Új hozzászólás Aktív témák
-
Az a baj, hogy ilyenekre van szükség. Azért jóval erősebbek a videókártyák, mint régebben. De, ha megnézzük a játékokat, akkor látjuk, hogy régebben is voltak szép játékok, és a mostani játékok, szerintem nem annyival szebbek, mint amennyivel erősebb, drágább vga kell alájuk. Lehet fejleszteni nagyon erős gpu-t, lehet mellé rakni rengeteg vramot, ha olyan programot futtatunk rajta, ami azt is megakasztja, teleírja.
-
-
GodGamer5
addikt
16 gigás kártyám van, de így se kapcsolnék be egy ilyen semmirevaló funkciót.
-
podtibi
senior tag
válasz
flashpointer #8 üzenetére
+1 Nem inkább temetni?
-
xyvalaki
aktív tag
Beszélek anyanyelvi szinten németül, svédül, elég jól kínaiul, megertetem magan dánul, norvegul. Az angolt megertem, mindent, de a kiejtésem hogy is mondjam finoman, hagy némi kívánni valót maga után. Pedig van olyan VGA-m ahova ez kellhet. Szerinted aki nem beszel tökéletesen angolul az mind GTX 970-el játszik? Nem is tudtam hogy 4070 felett nyelvizsgához van kötve a VGA vásárlás.
-
Busterftw
nagyúr
válasz
flashpointer #8 üzenetére
Optimalizalod a jatekot vele a tippekkel/beallitasokkal, aztan kikapcsolod.
-
xyvalaki
aktív tag
Az egyetlen gond hogy jelenleg csak angol nyelven tud. Bár meg lehet hekkelni, hogy mondjuk a google hangfelismerőjét használja.
Lehet fikázni, hogy megint egy AI, de ez nem DLSS 4! Segít a beállításokat optimalizálni, hogy csökkenjen a latency, több legyen az FPS. Ez az egyik legfontosabb az esport játékokban. Átlagos játékosnak segít ha elakad valahol. Szerintem van benne potenciál. -
Busterftw
nagyúr
"Többek között elég csak rákérdezni arra, hogy az adott program futtatásával kapcsolatban min lehetne még javítani, és a G-Assist rendszer elkezdi sorolni a potenciális lehetőségeket."
- Upgrade to RTX 5090.
- Upgrade to RTX 5090.
-
NvidiaRTX
őstag
Ilyen AI xarságok nélkül is tudom hogyan kell egy játékot max grafra tenni és hogy hol kell bekapcsolni a Frémgent meg a DLSS-t.
Szóval köszi NV a nagy semmit. Azon fáradoznál inkább egy hogy egy közel csúcs VGA-n (khm 4080S, 5080) ne csak xaros 16GB VRAM legyen hanem minimum 20-24 mert sajnos olyan szépen elfogy még 1440p-be is hogy öröm nézni.
Igazából nem is értem az 5080 és 5090 közötti iszonyat nagy VRAM különbséget. Azt csodálkoztok ha kell a kutyának annyiért egy fel OC-zett 4080S amit csak a multiférmgen tart egyben ami szintén egy csak egy szoftveres baromság.
Jövőre mi lesz? Csak szoftvert fizetek VGA-t nem is kapok?
Akkor már GeForce Now, kb ugyan ott vagyok vele.
Olyan lesz ez a cég is mint a Samsung meg az ápül, hogy minden évben teljes áron oda adják nekünk ugyan azt csak pár paraméter ami különbözik és meg sem érzed a teljesítmény különbséget.
-
Fú, anyám… azért ez úgy kellett, kint egy falat kenyér.
-
zhit86
csendes tag
továbbá 12 GB VRAM-mal rendelkező GeForce RTX 30-as, 40-es és 50-es sorozatú VGA-ra lesz szükség
Aki mondjuk vesz egy 5070-nel szerelt gamer notebookot az akkor így járt... hogy a korábbi szériák mobil chipjeinek zöméről már ne is beszéljünk.
Tavaly év végére már eljutottunk oda, hogy még az ezzel híresen szemétkedő Apple-nek is leesett az, hogy most olyan időszak jön, amikor nem a RAM-mal kell spórolni... erre az NVIDIA meg a 600-700 ezres notebookokba is 8 GB-os GPU-t ad most is.
Ez meg talán a Ryzen AI MAX APU chipeknek kedvez majd... -
Cyberboy42
senior tag
tehát ha iszonyatosan laggol a játék, mert elfogy a vram, akkor megmondja majd hogy kapcsoljam ki ezt a nonszenszt hogy fusson a játék rendesen?
-
nvidiAI
Új hozzászólás Aktív témák
ph Az NVIDIA App már bővült is a lehetőségekkel, de 12 GB VRAM-ra minimum szükség lesz.
- Interactive Brokers társalgó
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Gaming notebook topik
- Parkside szerszám kibeszélő
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Milyen egeret válasszak?
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Last Epoch
- Ez lenne a népkártya? Teszten a GeForce RTX 5060 Ti 16 GB
- Háztartási gépek
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A20e 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Gyors, Precíz, Megbízható TELEFONSZERVIZ, amire számíthatsz! Akár 1 órán belül
- Acer Nitro 5 AN515 - 15,6"FHD IPS 144Hz - i5-11400H - 16GB - 512GB SSD+1TB HDD - RTX 3050 - Win11
- BESZÁMÍTÁS! Xiaomi G34WQi 34 UWQHD 180Hz 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! Gigabyte B450 R5 3600 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660Ti 6GB Zalman S2 TG Zalman 500W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest