Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sesshou

    senior tag

    Köszi mindenkinek a segítséget a kave gép választásban de végül a budget be nem fért bele egy 90es gép igy a dedica lett nekem is. De szerencsére sikerült megcsipnem melle egy graef Darálót igy remélhetőleg finom kávék fognak születni belőle. A tudás amit a válogatás közben felszedtem viszont nagy hasznomra fog válni. Nem lenne rossz egy első hozzaszolas ezekkel az infokkal. Ha időm engedi lehet osszedobok egy összefoglalót a tanultakbol.

    Más :
    A tapasztalat azt mutatja hogy a tchibo Milánó style őrölt kávéba (presszó méretűre darált kave) egy dedica is belefullad nem csak az előző poemiam ha minimálisan is megnyomom. Anno ezt használtam mert nem volt örlőm. De sajnos nagyon kiszámíthatatlan. Volt olyan csomag amit elő kellet áztatni (ugye ezt a poemia alapból nem csinálja) mert atszaladt rajta a viz meg olyan is amit fent írtam hogy megfojtotta a gépet. Nah ezekből a tapasztalatokból kiindulva vált világossá hogy nagyon fontos a saját örlő hogy magadnak tudd beloni a méretet a gép igényeinek megfelelően.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák