Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C. s.

    addikt

    válasz junkpod #1446 üzenetére

    junkpod, blakey:

    Köszönöm szépen a sok segítséget! :K

    Közben magam is olvasgattam a Kodiról, és találtam egy remek 4 részes leírást a használatáról a logouton, zsigus oldalán. Minden kodihasználónak ajánlom figyelmébe, mert nagyon hasznos mindazoknak, akik most ismerkednek a programmal vagy elakadtak valamivel. A top 10 blogbejegyzés között találhatók a jobboldalon.

    Az okozta a problémát, hogy az átnevezéseket és áthelyezéseket valamiért figyelmen kívül hagyja a program a médiatár frissítése ellenére is, ha az adott filmet már korábban leltárba vette. Örülnék, ha valamikor azt is javítanák benne. A megoldás az 1. rész második harmadának a végén található (a "Második módszer" végén, az "Extrák" előtt). Rendberakom a filmjeimet a tőletek tanultak alapján :K , és tiszta lappal az elejéről kezdek mindent, az lesz a legegyszerűbb.

    Eszembe jutott egy kérdés! A beállításokban van valami olyan, hogy a filmek külön könyvtárban vannak-e. Ezt úgy kell érteni, hogy az egyik könyvtárban a filmek, a másikban a családi fotóalbum vagy filmenként külön-külön alkönyvtárban? Nem mertem piszkálni ezt a beállítást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák