Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    Sziasztok!

    Eladtam a jó kis iRiver iMP-550 discmanem, mert kisebb méretű lejátszóra szeretnék váltani. A discman után feltétel volt, hogy ne legyen benn mozgó alkatrész, viszont egy DVD image ráférjen. A sok szolgáltatás nem feltétel, mert a discmannél sem használtam szinte egyiket sem...így maradt az iPod Nano 8 GB. :)

    Ezzel kapcsolatban kérdezősködnék:

    - Olvastam több helyen, hogy a maximális hangerő is elég halk ezeken a szerkezeteken. Jelenleg mi a helyzet? Fel lehet valahogy oldani ezt a gátat? Divot írta, hogy az iTunesben kell feljebb tolni a hangerőt, s úgy felmásolni a számokat - ez a módszer bevált, s működik? Metrón is szeretném hallgatni, ezért lenne fontos.
    - Ez ugye beépített akksis...ha egy idő után az akku elpusztul benn, hogyan lehet cserélni? (Vagy olyan hosszú az élettartama, hogy erre nem lesz szükség?)
    - Nem katalógus, hanem tapasztalat szerinti idő érdekelne: meddig bírják a Nanok egy feltöltéssel?
    - Nem Magyarországon venném meg a szerkezetet, mert itthon irreális az ára. :((( A külföldi garanciát nálunk is lehet érvényesíteni (világgarancia), vagy vissza kell küldeni a vétel helyére?

Új hozzászólás Aktív témák