Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz ALI_G #1337 üzenetére

    Én meg 15 éve. :D Az elején még nem létezett egy hónapos, akkor fél évesem volt. ;)

    Legnagyobbrészt hordtam folyamatosan napi rendszerességgel, de volt közben időszak, amikor nem. Mindig van lencsém, az első tíz évben :DDD minden nap hordtam, azóta pedig időnként minden nap hordom, amikor meg lejár az adott lencse, van hogy nem bontok azonnal következőt, hanem szemüvegezek kicsit. Változó. Gép előtt nekem a szemüveg kényelmesebb, így munka közben mostanság visszaszoktam a szemüvegre.

    Most viszont rájöttem, hogy inkább váltok egy nagyobb oxigén áteresztő képességű lencsére, mert az az egy napos, amilyet emlékeim szerint 8 éve használok, már viszonylag elavult. De bajom így sem volt vele, csak most számítógép előtt ülve sokat érzem, hogy nem az igazi (bár színes is, ami miatt egyébként is rosszabb az oxigénáteresztése), és lehet egy jobb áteresztőképességűvel bírnám monitor előtt is gond nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák