Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • BYD Atto 3 menetpróba

    ma Ez kéne legyen a kínai slágertermék az európai piacon, mert tágas, olcsó és elég modern is. De adódnak kompromisszumok.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • solaris7

    tag

    válasz scarbantia #65557 üzenetére

    Én vettem a napokban Chasertől egy LG Philips panelos T500-at. Volt már T500-as gépem samsung panellal, hát elmegy kategória de egy T400-am is volt az már LG-vel nem rosz. Azt mondta Chaser higgyem el amit most ad T500-at az brutál szép közelíti az IPS-t.Azt hittem picit marketing szöveg :B de nem az volt nem csalódtam :Y eszméletlen szép :R Volt T60-as gépem IPS kijelzővel tudtam viszonyítani.
    Szóval Chaser fórumtárs hozzáértése és szavahihetősége számomra megkérdőjelezhetetlen :R
    Köszönöm hogy leírhattam és elolvastátok :R

  • Chaser

    titán

    válasz scarbantia #65557 üzenetére

    Igen. Nekem is volt már szerencsém hozzá anno egy T61p-ben..szép-szép, csak 1680-as LG szebb..sokkal szín hűbb.

    solaris7 :R

    Tud valaki lelőhelyet TP képekről? Amolyan studio jellegű érdekelne, nem home-made. Ilyesmi, de látszódhat kijelző is. Minél nagyobb felbontású érdekelne, nem sokat találok.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Tim82

    nagyúr

    válasz scarbantia #65557 üzenetére

    Ma már amúgy valószínű én is egy W500-at vennék a Frankenpad építés helyett, de amúgy fullosan ma sem egy rossz gép ez(T9500, 8GB RAM), bár pont a kijelző(ami miatt belevágtam) lett a gyenge pontja. Persze most is sokkal jobb, mint a legtöbb, de már nagyon öreg.

    Nagyjából hasonló utat járok be egy 15", 4:3-os R61-gyel, igaz, itt SXGA+-os IPS került bele. Persze, itt ilyen váratlan dolgok nehezítik meg a történetet, mint hogy kiderült, hogy ezekbe az R61-ekbe Merom-only alaplap került bele, a legfrissebb BIOS 2009-es, az ebből készült Middleton-féle BIOS-szal sem mennek a Penryn procik (itt várja egy T9300-as, hogy valahogy áthidaljam a problémát), de elvileg rá lehet flashelni widescreen R61-hez készült modBIOS-t is -> ettől érthetően fázok, de valószínűleg nekiugrok a héten.

    Most került bele egy 4 GB-os modul, épp megy a Memtest86+. Fog majd kapni még egy 4 GB-osat, meg egy nagyobb SSD-t a jelenlegi 60 GB-os Kingston V300 helyett.

    Sajnos, ennek sem az igazi már az IPS panelje, érezhetően vesztett a fényerőből új korához képest (van a családban egy jobb fényerős IPS kijelzős T60 is) és kicsit sárgás a fehér szín, talán majd egy háttérvilágítás-csere segít ezeken.

    xcds: az egy rajztábla, de gyakran használom alátétnek. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák