- Meghalt a Windows 10, éljen a Windows 10!
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen processzort vegyek?
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Vezetékes FEJhallgatók
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
Új hozzászólás Aktív témák
-
tomp
félisten
Rendben! Előre is Köszönöm a segítségedet!
Én csak 1 dologra tudok gondolni, hogy miért van rejtve: online szolgáltatásokhoz való elsősorban az eszköz Azok pedig 60Hz-en mennek "jól".
Chromecast alapból 60Hz-en megy. Netflix és HBO Go illetve amerikai helyi videó szolgák 60Hz-es tartalmat adnak rá. Nemrég behozták az 50Hz-es kapcsolót mivel egyre több tv szolgáltató kezdte el támogatni a Chromecastot. Ha akarjuk átkapcsoljuk. Ha nem akkor nem.
Ha egyszerű lenne 24p-be kapcsolni a Fire TV-t akkor a Netflix, HBO Go, Amazon Prime "szaggatna". Gondolom emiatt inkább "kihagyták" a publikus kapcsolót. -
tau_ba
tag
Koszi. Mi az a bfs 4k? 2 dolog van, amit szeretnek: egyfelol egy regebbi plazmat okositani, hogy YT, Netflix elerheto legyen. Masfelol ha lehetseges, akkor a meglevo Xtreamer Prodigy halozati media playert kivaltani egy lendulettel. NAS-om van, a letoltesek arrol mennek ennek az eszkoznek csak lejatszania kellene de azt hibatlanul. 3D projim van, tehat a 3D lejatszas fontos lenne. 4k annyira nem erdekel per pillanat, fontosabb egy normalis taviranyito, meg a feliratok normalis meretezese.
-
Tanisz
senior tag
-
Tanisz
senior tag
Igazából ez a terület nekem nagyon új, ismeretlen.
Soha nem használtam ilyen medi-boxot.
Korábban egy E350-es gép szolgált erre win7-el, de arra most nincs fizikai lehetőség, hogy HDMI-n kilőjjem a képet a Tv-re, a falat nincs kedvem megfúrni
Wifi-s HDMI adapter sem olcsó, ezért jutott eszembe inkább MediaBox, vagy a Chromecast.A lényeges kérdés, hogy ez bármilyen hálózaton megosztott mappában lévő médiatartalmat képes lejátszani?
Megfelelő minőségben?Gondolom van rajta lejátszó, vagy lehet rá letölteni nem? Akár VLC-t is?
Lehet nagy hülyeségeket kérdezek, akkor elnézést
-
Vincent45
tag
Sok mindent nem tudok írni egyelőre így 2 nap után. MKV és H.265-ös anyaggal próbáltam,szépen vitt mindent a FullHD-től a 4k anyagig és a wrapper felrakása után gond nélkül kezeli a HD hangsávokat is. A képminősége rendben van,itt az összehasonlítási alapom az előző Popcorn A-210-esem volt. Vannak még benne bugok,egyszer le is fagyott de az inkább a KODI hibája volt,a belső lejátszóval nincs baj csak nagyon fapados. Végül nem Samba szervert csináltam hanem FTP-t. Jövőbiztos lejátszónak tűnik mert nagyon erős és támogat mindent amire a későbbiekben szükség lehet: 10 bit,HDR,Atmos,DTS:X. Ha kíváncsiak lesztek még valamire kérdezzetek nyugodtan ha tudok válaszolok
Az Aliexpressről rendeltem. Szállítással együtt 70 ezerbe volt. Ennyiért nagyon megérte.
-
c4
őstag
Például a magyar karaktert tartalmazó feliratok, a hálózatkezelés, a beta Kodi cserélhetősége... (mondjuk a wrapper telepítése után annyira nem fontos) És az az igazság, hogy nem a Q5 klónja, hanem a HiMedia M3 4K3D-é.
Még a gyári FW-hez való wrappert linkeltem is ide emlékeim szerint.
A Himediáé pedig már előtelepített az FW-be. -
Firpo
tag
Ha csak ennyit jelent, hogy kézzel kell bekapcsolni és a többi vezérlés megy a távirányítóról, azzal együtt tudok élni. Mennyire bonyolult ezt a moddolt fw-t felrakni? A külső hdd-hez a RPI2-nél is kell az aktív USB hub. Hazai forgalmazásban beszerezhető vagy csak külföldről?
Új hozzászólás Aktív témák
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Meghalt a Windows 10, éljen a Windows 10!
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen processzort vegyek?
- World of Tanks - MMO
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Sweet.tv - internetes TV
- További aktív témák...
- PS Plus előfizetések
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
- 14" Dell Latitude laptopok: 5400, 5480, 5490, 7480, E6410, E6440, E5450 / SZÁMLA + GARANCIA
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Zalman S2 TG CHIEFTEC 700W
- Apple Macbook Air 15,3" M3 8C CPU/10C GPU/16GB/256GB (MC9E4MG/A) Ezüst - MAGYAR - 77 Ciklus - Gari
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest