaztalan dolgokat látok, legyen bármi az oka. Nyilván azért szólok a Chakra dolgokban, mert azt elég jól ismerem.
Alapból a GTK témának a ralez valami van beállítva, ezért nézett ki úgy a Firefox, ahogy linkelted korábban. Ha bemész a rendszerbeállításokba, ott az alkalmazás megjelenésbe, ott rögtön át tudod állítani a GTK-s appok megjelenését pl. Oxygen-GTK -ra, és hoppá máris olyan lesz a róka, amit megszoktál. Még csak eldugva sincs, nem kell ehhez órákat olvasni. Ezért jó a KDE, mindenre van benne eszköz.
Az meg egy nagy különbség, hogy van hol utánaolvasni ha nem megy, és ott jól össze is van szedve az infó. Egy Ubuntunál pl. jönnek a már több éves verzióknál még használható megoldások, ha a googleben próbálkozol jobb híján... Na most akkor ki járt jobban?
sh4d0w: engem ne korlátozzanak mesterségesen azért, mert xy ember nem törődik a biztonsággal. Nem azt mondom hogy alapbeállításnak kell lennie az auto loginnak, mert ne legyen az még véletlen se, csak legyen rá valami egyszerű megoldás. Nem, a guglizás a disztró függő terminálos turkálásért nem az.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
sh4d0w #22249 üzenetére
Ezzel nem értek egyet. Nálam a telepítő a telepítés elején megkérdezi, hogy szeretnék-e automatikus bejelentkezést. Később meg ott van a rendszerbeállításokban, egy kattintás.
Nem kell azzal kezdeni sem Linuxot, sem Windows-t, hogy hogyan kell beállítani az autologint. - szerintem meg igen. Ha nem olyan helyen használom a gépet hogy más is hozzáférhet, akkor ez az első, nem fogom magam login jelszóval szívatni, mikor csak én használom a gépet.
Szóval lehet beszélni erről a védelem dologról, de véleményem szerint ha csak a terminál mélyén lehet ilyesmit beállítani egyes disztrókban míg másokban ott a gui-s megoldás, akkor ez simán csak lustaság.
Syl: és akkor mi lesz? Semmi.
-
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
#68216320 #22238 üzenetére
Ahogy Vladi is mondja, ezek a progik kb. minden normális disztrónál a csomagok részét képezik.
A felhasználói támogatás a KDE mögött a legnagyobb, jelenleg a legnépszerűbb asztali környezet, azt hiszem a Linuxosok 60%-a használja. (vagy az körül) Köszönhetően ennek kismillió aplet, widget, stb. tölthető le rá.
Effektek terén meg igen sok mindent be lehet állítani a rendszerbeállításokban. -
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
sh4d0w #22234 üzenetére
Nem is én ajánlottam az Archot.
Egyébként ha úgy nézzük, hogy pl. Win7 alatt sem lehet az auto logint elérni közvetlen a gui-ről, hanem ott is kvázi parancssorba kell nyúlni érte akkor oké, de én nem így nézem, az én meglátásom szerint ez is rossz megközelítése annak, amit "felhasználóbarát" rendszernek hívunk.
Még akár el is lehetne fogadni a terminálos autologin beállítást valamennyire felhasználóbarátnak ha lenne rá egységes mód, de nincs. Gugli gugli és gugli kell hozzá. Ha ezzel kell kezdeni a Linux megismerését egy kezdőnek, akkor ebből csak az jön le, hogy mi az ami nem jó a Linuxokban...
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
lionhearted #22230 üzenetére
A Chakrás zárttal eddig kb. csak APU esetén tapasztaltunk gondokat, annak még nem tudom az okát.
Jó lenne a nyílt is, ha végre megcsinálnák az image scaling használatát. Addig nem tudom használni.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Tulajdonképpen ajánlhatnám mert se össze nem omlik, se kétes stabilitású frissítések meg verziók nem érkeznek rá.
Amiért nem teszem, az az, hogy akinek bejön az a minimalista, semmit nem tudó / engedő felület az E.OS-ben, annak nem a KDE és a szabadság az, amit keres, hanem pl. valami Gnome3-as korlátolt disztró.
sh4d0w: igen, csak annyira mégsem a kezdő topicba való. Mármint kis google-el meg lehet oldani a dolgokat benne, de az én véleményem szerint ott kezdődik egy kezdőknek való disztró, mikor nem kell a googleben keresni az auto login terminálos megoldását, ami disztró és környezet függő is.
PeachMan: nem úgy van, hogy flashplayert pl. már csak Windowsra fejlesztenek, mert elismerték a HTML5 terjedését? A Linuxos flasht meg megállították 11.2-es verziónál.
Hogy mit ajánlanék? Nem tudom, a géped és az igényeid nem ismerem. Az én gépeimen Chakra fut (64 bit only, blogomban megtalálod), nagyszülők P4 celeronos gépén meg Debian(korábbi stabilról szintén van a blogomban két cikk). Egy ideig használtam nálam még Manjaro-t is, az sem volt rossz.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
The company headquarter is located in Germany, and in order to cultivate close contacts with suppliers in Asia, we also have a foreign office in Taiwan.
Tényleg nem kínai.
"Orosz alkatrész, ámerikái álkátrész mindegy, mindkettő made in Taiwan!"
Amúgy nekem nem akadt ilyen gondom. A megakadt másolást folytatni nem tudtad?
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Persze van korlát az ntfs-ben is mint minden fájlrendszerben, de az igen messze van ettől. Az ilyen másolás egy "tucat" usb - sata illesztő chipen keresztül megy, amit valahol Kínában összedobtak, lett amilyen lett. Ennek van valamilyen szintű kerneli támogatása, amire rájön a fájlkezelő program milyensége.
Szerintem érted. -
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Zoltán #22122 üzenetére
Jah hogy még nem végleges a 16. Akkor viszont miért támogatja az, az aktuálisat meg nem az a PPA? Nem értem...
A clean meg lehet törölte az archivest is. A lock dolog akkor szokott jelentkezni, ha pl. a háttérben fut egy másik csomagkezelő, míg te terminálból akarod buzerálni. Ketten egyszerre nem használhatjátok ugyanazt a csomagkezelőt, ilyenkor jön az, hogy nem tudta zárolni a valamit.
sh4d0w: érdekes az oldalon látott hozzáállás. Ez a "ha működik, akkor ne frissítsd" dolog nekem nem jön be. Olyan érzést kelt, hogy nem tudják megoldani a frissítést gondok nélkül.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Zoltán #22110 üzenetére
A Mintnél verziók vannak. A PPA amit bekapcsoltál, nem a te verziódhoz való csomagokat tartalmazza. Szóval valamilyen függőségi problémája van, de azt nem részletezi.
Nézz utána a PPA-nak, hogy milyen rendszer melyik verziójához készült.
De magának a disztrónak a csomagjai között nincsen meg a speed dreams? Nálam Chakrán ott van a játékok között.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
-PLevi- #21955 üzenetére
Akkor nincs telepítve és konfigurálva a sudo parancs (csomag), érdekes a Squeezeben még felkerült alapból. Mindegy, ugyanolyan jó az su - is, csak ne felejtsd benne magad.
Viszont akkor meg azért nincs xp a menüben, mert annak valami gondja van. Kb. egy módon tudod csak helyrehozni, ha bebootolsz egy nem unattantedes telepítő lemezzel, ott a helyreállító konzolt választod az elején a "j" betűvel, majd a fixboot és fixmbr parancsokat kiadod. Ez viszont azzal jár együtt, hogy ez után meg varázsolhatod vissza a grubot egy live disztró alól...
Kell az az XP?
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
#19617792 #21944 üzenetére
Na az ilyesmi miatt nem vettem efi-s lapot, mert pain in the ass kategória jelenleg. Úgy érzem a sima MBR-es 2TiB-s HDD korlát egy ideig még nem fog zavarni.
Majd mire rákényszerülök, addigra kiforrja magát a dolog, mint pl. az MS szignált efi kulcs kérdése vs. a szabványos efi támogatással.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
-PLevi- #21936 üzenetére
Az én tudásom ezen a téren már foghíjas, de nézd meg ezt az oldalt, kiindulási alapnak jó lesz: http://logout.hu/cikk/debian_telepitese_wpa2_segitsegevel_2/elso_oldal.html
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
-PLevi- #21934 üzenetére
A Debian stabilitását úgy értsd, hogy amíg a gép nem rohad ki alóla, addig megy.
- Ez mindegyik kiadott stabil kiadásra igaz, a 7.0 7.1 7.2... mind stabil, csak tartalmazzák az időközben frissült csomagokat.
A lubuntu meg stabil nálad, de mint írták, nem a Debian stabil ágából származik.
A wifi drivert meg igen, mert nem nyílt szoftvare, így nincs helye a Debianban. Töltsd le a kellő fájlt előre, ha máshogy nincs net.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
baratka87 #21862 üzenetére
A driverek tudnak ilyet okozni, nem tudom melyikkel tetted fel, az alap beállítással vagy a zárt drivrekkel, meg kellene próbálni a másikkal. A Linuxok egyik rákfenéje a VGA driverek kérdése.
Syl: talán ha elolvasnád amit neked írtak a cikk fórumában, akkor nem kérdeznél rá már a második
megválaszolt dologra. -
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
sanzi89 #21851 üzenetére
Az apt-get figyel arra, hogy maradtak-e nem használt csomagok, ha igen, akkor szól, hogy milyen parancsot kell kiadnod. (apt-get autoremove)
A mappás listázást nem tudom, de attól h. látja, sokat nem tud vele kezdeni.
Sly: a CE ott az, hogy nem a disztró alkotói tartják karban, hanem a Manjaros közösség. Frissítései és stabilitása is kérdéses. Még akkor láttam KDE-s Manjarot, amikor még nem közösségi volt, pont belefutottam egy hibába, mert a fejlesztők elcsesztek egy csomagot az egyik frissítéssel. Nem nagy ügy, szóltam nekik, elnézést kértek és javították rögtön. Amúgy ha KDE-t szeretnél, akkor tudod mi a válasz.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
sanzi89 #21845 üzenetére
A Debian egy olyan disztró, amiben alapból csak és kizárólag ingyenes, nyílt összetevők vannak. Mielőtt felraktad, érdemes lett volna kicsit utánaolvasni, hogy miről is szól a Debian.
Jester01 meg arra értette a szedett-vedettet, hogy ami megvan a csomagtárolókban, azt onnan kellene telepíteni, nem kézzel mint Windowson. Ezért van csomagkezelő a disztrókban, itt pl. az apt-get a terminálban.
Neked a zárt progikhoz (pl. skype, meg ilyenek), valamint a zárt gyártói driverekhez (AMD, nVidia meg pár egyéb) kellenek a nonfree és a contrib tárolók. Nézd meg mi van az /etc/sources.list fájlban, majd menj fel ide: http://debgen.simplylinux.ch/, kattintsd be ami kell, nyomd meg a generálás szót, és írd át a fájlban ami változott. Egy apt-get update után már elérhetőek lesznek az új tárolók is.
BluEyes: thx, lehet kipróbálom!
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Ide kellene eljutnod:
Bár a QT-s rész nálad nyilván nincs, de ezeknek a beállításoknak meg kell lennie valamerre.
[link]
A böngészőben meg ilyenek a betűk. Nekem tetszik.dodopek: azok a mappák fel vannak csatolva valahová? Nálam úgy van, hogy van egy Win mappa a gyökérben, és oda vannak csatolva az ntfs-es meghajtóim. Így pl. a "D" meghajtóm: /win/d
Az /etc/fstab fájlban tudod megnézni, hogy mi hova van felcsatolva. Valamint még a "mount" parancs kimenetében is meg tudod nézni ezeket, ez talán egyszerűbb. /dev/sda(x)... részek az érdekesek, ezek a partíciók. pl: /dev/sda3 on /win/d
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
A betűkön nem vitatkozom, nekem teljesen mindegy melyik rendszer milyen betűi vannak, simán elolvasok bármit. Igaz itthon 82 centin nézem a képet, de a 14,1-es laptopon sem zavart még betűtípus soha.
Nekem a faék egyszerű a KDE, de én más szempont alapján nézem, nekem az számít, hogy mindent meg tudjak tenni magában az adott DE-ben, beleértve a mélyebb beállításokat is. Ha ez megvan, akkor nekem ez az egyszerű.
Sebességre passz, állítólag mostanában lassabb mint a nála vastagabb Chakra, de a 0.8.2 óta nem használtam, így nem tudok erre mit mondani.
- pár szoftver nekem az AUR-ból telepíthető, amire meg azt írja, hogy vigyázzak csak akkor használjam, ha megbízok bennük. Én meg a bizalom....
No de XYZbuntu alatt is ugyanez van a PPA-k terén, max nem írják oda.Az UTC óra az arch alapokon érdekesen működik. Egy ideig a Windows indítása állította el a Chakra óráját, mostanában meg a Chakra állítja el a Windowsét.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Na mégsem a disztróban van a hiba, hanem az Xfce-ben. Nézd meg ezt:
Video tearing when Xfwm compositing is enabled
This is a known problem. Consider using a standalone compositor like Compton or Xcompmgr. Alternatively, you could replace your window manager with something like Compiz or Kwin (kwin-standalone-git) which provide their own compositors. https://wiki.archlinux.org/index.php/Xfce#Video_tearing_when_Xfwm_compositing_is_enabled
Ez magyarázza, hogy Gdm3, KDM stb. alatt miért nem volt semmi gond.
kispx: Mert jobbak is.
Mi nem tetszett?
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Ahogy olvasom, az xfce alatti ablakkezelő okoz neked gondokat. Ezt láttad már? https://bbs.archlinux.org/viewtopic.php?pid=1251858
sanzi89: természetesen simán lehet apt-gettel telepíteni bármit. Pár contrib és nonfree tároló nincs alapból engedélyezve az /etc/sources.list fájlban, mert ez Debian.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
sanzi89 #21813 üzenetére
Itt nézz körül: http://www.linuxalt.com/
Btw, Debian elsőre kicsit munkás lesz.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Valószínűleg nem te voltál a tulajdonosa a fájloknak, ezért nem engedte a törlésüket.
Filmet mivel nézel? A képernyő lekapcsolása dolog ellen elvileg az véd, mint pl. SMplayerben a "képernyővédő lekapcsolása". Nálam Chakrán ez tökéletesen működik, VLC-ben szintén.
A tearing honnan jön? Mintha valami Inteles cuccot használnál.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
jackbacsi87 #21795 üzenetére
Lehet még a géppel van valami gond, sokat segítene ha járatnád egy kicsit valamilyen live disztró alatt, abból kiderülne valami szerintem.
Syl: felesleges, megformázod a root partíciót (meg azt amit még felcsatolsz külön, pl. /home-ot) a telepítőből, aztán kész, nem kell ezt túldramatizálni.
dodopek: a Grub2 tud olyat, hogy megjegyzi az utolsó választott rendszert és legközelebb azzal indul. Az nem jó neked?
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
jackbacsi87 #21792 üzenetére
Miután kiszedted a ramot, most kellene megpróbálni az újrarakást, ki tudja mit okozott a hibás ram.
Amúgy nem tudom hogy van a Mintben, de ha van benne kern.log (locate kern.log megkeresi), abban lehet olvasgatni. Vagy valami más néven még lehet benne a kernel log, valószínűleg a /var/log környékén.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
Nem tudom hol van a Manjaro webes csomagadatbázisa, ott nem kerested? Amúgy telepíthetsz az AUR-ből is, van 3 verzió is benne:
rainlendar-beta-unstable 2.12.b130-1
rainlendar-lite 2.11.1-1
rainlendar-pro 2.11.1-1Chakránál is ott van a lite rezió a CCR-ben, egészen biztosan Manjaronál is megvan valamelyik valamerre.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Hintalow #21674 üzenetére
Nem, egy telepítő van csak. A mostani Ubuntu leszármazottakban nem tudom hogy van mert ilyet nem használok, de anno a telepítés után félig angol volt a rendszer, amíg le nem szedte a lokalizációs fájlokat az első frissítés alkalmával az Ubuntu, meg ha jól emlékszem a Mint is így csinálta anno.
Más disztróknál meg része volt a telepítőnek az összes nyelv.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
Hintalow #21672 üzenetére
A partíciókat a fájlrendszerben ide-oda tudod csatolni, ez a csatolási pont. A "/" jelenti kb. azt, amit a Windowsnak a C meghajtó. Ez lesz a gyökér fájlrendszer.
De javaslom az estét kezd a téma összefoglaló átolvasásával.
weinmaker: akartam mondani, hogy ilyen baja van!
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
dodopek #21650 üzenetére
Csomagot először a csomagkezelőben keresünk, ha ott nincs, akkor jönnek ezek a kézi módszerek. Az a .ch valszeg .sh, ami egy shell script, ezért nyílt meg a szövegszerkesztőben.
Futási jogot kell neki adni, majd futtatni. De mint mondtam, először a csomagkezelőben keresd meg amit használni szeretnél, sokkal egyszerűbb és azért van.
*Érdemes lenne átolvasnod a téma összefoglalót itt.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
dodopek #21639 üzenetére
Terminálban add ki ezt a parancsot:
sudo update-grub
ez meg fogja keresni a gépben lévő összes oprendszert, és amit megtalál, azt beteszi a boot menübe. Vagyis kapsz boot menüt azon a vinyón, ahová telepítetted a disztrót.A bugosságot amúgy nem csak a Wubira mondják.
- kezdőként inkább Ubuntu LTS-t kellene kipróbálnod.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
weinmaker #21614 üzenetére
Lubuntun van valami widget, vagy program ami kíirja pl. a betöltött driver nevét és egyebeket a wifinél úgy, mint nekem a KDE-s hálózatkezelő? [link] Abból sok minden kiderülne.
Ha nincs, akkor kezdjük az elején. Nézd meg mit ad ki az lspci és iwconfig parancsok kimenete a terminálban.
Jim-Y: Ubuntu topicban kérdezz rá.
-
CPT.Pirk
Jómunkásember
válasz
-PLevi- #21578 üzenetére
Szerintem valamit rosszul nézel, ilyen alacsony értékeket a Gnome2 produkált még a régi Ubuntuban, ma már csak valamelyik lightweight asztali környezettel lehet ilyet kihozni, pl. lxde és xfce.
"Ubuntu vonalról gondolom érdemes az LTS kiadásokat választani, ugye?" Itt az a gond, hogy egyáltalán felmerül a kérdés, *buntu melyik kiadást lehet stabilnak nevezni...
Tudom javasolni az xfce-s Manjaro Linux kipróbálását.
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux disztribúciókkal még csak ismerkedők számára. A szerveres kérdések nem ebbe a topicba tartoznak.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
Haladó Linuxos kérdések topikja.
Linux felhasználók OFF topikja
Milyen program ami... [link]
Shell script kérdésekkel látogassatok el a topikjába
- Vélemény Ubuntu 20.04 LTS
- Vélemény Linux Mint Debian Edition 4
- Tudástár MX-Linux 19
- Bemutató Linux a mindennapokban: Manjaro KDE
- Bemutató Linux a mindennapokban
- Hír Zöld utat adott a nyílt forráskódú Linux meghajtóknak az NVIDIA
- Hír A Steam Play hozza el a Windowsra írt játékokat Linuxra
- Hír Hova jut a világ? Linuxot kínál a Windows Store!
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- 27%-OS ÁFÁS SZÁMLA I Jogtiszta Microsoft digitális és fizikai termékek I DIGITALKEYZ.COM
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - NYÁRI AKCIÓ!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Hp Prodesk 600 G3/ G5/ G6 SFF-MT / i5 8-9-10 gen, Hp EliteDesk 800 G4 / Win11- Számla, garancia
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40AC Thunderbolt 3 docking station
- Azonnali készpénzes INTEL CPU NVIDIA VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Erő és sebesség? Most az Öné lehet! Ráadásul kamatmentes rèszletre is!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest