Hirdetés

2019. január 18., péntek

(#17301) colomb2 válasza findajob (#17300) üzenetére

colomb2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Komolyan mondtam, minden sales-es szereti a szép grafikonokat.

Vigyázat, csalok!

(#17302) animatrix11

animatrix11
(őstag)

Üdv

Beállítottam a harmadik képet, hogy "legyen ez a fő kép" de csak nem az jelenik meg elsőre [link]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#17303) ph2012

ph2012
(senior tag)

Jó lenne ha le lehetne tiltani felhasználókat, mint a Facebookon a kommentnél. A tiltott hozzászóló válasza nem jelenne meg a topikban.

(#17304) colomb2 válasza ph2012 (#17303) üzenetére

colomb2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Premiumot hasznalva el tudsz rejteni felhasznalokat (globalisan)

`ha egy felhasználó zavar, elrejtheted a hozzászólásait (ignorálás)`

Vigyázat, csalok!

(#17305) ph2012 válasza colomb2 (#17304) üzenetére

ph2012
(senior tag)

A prémium verzióban a tiltott hozzászólók válaszai nem jelennek meg senkinek? Vagy csak nekem nem jelennek meg?

Köszi.

(#17306) colomb2 válasza ph2012 (#17305) üzenetére

colomb2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Termeszetesen csak nalad nem jelenik meg.

Amugy ha nyitsz egy topicot az nem lesz a tied, blogout bejegyzes eseten pedig max az osszes hozzaszolast tudod tiltani.
Ha pedig valaki ASZF-t sert akkor a modkerbe kell menni.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#17307) somogyib válasza ph2012 (#17305) üzenetére

somogyib
(őstag)

Ha moderátor leszel, akkor senkinek sem. :D

(#17308) eclipse19

eclipse19
(fanatikus tag)

Üdv!

Már egy ideje próbálom megfejteni a dolgot, de eddig nem sikerült.

Van arra valami hivatalos szabály a Hardveraprón, vagy le van írva valahol,
hogy egy hirdetés JEGELÉSe az mit jelent vagy mire való?

Mikor kell használni?

Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#17309) Bluesummers válasza eclipse19 (#17308) üzenetére

Bluesummers
(senior tag)

Troll on:
Ha nagyon forró a cucc, jegelni kell.
Troll off:

Ha van egy megbízható vevőd / eladód, s megbeszéltek valamit, akkor jegeld a hirdetésed, amíg el nem kel.
Ezáltal mások vevők / eladók nem fogják azt hinni, hogy még mindig aktív a hirdetés.

Mindig olvass utána kivel üzletelsz! https://goo.gl/eqLk5X

(#17310) PHM válasza Bluesummers (#17309) üzenetére

PHM
(PH! addikt)

+ akkor van haszna, ha például már postára került a cucc,
vagy már elkelt, de értékelésre vár.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#17311) Zolás

Zolás
(PH! addikt)

Mobil nézetben, mikor játék van az oldalon, lehetne hogy a sor végére kerüljön a linkje?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#17312) eclipse19

eclipse19
(fanatikus tag)

@Bluesummers
Köszi, én is így gondoltam.

Viszont, amit PHM kolléga ír elgondolkodtat, mert az nagyon nem ugyanaz.
Az első esetben még nem kelt el a cucc másodikban, pedig már elkelt.
Ez azért alapvető különbség.

Ha már elkelt, akkor nem archiválni kellene?
Vagy archivált hirdetést már nem lehet értékleni?
Gondolom, aki megvette csak megtalálja akkor is, ha értékelni akarja.

Ezek szerint nincs világosan megmondva sehol, hogy a "jég" mire való?

:F

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#17313) PHM válasza eclipse19 (#17312) üzenetére

PHM
(PH! addikt)

Archivált hirdetést nem lehet értékelni, kivéve, ha valami stikli történt,
és a vevő jelenti a moderátoroknál.
Ez esetben, ha jogosnak találtatik a panasz, ők tudják engedélyezni
az értékelést.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#17314) gyulaszu válasza PHM (#17313) üzenetére

gyulaszu
(fanatikus tag)

Valóban így van az 1x1-ben, de Lezsó a múltkor másképp írta: [link]

gyulaszu

(#17315) Gave

Gave
(őstag)

Elnézést, ha nem a megfelelő témában írok, nem találtam jobbat :B.

Az volna a kérdésem, hogy mi történik a tartalommal ha egy nagyobb terjedelmet engedő HA csomagom lejár?

Köszke :R

Weblap, webapp fejlesztés munkát keresek: https://bit.ly/2K9mYkc

(#17316) apóka

apóka
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Ha privátban üzenetet küldenek nekem, vagy én küldök a hardveraprón az biztosan megjelenik??
Azt jelezték vissza, hogy én nem küldtem (nem kapták meg).

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#17317) dqdb válasza apóka (#17316) üzenetére

dqdb
(PH! kedvence)

Ha nálad ott szerepel a privátok között az üzenet, akkor a túloldal biztosan megkapta, mert ugyanazt az adatbázisrekordot látjátok. Ez nem olyan, mint egy levél, hogy a két fél között van átviteli közeg.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#17318) lezso6 válasza Gave (#17315) üzenetére

lezso6
(VARÁZSLÓ)
LOGOUT blog

Semmi, csak lejár a hirdetés, s nem lesz többé listázva. De attól még elérhető marad.

Primitív kérdésre nincs helyes válasz. – A hsz nyomokban iróniát tartalmazhat! – Boldogok a lelki szegények, mert övék a facebook üzenőfala.

(#17319) xkoti

xkoti
(fanatikus tag)

Sziasztok lehet rossz topicba írok ezért elnézést kérek.
De egy hirdetésemre reagált egy úriember (Kipsta2344) .
A következő üzenetet kaptam :
Szia. Nekem van egy, amit keresel, csak sanszos, hogy innen megint kidobnak többszörös reg. miatt, akkor nem fogok tudni neked írni. A régi fiókomon meg nem tudom a jelszót, most próbálom visszaállíttatni...
Nah már most gondolom nem hiába lett tiltva vagy felfügesztve ?
Gondolom nem éppen szabályosan árult vagy vett valaki erről tudna többet mondani ? :R

.::No music no Life::.

(#17320) Mennali válasza xkoti (#17319) üzenetére

Mennali
(fanatikus tag)

Itt keress rá bánáti normanra

(#17321) xkoti válasza Mennali (#17320) üzenetére

xkoti
(fanatikus tag)

Köszönöm szépen akkor offoltam az illetőt gyorsan frissen. :R
(Kellemes ünnepeket)

.::No music no Life::.

(#17322) korn

korn
(fanatikus tag)

Helló!

Értékelésre váró friss hirdetést miért lehet cakkpakk törölni? Lehetne valamennyi türelmi idő, hogy ne kelljen egyből a modihoz rohangálni, ha esetleg probléma volt az adásvétellel/termékkel. (5-6 napja vett videókari hirdetését szertettem volna értékelni, de már törölve van)

(#17323) Scorp2011 válasza eclipse19 (#17312) üzenetére

Scorp2011
(senior tag)

Jegeléssel kapcsolatban hátha valaki tudja ennek is a megfejtését, az mit jelenthet vajon a hirdető részéről, amikor egy már lejegelt hirdetést up-olgat szorgalmasan?

(#17324) weiss válasza Scorp2011 (#17323) üzenetére

weiss
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Jegelt, tehát még nincs eladva -> lehet meghiúsul az üzlet, és nem akar hoppon maradni

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#17325) Scorp2011 válasza weiss (#17324) üzenetére

Scorp2011
(senior tag)

Ha meghiúsul az üzlet, akkor leveszi róla a jegelést, és elkezdi up-olgatni. Na de amíg rajta van a jegelés, az egy jelzés a hirdetéseket olvasgatók részére, hogy már nem aktív a hirdetés, azaz nem elérhető a hirdetésben szereplő dolog sem. Ha nem elérhető, akkor meg mi értelme van up-olni?
Én a jegelt hirdetéseket egy az egyben figyelmen kívül is hagyom, hiszen azokat már úgysem tudom megvásárolni, illetve ha én jegelek egy hirdetést, arra sem jelentkezett még soha senki, hiszen már eleve nem volt elérhető senki számára a meghirdetett dolog, ezért is lett jegelve. Ezért nem értem, hogy akik a jegelt hirdetést up-olgatják, azt milyen megfontolásból teszik vajon? Egyáltalán a hardverapró rendszere miért engedi a jegelt (azaz már nem aktív státusszal rendelkező) hirdetéseket up-olni?

(#17326) asdf_ válasza Scorp2011 (#17325) üzenetére

asdf_
(PH! addikt)

Autoup, ami esetleg buta és nem figyeli a jeget?

(#17327) 5teve válasza Scorp2011 (#17323) üzenetére

5teve
(őstag)

nekem pl van/volt olyan "ultra" kategórás hirdetésem, ami automatikusan naponta 3x upolja magát, bár a hirdetés jegelve van/volt.
ezt kívülálló szerintem nem látja, de "leállítani" az upolást nem lehet.
hiába van jegelve, a naponta 3x UP benne van és megtörténik, mivel leállítani nem lehet, és megtörténik. :)

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** Viberen is! NO SMS! brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#17328) FrozenThrone válasza 5teve (#17327) üzenetére

FrozenThrone
(fanatikus tag)

Ezt én is megerősítem, az Auto UP a jegelés ellenére is működik.

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#17329) izd6583sawoe

izd6583sawoe
(senior tag)

Pozitív lépés lenne az informatikához kevésbé értő felhasználók védelmében, ha a feltöltött képek exif adatai megfelelően lennének kezelve. A lokációs adatok pl törlésre kerülnének feltöltéskor. Igazából a fórum berkein belül egyik meta-adatra sincs szükség. A hardverapron talán lehet jogosultsága megmaradnia párnak.

:R

(#17330) oleslie

oleslie
(fanatikus tag)

ez https://prohardver.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/hsz_22071-22071.html
IMHO nem rossz ötlet. Emlékeim szerint a paypal ad egy API-t a pénz/számla kezeléshez.
Persze ez sincs ingyen, de azt a pár %-ot (amibe a PP utalás kerül) még inkább elviselném, minthogy egy bánáti féle népművészeti agyagedényben (vidéken: köcsög) váljon sz@rrá amiért megdolgoztam.

[ Szerkesztve ]

mindenki jó valamire. ha másra nem, hát elrettentő példának

(#17331) gyulaszu

gyulaszu
(fanatikus tag)

BÚÉK!
Azt szeretném kérdezni, hogy ha @gmail.com ra keresek egy fórumon, akkor miért nem hoz találatokat?
(Kellene találnia konkrétan a csalós topikban)
Kellene elé tenni egy "joker" karaktert?

gyulaszu

(#17332) milangfx válasza gyulaszu (#17331) üzenetére

milangfx
(őstag)

Szo eleji egyezesnel van csak talalat.

(#17333) montezuma

montezuma
(tag)

Az új Hwapróban nem tudtam megfejteni:

Mi lesz az általam elmentett aprók sorrendje?
Nem látom a logikát. Régen a legutoljára elmentett került legfölülre, és kézzel tudtam változtatgatni.
Most van egy piros nyíl, illetve húzogathatom fel-le, de aztán vagy megváltozik a sorrend, vagy visszaáll valami másra, ha kilépek és visszalépek.

Az még zavaró, hogy ha túllépek egy korlátot (talán 30) akkor egyszerűen a "hirdetés mentése" nem menti el, de nem is szól semmit. Illene azt mondani: Kedves Józsi, nem mentjük el, mert túllépted a limitet. De ez a régiben is hiányosság volt.

Az viszont csodás lenne, ha saját megjegyzést tudnék fűzni az elmentett aprókhoz, amit csak én látok. (pl. ez a vga hangos; boltban ez 15k; felhívtam és bunkó) ezeket nem írhatom hozzászólásként, mert nem akarom a hirdető üzletét rontani.

Egyébként tetszik az új felület. Lényeges dolgokban ugyanazt tudja, mint a régi és hasonlít is, el lehet rajta igazodni, csak sokkal lassabb, tehát modern technológia és így HW upgradeket generál, tehát pezsdíti a forgalmat is. :) De ezt ne vegyétek komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#17334) svensson

svensson
(PH! félisten)

Egy olyan funkció megoldható lenne Hardveraprón, hogy adott felhasználó adatlapján csak a negatív értékeléseket ki lehessen listázni? Hasznos lenne szerintem, ha nem kellene esetelegesen több száz értékelést átmazsolázni mondjuk két negatív miatt, ha kíváncsiak vagyunk rá, miért kapta azt a két negatívot az illető. :)

ezotérikus malacológia

(#17335) Prof

Prof
(PH! addikt)

Hogy lehet a régi aprós értékeléseket átrakni az újba? megbizhatosag.atw.hu-n volt vagy 90+ pozitiv és most azt mutatatja az uj rendszerben hogy 0.

"Yesterday is gone, tommorrow is not yet come. We have only today. Let us begin"

(#17336) colomb2 válasza Prof (#17335) üzenetére

colomb2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az nem hivatalos ertekelesi rendszer volt, nem tartozott semmilyen formaban se a prohardverhez.

Vigyázat, csalok!

(#17337) LaciCRM

LaciCRM
(PH! kedvence)

Üdv!

jobb helyet nem találtam a kérdésre:

Csak én nem tudok a hardveraprón városra szűkítve keresni? Régen lehetett ha jól emlékszem.

A madár az ász.

(#17338) regener válasza LaciCRM (#17337) üzenetére

regener
(PH! kedvence)

Pedig ottvan a Megyére szűrés alatt pl. Szeged

(#17339) LaciCRM válasza regener (#17338) üzenetére

LaciCRM
(PH! kedvence)

ohh bakker, le kell nyitni azt a kis fülecskét a keresősáv végén :O :R

A madár az ász.

(#17340) haly

haly
(őstag)

Sziasztok!

Hardverapróval kapcsolatban szeretnék egy észrevételt megfogalmazni.
Az utóbbi 1-2 hétben vadászok egy telefont, melyet meg szeretnék venni.
Több eladóra is ráírtam, majd egy felhasználóval megállapodtam, hogy küldi a csomagot én meg majd várom és fizetem (utánvét).

Erre nem jött se a csomag, se a válasz az eladótól, hogy mi történt. Azóta sem válaszol.
Igen ideges voltam, de mondom elengedem, nincs mit tenni.

Most másodszorra próbálom megvenni a kiszemelt telefont egy másik hirdetőtől.
Vele is megállapodtam az árban és abban, hogy küldi, én meg várom a csomagot.
Alig hittem el, de ez az eladó is ugyan úgy visszamondta az eladást, miután már 2x kerestem az ügyben, hogy sikerült-e feladni a csomagom. :U
Legalább benne volt annyi, hogy írjon egy rövid üzenetet, hogy mégsem adja el...

Kérdés/Kérésem:
Legyen már valami módja az értékelés rontásának ilyen esetekben.
Abszolút nem tartom fairnek, hogy csupa pozitív értékeléssel rendelkező eladók ilyen húzásokat csináljanak.
Van valami mód rá, hogy egy-egy negatívval megajándékozzam mindkettőt? :U

Köszi előre is!
(Remélem jó helyre írtam...)

[ Szerkesztve ]

(#17341) z67 válasza haly (#17340) üzenetére

z67
(őstag)

Eladóként is vevőként is részben egyet tudok Veled érteni, de azt jó lenne észrevenni mekkora szopás az utánvét. A postázást sem szeretem, de az utánvét a legalja. Ha kérek mondjuk egy 10 ezres előre utalást (a szándék komolysága végett) egy közel 200 ezres értéknél, abból meg a szájhúzás van. Úgy érzem ez a minimum, hiszen benne van a pakliban, hogy nem veszi át a címzett, én meg egy-két hétre kiveszem a forgalomból, miközben helyben elmenne.

Nyilván ez a saját álláspontom, de nálam nyilván priorítást kap a helyben, azonnal, készpénzzel jelentkező. Nem voltam még ilyen helyzetben hálisten, mert a nagy értékű postázástól és az utánvétestől meg főleg elzárkozom, de ezek a gondolataim.

Mielőtt még felmerülne mekkora csaló vagyok, több mint 200 pozitív üzleten vagyok túl - magánemberként.

Egy dolog 100 százékban igaz, az írásos visszajelzés mindenképpen jár ilyen esetben, ha mégsem Neked adja el.

(#17342) haly válasza z67 (#17341) üzenetére

haly
(őstag)

Félreértetted.
Már megállapodtunk, hogy elküldi a terméket. Innentől kezdve szerintem ha másnak is adja el, kapásból görénység és nagyon nem fair üzletelés.

Utánvéttel én is megszívtam már, hogy nem vette át a vevő, de ettől függetlenül ha már odaígérem valakinek, hogy feladom a csomagot és ő meg várja, akkor nem utána fogok még azon gondolkozni, hogy eladom-e helyben készpénzért.

Ha Te is már ígértél oda árut, majd utána helyben eladtad készpénzért, akkor a probléma része vagy.

Szerintem az egyenes és fair üzletelés része, hogy ha már odaígérek valamit, akkor utána nem pattintom el másnak, mikor várja a csomagot a vevőm. :U

Minden esetre ezt ugye nem lehet szűrni.
A kérés inkább arra irányult, hogy lehessen jelezni másoknak az üzletkötő egyenességét és korrektségét. :U

Nagyon OFF, de autóval is jártunk hasonlóképp. 150km-t utaztunk azért, hogy ott közölje az eladó, hogy eladta közben az autót. Még egy 100e Ft-os telefon esetében is bicskanyitogató szerintem, de több milliós üzletnél kifejezetten vérlázító.

[ Szerkesztve ]

(#17343) z67 válasza haly (#17342) üzenetére

z67
(őstag)

'Nem voltam még ilyen helyzetben hálisten, mert a nagy értékű postázástól és az utánvétestől meg főleg elzárkozom, de ezek a gondolataim.'

Ha odaígérem, akkor oda is adom, de mit kezdjek pl. egy emberrel, aki kikönyörgi az utánvétet december 27-én, nagyfelbontású képeket kér, meg hogy tegyem félre egy hétre, aztán soha nem hallok róla. Szóval megy ez oda, vissza.

Szerintem a rendszer a tényleges eladások után is ki fogja szűrni a nem idevalókat, de irreális lenne, ha mindenki ész nélkül lepontozhatna bárkit. A bizonyítást pl. hogyan képzelnéd?

[ Szerkesztve ]

(#17344) haly válasza z67 (#17343) üzenetére

haly
(őstag)

Jó kérdés. Szinte sehogy nem lehet. Privát üzenetek alapján ugye nem szabad.

Minden esetre valamivel szerintem kéne jelezni az ilyet. Ahogy említetted Te is, oda-vissza érvényes.

(#17345) z67 válasza haly (#17344) üzenetére

z67
(őstag)

Mondanám, hogy kommentelj a termék alá ilyen esetben, de valószínűleg ez sem jó ötlet. Van egy dolog, amitől kinyílik a bicska a zsebemben. Amikor egy arcátlanul lehúzással adott termék alá odaírod a hiteles, jó kereskedőnél az új, töredék árát, na az ilyen jellegű jelzést itt üzletrontásnak nevezik.Ezzel nem engedsz másokat megvezetni, de mégis te vagy mindenféle szemétláda.

Én általában árukereső linket beszúrok a hirdetéseimbe.

(#17346) haly válasza z67 (#17345) üzenetére

haly
(őstag)

Hát ezzel is lehet vitatkozni igen. Egyértelmű üzletrontás.

Én véleményem:
Jelenleg is adok el (másik platformon) egy eszközt, melyet erősen túlárazva tudok elpasszolni.
Személyes véleményem az, hogy ha az eladó ennyire buta, hogy nem néz utána, akkor vessen magára.
Lehet csúnya vagyok, de az üzlet az ilyen... :K

(#17347) Scorp2011 válasza z67 (#17343) üzenetére

Scorp2011
(senior tag)

A képküldözgetéssel csak óvatosan, ezt velem is eljátszották már, aztán egy másik hirdetési oldalon megtaláltam a képeimet egy csaló hirdetésében, aki embereket vert át a nem létező termékével, amit az én képeimmel hirdetett meg. Pontosan ugyanígy volt, velem is eljátszotta hogy valós érdeklődő, képeket kért ilyen szögből meg olyan szögből a termékről, aztán eltűnt.

(#17348) haly válasza Scorp2011 (#17347) üzenetére

haly
(őstag)

Sztem nem sok félni-valód van. A képeket bizonyítani tudod, hogy Te töltötted fel legelőször. :U

(#17349) Scorp2011 válasza haly (#17348) üzenetére

Scorp2011
(senior tag)

E-mailben kérte a képeket tőlem az illető.

(#17350) z67 válasza Scorp2011 (#17347) üzenetére

z67
(őstag)

Drive-ra tettem fel, minden érzékeny adatot satírozva. Legyen boldog vele.

(#17351) z67 válasza haly (#17346) üzenetére

z67
(őstag)

'Személyes véleményem az, hogy ha az eladó ennyire buta, hogy nem néz utána, akkor vessen magára.'

Gondolom itt vevőre gondolsz valójában. A számomra kicsit vegyesnek tűnik az értékrendszered. Egy kis simliskedés lazán belefér, ha a magad oldala ezt kívánja, de ha téged tesznek LÓVÁ az már nem annyira tetszik.

Tudod én hogy gondolom ezt, ha megvettem valamit drágán, de közben padlót fogott az ára:

a, megtartom
b, megyek a padló ár alá, ilyen az élet
c, várok hátha visszakapaszkodik az ára (elenyésző százalékban van ilyen)

Van hogy irreálisan olcsón találok valamit máshol és ha mégsem kell, akkor keresek rajta, nálam ez a maximum, ami belefér a fairség fogalmába.

Ne vegyed személyeskedésnek, és mivel igen elkanyarodtunk a topic témájától itt be is fejeztem.

Üdv:

zoltán

(#17352) parlamentpc

parlamentpc
(újonc)

Sziasztok, nem tudjátok vétlenül, h hogyan lehet jelenteni egy vevőt (sajnos nem vette át a küldeményt, mikor hívtam telefonon, h mi a helyzet letagadta magát, stb) Szeretném, ha esetleg más is "üzletelne vele" ezt a tényt mindenféleképp vegye figyelembe!
Segítségeteket köszönöm: ParlamentPc

Üdv.: Computer üzlet 1054 Garibaldi utca 1 www.parlamentpc.hu info@parlamentpc.hu T.:(061) 3010328, 3010329 (0670) 4261308

(#17353) haly válasza parlamentpc (#17352) üzenetére

haly
(őstag)

Na tessék. Nem én vagyok az egyedüli, aki ezt a funkciót igényelné... :U

(#17354) Scorp2011 válasza parlamentpc (#17352) üzenetére

Scorp2011
(senior tag)

Tudtommal itt lehet őket is jelenteni: Link

(#17355) parlamentpc válasza Scorp2011 (#17354) üzenetére

parlamentpc
(újonc)

köszönöm...Mindenki nevében!!!

Üdv.: Computer üzlet 1054 Garibaldi utca 1 www.parlamentpc.hu info@parlamentpc.hu T.:(061) 3010328, 3010329 (0670) 4261308

(#17356) Rypejakten

Rypejakten
(PH! kedvence)

sziasztok!

keresésnél valahogy megoldható, hogy a pont (".") ne vágja tönkre a találatokat?
M.2 ssd-re keresnék, de nem igazán akarja az igazságot.

köszi!

(#17357) ablack

ablack
(senior tag)

Sziasztok!

Hardveraprón szerintem jó lenne, ha egyértelműbb lenne, hogy jegelt, vagy archivált egy hirdetés.

Nekem rendszeresen írnak ilyenek miatt, hogy meg van-e még, hiába archiváltam. Szerintem ez lehet az oka, hogy első ránézésre nem biztos hogy látszik, a régi felületen sokkal jobban észrevehető volt.

[ Szerkesztve ]

(#17358) Scorp2011 válasza ablack (#17357) üzenetére

Scorp2011
(senior tag)

+1
Ezzel én is így vagyok, többen rám írtak már jegelt hirdetéssel kapcsolatban is.

(#17359) bul07

bul07
(PH! nagyúr)

Ötlet

Esetleg olyat nem lehet megvalósítani hogy fórumrészhez kötött aláírás

Mondjuk pl be lehetne állítani hogy a Skoda, VW, Audi, Seat topikba szólok hozzá akkor ne az általános aláírásom jelenjen meg hanem egy külön más amit előre be kellene állítani

Így, hozzászólok a Skoda, VW, Audi, Seat topikba, és az aláírásomba meg ott lenne hogy Touran 1.9 PDTDI (2005) BRU

Nem kellene mindig beírni hogy milyen cucc van

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A5 (2016) / Small Sun ZY-T08 / Lenovo Z510 / Samsung UE48H6400

(#17360) Mike

Mike
(őstag)

lehetne kereső ami az aktív topikban keres. sok ezer hozzászólás esetén elég nyögvenyelős ctrl-f-es lapozgatás

[ Szerkesztve ]

(#17361) Mike válasza Mike (#17360) üzenetére

Mike
(őstag)

visszavonva
csak a mobilos felületen nem látszik

(#17362) Kalandor válasza ablack (#17357) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Beszürkítjük majd az egész hirdetést egy az egyben

(#17363) Kalandor válasza bul07 (#17359) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nekünk macerás lefejleszteni, és az emberek úgysem figyelgetnék, hogy mi az aktuális aláírás, így ez biztosan nem lesz megcsinálva.

[ Szerkesztve ]

(#17364) kraftxld válasza bul07 (#17359) üzenetére

kraftxld
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Adataim, cuccok.

MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#17365) Immy

Immy
(őstag)

Sziasztok,
Mióta a hardverapro megújult, azóta a mobil nézetben nem tudok privát üzenetet küldeni iOS-en.
Esetleg más is jelezte ezt a problémát? iPhone és iPad-en is próbáltam és mindkét helyen hibát dob.

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#17366) svensson válasza bul07 (#17359) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Nem aláírásba kell írni a cuccokat, erre lett kitalálva adatlapon a megfelelő rész.

ezotérikus malacológia

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.