Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cseth

    csendes tag

    Sziasztok, nem talaltam keresessel errol infot bar lehet hogy volt mar szo rola, factory reset es recovery utan iphone 4s ugy dontott hogy nem indul ujra, hanem folyamatosan a csatlakoztassam itunes logot kapom. Amikor csatlakoztatom akkor felajanlja a recovery inditast, ami mielott veget erne unknown error (-1) hibaval kilep es ujra csak a csatlakoztassam itunes-hoz logo jon elo. Talaltam par erdekes gondolatot hogyan lehetne megoldani, de gondoltam hatha valakinek volt mar ilyen jellegu problemaja es tudna esetleg segiteni. Legfrisebb itunes, ujratelepitettem, win 10 64 biten hasznaltam. Minden segitseget koszonok elore is :)

    készköszkész

  • cseth

    csendes tag

    válasz Gyurma_13 #124798 üzenetére

    Szia, igen, vegig ment majd ujraindult, es onnan kezdve nem volt hajlando tobbet bebootolni. Probaltam utana parszor normal modon ahogy irta, majd dfu-ban, majd letoltott 9.1 hivatalos firmware-t kezzel kivalsztva, de mindnel ugyanaz a vegeredmeny, amikor a telon vegig futott mar a telepito csik dolgozik meg egy par percet, majd jon a hibauzenet a - 1 jelzessel. Sok referenciat talaltam hogy hardverhibara utalhat, csak furcsalnam hogy szoftveres frissites utan jelentkezne eloszor, nem volt ra utalo jel. Koszonet a valaszert :)
    Annyit csinaltam meg, hogy feltettem reiboot progit amivel elmeletileg kileptetne a recovery reboot ciklusbol, de ugy tunik nem ment fel a firmware hibatlanul, mert annyit er el hogy az itunes csatlakoztato ikon helyett az apple logo marad egy 20-25 masodpercig mintha bekapcsolna normalisan, majd kikapcs. Van valami modszer esetleg feltenni ios-t itunes nelkul? Nem volt rajta jailbreak vagy barmi okossag, legtobbszor par nappal a frissitesek megjelenese utan fel is lett telepitve az update, nem tudok rola hogy beazott volna vagy barmi ilyesmi, egyedul szoftveres hibara tudok gondolni.

    készköszkész

Új hozzászólás Aktív témák