Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    Üdv.

    Legújabb KM, win7 64 bit.

    A gyári beállításokkal nem jó a felirat a videókon.
    Azaz eredeti méretben pl 624x352 a videón a kép nem éles, kicsit homályos, nem szép hófehér. Nagy kijelzőre téve már szép éles lesz. Átnéztem az összes beállítást, tudom variálgatni, de ha megbolondítom, akkor a kis méreten lesz szép a képe, de full képernyőn nem lesz szép.
    Nektek hogy van beállítva?
    Lehet bekavar ám ffdshow, meg vobsub, de ott nem tudok mit állítani.

    -----

    Sokszor van, hogy elállítódik magától ez az.
    Pl most egy dual audios filmnél váltok sávot, és elromlik a kép, nézhetetlen.
    Ezt megoldottam egy gyári beállítások visszaállítással.

    A beállítások mentése az ini fájlba nem annyira hatásos ilyenkor, meg van olyan is, hogy egy reg fájlt ment ki. Na ez sem jó, ez sem hozta vissza a jó beállításokat.

    Hogy tudnám mégis kimenteni a jelenlegi jó beállítást, hogy elcsesződés esetén visszaálljon jóra? Úgy érzem sehogy, na mindegy.

    ----

    Most VMR9-en van a leképezés, nem tudom, hogy ez a legjobb-e, de directx-ek esetén kikapcsol az aero. Haali még talán jó volt, de egyszerűen nem látok különbséget ezek között. Vagyis az egyik nem volt jó azt tudom, de ott kis vékony csíkok voltak, szóval azt észre lehet venni, de a képminőséget ez nem befolyásolta.

    Évek óta használom, elég jól már kiismertem, ezeket a dolgokat most mégse tudom.

    Köszi a segítséget. :R

Új hozzászólás Aktív témák