Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • Közönségkedvenc Galaxy vált One UI 6.1-re

    ma Ezen a héten sem tétlenkedett a Samsung szoftverfejlesztő csapata.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Archttila #71185 üzenetére

    Ha tudnád hogyan cseréltem fedlapot és base lapot anno 1 srácnak :DDD Mai napig megvan, totálisan karcmentes és makulátlan. Csak a gyerek leküldte 1,5 méter magasról és a kövön sarkon telireccsent :B

    Fincsin hangzik: szobor. Az akksiba ha nem mennek a ciklusok nincs értelme, ha megy úgyis oda. Ha újszerű marad és nincs használva megint minek. Nekem megint az van, hogy itt az x220 IPS-el. Nyálát csorgatja rá mindenki, én pedig 3 napja nem kapcsoltam be, gyanúsan még 2-3 napig nem is fogom. Mert itt van 2-3 másik amit használnom kell. Valszeg megy is eladóba, ne nálam amortizálódjon el árban.

    Sőt, én most donort vadászok, ami jóóóó hulladék. Legyen repedt, törött, hulladék. Úgyis kopik-megy-sutukálom, elhasználtam én már qrva drágán karcmentes gépet, nem kérek többet. Használni van. Ha nézegetni kell, akkor veszek UV aktív csövet és szerelek a gépház oldalába plexit és rejszolok arra, van annyira jó az is ;)

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák