Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoell_

    csendes tag

    Sziasztok!

    Par napja vettem egy Y510P-t (59-390558) es Win 7 valamint Win 8.1-el is SERVICE POWER STATE FAILURE BSOD lepett meg teljesen random idokben, neha restartkor is. Legfrisebb driverek persze fent.

    Tapasztalt mas is hasonlot ezzel a geppel? Nem tudom, hogy csak en volnek e a szerencses 1 az 1 milliobol aki igy jart? Felvettem a kapcsolatot a mar itt is emlitett tmx szervizzel is, mivel 2 heten belul kell a gep igy telefonon erdeklodve azt mondtak, hogy 2 het alatt biztosan nem lesz kesz. (valaki irta fentebb, hogy nem igazan lehet elerni oket, igen, a lenovo menupontban - talan 7-es - valoban nem, viszont a 8-asban talaltam valami menut ahol tudtam emberrel beszelni, juhejj!) irtam nekik emailt es termeszetesen 2 napja semmi viszajelzes. A vege az lett, hogy 8 napon belul viszavittem a gepet a boltba ahol vettem. kesz. vennem kell uj masik gepet, mert kell.

    Kerdes viszon, hogy megprobalkozzak megint ezzel? :) sajnos ebben a kategoriaban egesz egyszeruen nem talaltam ilyen massziv gepet.

    Udv:
    z

Új hozzászólás Aktív témák