Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

(#601) DjDanee87 válasza D4v3 (#597) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

Olyan nincs szerencsére hogy teljesen kimaradna egy nap küldetés nélkül. Viszont velem előfordult már az is hogy 5 játék után adta be. Szóval próbálkozni kell ha mindenképpen aznap szeretnék megcsinálni.

(#600) Sident96: Scavenging Hyena szerintem egy kötelező darab hunter deckbe, ha még nincs meg. (common expert lap) Savanna Highmane is elég jó, én tuti olyat csinálnék ha nem legendaryra gyűjteném a dustot :P

[ Szerkesztve ]

(#602) DjDanee87 válasza Sident96 (#600) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

dupla

[ Szerkesztve ]

(#603) P00By

P00By
(nagyúr)

Hehe :D

(#604) P00By

P00By
(nagyúr)

Ma kettőt ha nyertem...
A nagy részénél már a 3., 4. körben láttam, h vége :D

(#605) Kashim válasza D1Rect (#598) üzenetére

Kashim
(őstag)

Elvileg mindig. Múltkor nem voltam pár napig és egyszerre jött 3.

(#606) P00By

P00By
(nagyúr)

Ha már egész nap nem volt szerencsém, gondoltam na most arénában aratok!
Végre nyertem egyet!!! :U

Hozzátenném sok közöm nem volt hozzá. Mind a 7 aréna játékon úgy éreztem, mintha Trump ellen játszanék :(

(#607) Sident96 válasza P00By (#606) üzenetére

Sident96
(tag)

Milyen lett a vége? :) 7/3?

(#608) neato3loco

neato3loco
(senior tag)

A warlock is elvert. :D

PSN: Neato3Loco ~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#609) adrian360

adrian360
(őstag)

hát most nekem sem volt szerencsém, volt hogy éreztem hogy én játszom szarul, de nagy általánosságban nagyon szarul jöttek a lapok. persze az ellen mage a végén betudja húzni a 10 dmg-es pyroblastot :)

(#610) P00By válasza Sident96 (#607) üzenetére

P00By
(nagyúr)

LOL 1:3 :D

Eddig kétszer arénáztam és csak egyet nyertem. Szóval összességében 1:6.

[ Szerkesztve ]

(#611) Sident96

Sident96
(tag)

Vettem hiénákat, két hiénát idéző 6 manás lapot 5 manás lopakodó tigrincset és megvan platina is :)

(#612) -conrad- válasza D1Rect (#576) üzenetére

-conrad-
(addikt)

Nem írtam egymanást, hanem olyat amit az elején le tud tenni, ami az early game--ben jó. Sok kezdő telehúzza 8manás lényekkel a deck 70%-át mert nagyot ütnek, azt 7 kör alatt leverik.
A Murloc Warleaderre azt írtam én is, hogy max akkor jó ha tud szedni mellé murlock-okat.

(#613) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Hehe, tök jó ez a Total Dominance daily mission. Nem volt sok időm játszani, szóval gyorsan levertem az AI-t párszor, és hopp, +100 gold. :)

(#614) Sident96 válasza ollie (#613) üzenetére

Sident96
(tag)

100 goldos daily quest? Az mi volt? Vagy nem mindenkinek ugyanolyan questet ad?

(#615) kovsol válasza Sident96 (#614) üzenetére

kovsol
(félisten)

Téma összefoglalóban ott a Quests list linkje.

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#616) P00By válasza Sident96 (#611) üzenetére

P00By
(nagyúr)

Grat! Én megrekedtem :D

(#617) AlexWolf

AlexWolf
(senior tag)

Van arról hír, hogy tervezik-e előbb-utóbb tabletre vagy okostelóra is kihozni a Heartstonet?
Mert nem egy étvasz és simán mehetne platformok közti meccs is.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#618) DjDanee87 válasza AlexWolf (#617) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

iPad verzió tervben van, másról nem tudok.

(#619) gabranek

gabranek
(aktív tag)

A játékot nem lehet ablakban futtatni? Sehol nem találok ilyen beállítási lehetőséget.

田中れいな

(#620) D1Rect válasza -conrad- (#612) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Nem szabad murlockokat pickelni és a warleader is nagy ívben elkerülendő.
Hunternél lehet menni beastekre, de azt is meg lehet szívni, ha nem úgy jönnek később.

Esetleg pár kalózt rougenál, de az nagyon "pár".

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#621) ooooobi válasza gabranek (#619) üzenetére

ooooobi
(senior tag)

Lehet, ahol felbontást állitasz ott.

(#622) gabranek válasza ooooobi (#621) üzenetére

gabranek
(aktív tag)

köszi (csak a szememet nem bökte ki :) )

田中れいな

(#623) k4rL^ válasza gabranek (#622) üzenetére

k4rL^
(senior tag)

Kár, hogy nincs még fullscreen window mode, nem tudom mennyiből telne belerakni.

(#624) Zedz válasza D1Rect (#620) üzenetére

Zedz
(addikt)

Láttam már azért szép murlock rushokat, amik ellen ha nincsenek instant kill lapjaid, akkor nagy gondot tudnak okozni. :)

(#625) D1Rect válasza Zedz (#624) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Arenarol van szó, trash az összes murlock, a tidehunter a legkevésbé, de vannak jobb 2turn droppok.
Persze ha nagyon rossz van mellette a 3-ból bevállalható.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#626) k4rL^

k4rL^
(senior tag)

Priestet nerfelni fogjak szerintem :D
Uber Northshire Cleric

[ Szerkesztve ]

(#627) Wolverine válasza neato3loco (#608) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Azért az alap AI-t még alap deckkel sem olyan nehéz legyőzni, csak kicsit gondolkodni kell :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#628) Healbacsi válasza k4rL^ (#626) üzenetére

Healbacsi
(senior tag)

Ettol meg nem szamit ubernek a priest, sok classnak van olyan spellje, ami azonnal semlegesit egy ennyire felboostolt lapot (silence, sheep, hex, execute, stb)

(#629) adrian360 válasza Healbacsi (#628) üzenetére

adrian360
(őstag)

igen lehet silencelni, csak pont az ebben a trükk, hogy úgy csinálsz 24 dmg-es kártyát hogy azzal azonnal tudsz támadni. oké hogy a következő körben bárányka lesz belőle, de nem lesz következő kör :)

(#630) Healbacsi válasza adrian360 (#629) üzenetére

Healbacsi
(senior tag)

Ennyi erovel a shaman bloodlustja, vagy a druid savage roarja is durva. A huntereknel is bevett taktika, hogy 1-2 manas beasteket stackelnek fel a pakliban, majd Unleash the hounddal eleresztik oket. Priest eseteben a mind controltol sokkal jobban felek, mint a minion boostolastol.

(#631) adrian360 válasza Healbacsi (#630) üzenetére

adrian360
(őstag)

azért a minden minion +3 dmg az adott körben, és az egy miniont felnégyszerezek egy körben (tartósan akár) azért enyhén szólva sem ugyanaz. míg az elöbbihez kell 3-4 aktív minion a táblán legalább közepes dmg-el, az utóbbinál elég egy, akár egy szimpla 0/5 lightwell...

Ettől független én sem tartom op-nak a priestet, általában nincs gondom ellenük. a mage mindenre sebzük 4-et százféle verzióban meg 10-dmg pyroblast-ja szerintem nagyobb baj.

(#632) k4rL^ válasza adrian360 (#629) üzenetére

k4rL^
(senior tag)

Igen ez így igaz, tudom, hogy lehet silencelni vagy egy másik priest nyom egy Shadow Death-t, de amíg egy kör alatt engedik a Divine Spiritet és Inner Firet használni szerintem túl erös.

(#633) Healbacsi válasza adrian360 (#631) üzenetére

Healbacsi
(senior tag)

Igen ehhez viszont vegig bent kell tartanod a kezedben 4-6 lapot, igy mint a hunteres peldaban mar irtam a lapok szamabol sejtheto, hogy mire keszulsz, igy fel lehet ra keszulni valamelyest. Nem mondom, hogy nem imba, de a papokat is le lehet gyozni.

[ Szerkesztve ]

(#634) gabranek

gabranek
(aktív tag)

2-3-ra kikaptam arénában, viszont a vigaszdeckben 3 rare volt, ebből egy gold:

és még adott dust helyett is egy raret :)

田中れいな

(#635) ollie válasza gabranek (#634) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Akkor már megérte mert 100 dust egy rare-t craftolni, ha gold akkor meg asszem 800.

(#636) adrian360 válasza ollie (#635) üzenetére

adrian360
(őstag)

az aréna deck ugyan az mint a 100 goldos store deck, ugyan olyan esély van hogy jó lesz vagy szar. az aréna a deck mellé kapott plusszokért éri meg.

(#637) szallasi007

szallasi007
(őstag)

Sziasztok, nincs hír mikor osztanak beta kulcsokat, mert már komolyan a sírás kerülget, hogy nem tudok vele játszani :(

(#638) adrian360

adrian360
(őstag)

Most lesz a blizzconon egy hearthstone show, nyolc meghívott játékossal, itt van izelítőül hogy mivel fognak játszani. [link]
Azért érdekes az eloszlás : 8 választásból 6 paladin, 5 mage és 4 priest és mellé 0 rogue

(#639) kovsol válasza adrian360 (#631) üzenetére

kovsol
(félisten)

+3 dmg kétszer lehivva, amikor 4-5 minion lent van a körben az nagyon durva, többször kaptam be ilyet és azonnal halál, le se tudod reagálni.

(#640) adrian360 válasza kovsol (#639) üzenetére

adrian360
(őstag)

igen, de mondom hogy más a kettő. Az egyiknél van egy felépített táblád, a másiknál meg van egy "ártalmatlan" minionod amiből csinálsz egy übermonstert.

(#641) kovsol válasza adrian360 (#640) üzenetére

kovsol
(félisten)

Szerintem a sámánoshoz kevesebb szerencse kell, mert akár 1/1 es szarokat bóstolva is +6 dmg durva nagyon, csak két lap kell hozzá pludzba a kezedbe.

(#642) Wolverine válasza szallasi007 (#637) üzenetére

Wolverine
(félisten)

A Facebookon egy Michelle Morrow nevű színésznő (nem mellesleg gamer és önjelölt Sylvanas :) ) épp játékot hirdetett bétakulcsokért :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#643) Healbacsi válasza kovsol (#641) üzenetére

Healbacsi
(senior tag)

Igen, pont ezt mondom en is.. Csatazol, es ledobod a bloodlustokat. A pap boost eseteben, meg tele a keze kartyakkal, tutira lehet venni mire keszul.

(#644) Cranium

Cranium
(tag)

Agyvérzést kapok, rohadt druiddal eddig még egyszer sem nyertem, se bot ellen, se ember ellen. Pedig kéne ahhoz a rohadt questhez, hogy legalább 2-t nyerjek, úristen.

(#645) DjDanee87 válasza Cranium (#644) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

Én druiddal mákoltam egyszer össze egy tökéletes kezdést A priest első körben lerakott Northshire Clericre válaszként kaptam Innervatet meg Yetit a kezembe kezdésre. Ment is le coin+innervate után a Yeti, a Clericje arra volt csak jó hogy megüssön vele egyszer :P

[ Szerkesztve ]

(#646) Cranium válasza DjDanee87 (#645) üzenetére

Cranium
(tag)

Idő közben nagy nehezen, és nagy szerencsével, sikerült a daily quest. Hát, a druid se az én kasztom, az is biztos :D Bár lehet gyakorolnom kell vele többet.

(#647) killerjohn

killerjohn
(addikt)

közvélemény kutatás: lenne-e igény olyan alkalmazásra, mint a HUD, tehát memóriaolvasással kiszed némi infót a játékból. Mielőtt kérdeznétek: az ellenfél kártyáit a kliens valószínűleg nem tárolja amíg nem kerül kijátszásra, és egyébként is az ilyen csalással kapcsolatos kéréseket/kérdéseket mellőzzük ha lehet (akkor is, ha nem...). Magyarul minden ami a fairplay ellen van, kizárt.

Előre szólok, hogy az ilyen alkalmazások megsértik a játék EULA-ját, és ban járhat érte - mint mindig.

Szóval, megfogant néhány fícsőr a fejemben:
- deck builderben állva egy kattintással kimenteni a teljes deck-et fájlba. txt, html, phpbb, akármi
- szintén itt egy kattintással feltölteni mondjuk valami online deck builderbe
- játékok naplózása, azaz játék végén meg lehetne esetleg nézni, hogy végig mi történt, ki mit játszott ki, mikor, és hogyan alakult a játék (replay-szerűség, csak persze valami szöveges formában)
- neadjisten mekkora királyság lenne a replay-eket valami hordozható formátumban (XML) is elmenteni, és lezsírozni valamelyik online deck builder site-al, hogy fel lehessen oda tölteni a replay-eket, és (omfg zseniális!) megnézni a replayt lépésről lépésre, megosztani a linkjét, stb.
- kártyák számolása, azaz valahogyan tudná a program (beállítható) hogy milyen deck-el kezdted a játékot, és menet közben valami kis overlay ablakon mutatná, hogy milyen kártya van még a deck-ben (= összes kártya - kijátszott kártyák)

[ Szerkesztve ]

D3-HUD: http://www.ownedcore.com/forums/diablo-3/turbohud/

(#648) thEndeR

thEndeR
(tag)

Sziasztok!

Van még lehetőség a játék kipróbálására a rendes megjelenés előtt? Szóval lehet még beta key-t igényelni? :)

Hasta el final, ¡Vamos Real!

(#649) killerjohn válasza thEndeR (#648) üzenetére

killerjohn
(addikt)

lehet csak nem biztos hogy kapsz :)

D3-HUD: http://www.ownedcore.com/forums/diablo-3/turbohud/

(#650) thEndeR válasza killerjohn (#649) üzenetére

thEndeR
(tag)

A battle.net-en beregeltem és a Beta Profile Settings-nél bepipáltam a Hearthstone-t, de amikor rámegyek, hogy update preferences azután már nem lesz bepipállva. :D Másnak is ez volt?

Hasta el final, ¡Vamos Real!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.