Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TecK

    tag

    Sziasztok!

    Nos,a következő lenne a gondom.Beinditom a gépet,minden oké...pl-ul elkezdek jáccani egy gamevel az is rendben,kilépek,jó...Ha viszont a Call of Duty 2 vel játszok és kilépek akkor kapom a kékhalált :( nemtudom mért . a végére mindig ezt irja hogy beginning dump of physical memory meg még esetleg fincsiségnek dxg.sys vagy valami hasonlo hibát,de mivel csak felvilan a képernyő és rebootol a gép utána igy ennél többet nemtudok mondani...csomoszor ujratetem az op rendszert,drivereket,mindent amit el tudtok képzelni kipróbáltam,még a ramokat is ösze visza cserélegetm egyenként kiprobáltam,stb ... ugyanezt csinálja akárhányszor kilépek a codbol...de nekem még meg el se számol 100%-ig,a gép az nemrégi,a ramok is viszonylag ujak minden zsir uj benne...azon filózok h a ramok a rosszak vagy a wincsi vagy passz...pls help mer már kibaszottul bassza a csöröm és nemtudok mit kezdeni már ezel a géppel..

    Cuccok:
    Intel Core 2 Quad q6600
    9800 GX2 XFX
    4x1 gb ram kingmax 800 (egy két darabos kit,egy új kingmax ram,meg egy haszált,az ucso ketönek száma elöször megegyezik aztán vmiben nem,de dual chanelbe vannak...)
    asus p5kpl/1600
    320 gb wincsi samsung

    T&T Klímatechnika - tntklima.eu

Új hozzászólás Aktív témák