Hirdetés

2019. augusztus 26., hétfő

(#76001) F-ECT$

F-ECT$
(félisten)

80g csere holnap délután / este. Privi / ingame.

Dive ever, work never.

(#76002) sdforlife

sdforlife
(őstag)

Ezt nem gondoltam volna, hogy megnyerem. :DD
9. kör 2hp, mistress - twisting nether volt a nyerő, aztán mvp guldan.

life is grand

(#76003) asuspc96

asuspc96
(senior tag)

A jó édes anyukáját annak aki kitalálta ezt az emote rendszert és a well playedet, én eltudom képzelni, hogy vannak emberek akik ráfekszenek és nyomják orrba szájba, mert azt hiszik ettől nől a f@szuk...
Igen már túl vagyok a némításon, de van mikor elfelejtem és legvégén mikor bemakkolja a meccset betolja...

:W :W :W :W

(#76004) arni1

arni1
(aktív tag)

80g eu csere? Arni#2647

(#76005) fausto

fausto
(őstag)

Ti mit saccoltok, mi fog a Hall of Fame-be kerülni?

(#76006) DJGABI válasza arni1 (#76004) üzenetére

DJGABI
(őstag)

nekem még megvan. 5 után mehet

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#76007) saen válasza fausto (#76005) üzenetére

saen
(addikt)

Ice Block

(#76008) h3lios

h3lios
(addikt)

Sz....jon le kereszbe az a dev, aki kitalálta Xol-t a dungeon runok végére.... :U

Ezt a szart nem lehet megverni, csak akkor ha nem úgy adja neki az RNG a lapokat...
Pirate Warriorral simán nyertem volna, mert perma stealth-em volt és elkezdtem leverni. Az elején a questet conter spell leszedte... Azt hittem sima win lesz.

Erre folyamatosan a legjobb minionjaimat lopkodta el. Ez 1 igazi bullshit szar nem játékmód... :W :W :W :W :W

B-tag: H3lios#2825

(#76009) Gyuri27 válasza fausto (#76005) üzenetére

Gyuri27
(félisten)

Remélem a shadowstep.

Keresek Ryzen félkonfigot (lap-ram-proci). Természetesen nem bolti áron!!! Amd promóciós jellegű 3 hónapos xbox game pass hurut pc-re eladó.

(#76010) beherit válasza fausto (#76005) üzenetére

beherit
(tag)

Block, Alex, Auctioneer.

amor fati

(#76011) tomazin válasza fausto (#76005) üzenetére

tomazin
(addikt)

Remélem semmi.

(#76012) F-ECT$ válasza fausto (#76005) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Kérdés, hogy lesz-e minden évben HoF (meta felrázása miatt), vagy csak akkor ha valami nagyon erős / nagyon erős lenne a következő évre tervezett lapokkal.

HoF-ba szerintem egyébként kerülhetne olyan lap is, ami nem erős, de annyira sok deckben benn van, hogy unalmassá válik.

HoF-ba kerülhetne még ki nem rotáló set lap is (nem csak basic / classic), ez is meg tudná mozgatni a metát, és mégse érne veszteség senkit.

Az is érdekes, hogy mikor nerfelnek valamit és mikor teszik inkább HoF-ba. (Ez utóbbi dust szempontjából nekünk előnyösebb, a Blizznek nem annyira, így kb el is dől a kérdés.)

Ha mindenképp választani kellene, akkor szerintem az Ice Block, Nourish, Juggler, Auctioneer, Malygos, Prep, Animal Comp, Highmane, Divine Favor esélyesek. Ha később a HP-hoz is hozzá akarnak nyúlni, akkor pedig Alex.

Dive ever, work never.

(#76013) Chumlee válasza fausto (#76005) üzenetére

Chumlee
(senior tag)

Talán még Leeroy ? Bár remélem nem :D

(#76014) F-ECT$ válasza Chumlee (#76013) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Az is kérdés, hogy mennyire akarják még kiherélni a játékot. Lényegében eltűntek a face deckek, mill deckek, combo deckek nagy része, midrange deckek, maradt az agro, tempo és néhány control. (Az egyetlen kb 40% wr-es fatigue deckről ne beszéljünk.)

De egyébként ja: Leeroy is eltűnhet, eszembe jutott még az Arcane Intellect, Kill Command, Bloodlust, Savage Roar, csak itt már tényleg kérdés, hogy melyek a classt meghatározó lapok (és azokat hány évig kell benntartani), és melyek azok, amik limitálják az új kártyák készítését.

Dive ever, work never.

(#76015) fausto válasza F-ECT$ (#76012) üzenetére

fausto
(őstag)

Nekem tavaly új jött le, hogy az OP és "auto-include" kártyákat teszik át, ez alapján Bloodmage Thalnos is esélyes, elég sok deckbe benne van.

(#76016) saen válasza fausto (#76015) üzenetére

saen
(addikt)

És akkor mi marad? Thalnos-szal az ég világon semmi baj nincs. Ilyen alapon rotáljon ki az egész classic szett...

(#76017) F-ECT$ válasza saen (#76016) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Nem csak az OP lapok kerülhetnek HoF-ba, hanem azok is, amik túl sokáig szerepeltek már túl sok deckben. Thalnos egyébként szerintem nem ilyen (classic érában volt auto include, azóta jóval kisebb a szerepe), de az előző HoF-nál is voltak meglepetések.

Dive ever, work never.

(#76018) sdforlife válasza F-ECT$ (#76017) üzenetére

sdforlife
(őstag)

HoF mikor esedékes kb.?

life is grand

(#76019) h3lios válasza F-ECT$ (#76012) üzenetére

h3lios
(addikt)

Ice Block, Nourish esélyes, mert lényegében minden pakliban megtalálhatóak. A Block egyedül a tempo mage-ben nincs bent, de sokszor 1-et ott is játszanak.

A többivel nem értek egyet.

Highmane, Animal comp alap lapok a hunter arzenáljában. Ezek nélkül kb. halott lenne a kaszt. Ígyis tier 3-4 volt jó ideje a Hunter. Ez olyan mintha a Mage-ből kivennéd a Frostbolt - Fireball párost.

Prep: Szintén alap a rouge vegyver tárában. Próbálják pusholni a Dr. rogue-ot, ami kb. májusig fog menni, mert onnantól rotál MINDEN. Jade cuccok, N'zoth, Huckster... Persze ott a tempo verzió, de szerintem nem akarják 1 dimenziós kaszttá alakítani a rugót.

Maly: ? Druid paklin kívül sehol nem használható ott is csak kombóként működik, ami évente fel-fel tűnik rövidebb időre. Ezen kívül megint nem maradt semmi a rota után, mert a Jade rotál (hála a jó istennek...), illetve maradna még az aggro.

Illetve azt már nyilatkozták, hogy rotálós szettekből biztosan nem fognak HoF lapokat csinálni. Megvárják még rotál a cucc, ha meg nagy a baj jön a Nerf.

Egyébként, ha Classic-ból valamit ki kéne pattintani az Edwin. Alapvetően 1 közepesen erős Legendary, viszont akkor a highroll potenciál van benne, hogy nem egyszer döntött már el Tournament meccseket.

A Quest viszont biztosan el fog majd tűnni. Rotál a Pavel Book, valamint a Tome. Az újonnan behozott random mage lapok közel sem olyan erősek és használhatóak, mint ez a kettő volt.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#76020) arni1 válasza DJGABI (#76006) üzenetére

arni1
(aktív tag)

Elkelt kozben! :R

(#76021) bviktor93

bviktor93
(tag)

Üdv!

80g questet cserélnék valakivel. A battletagem megegyezik az itteni nevemmel #2142. Akit érdekel az nyugodtan vegyen fel.

(#76022) Chumlee válasza h3lios (#76019) üzenetére

Chumlee
(senior tag)

Az Edwin egy olyan lap amit nem nehéz leszedni , wilden más tészta ott stealthbe tudod tenni standarden nem .
Innentől kezdve priest/shaman/mage/rogue viszonylag olcsón letudja szedni + a silence amit aggro deckek imádnak (én legalább is kettőt is használok ;] )

(#76023) sdforlife

sdforlife
(őstag)

Prince Taldaram, Rin (hiába silencelték, ott volt NZoth) és The Darkness mentették meg ezt a mérkőzést.. Lock vs Lock.
1-2 lapot cseréltem nagyon erős most ez a deck.
[link]

Mondjuk persze, hogy Darkness utolsó candle-je az utolsó 2 lapja között volt az opponentnek.
Darkness remelem kap majd modositast, hogy 4 candlet shuffle-el az opponent deckjébe, és elég abból kihúzni a 3-at, sokkal jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

life is grand

(#76024) F-ECT$ válasza sdforlife (#76023) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Nem fog kapni módosítást a Darkness szvsz.

HoF a következő kieg bejelentése körül várható.

Dive ever, work never.

(#76025) F-ECT$

F-ECT$
(félisten)

80g csere délelőtt? fects#2557.

Dive ever, work never.

(#76026) beherit

beherit
(tag)

Win 5 dungeon run quest packból golden alex :) Csak nincs miben használnom.

amor fati

(#76027) tomazin válasza beherit (#76026) üzenetére

tomazin
(addikt)

majd lesz és akkor örülsz milyen szép (nekem is az van) ;)

(#76028) ThySoul

ThySoul
(aktív tag)

Nekem tök mindegy mi megy HoF-ba (bár nekem a tippem a block, bloodmage aukciós trió) a lényeg,hogy az összes szenny elmegy végre wildba. Jadek, minigun priest, ha jól emlékszem az evolve is...alig várom :D

(#76029) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

NA accon nyitottam

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#76030) Scale

Scale
(őstag)

Hát ez az egyik legrosszabb brawl.. :U

(#76031) saen válasza Scale (#76030) üzenetére

saen
(addikt)

Szerintem a múlt heti szarabb volt, meg ez legalább elsőre megleptt :D

(#76032) Soybex

Soybex
(őstag)

80g csere eu.
Soybex#2137

(Privátot írj gyakran nézem ph-t :)) )

[ Szerkesztve ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#76033) fausto válasza saen (#76031) üzenetére

fausto
(őstag)

Most ilyen legalja válogatás van, reméljük a jövőhéten az jön, hogy random lényeket random manaköltségéret lehet kirakni :U

(#76034) Soybex válasza Soybex (#76032) üzenetére

Soybex
(őstag)

Elkelt @F1RmW4r3 kollégával :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#76035) F-ECT$

F-ECT$
(félisten)

80g csere eu még él nálam. fects#2557.

Dive ever, work never.

(#76036) rocket

rocket
(nagyúr)

Megjott a 3 KAC pack, Blizzard kliensben a giftnel van.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#76037) fausto válasza rocket (#76036) üzenetére

fausto
(őstag)

Ez a quest-es bug miatt van vagy csakúgy? :)

(#76038) Vasinger! válasza rocket (#76036) üzenetére

Vasinger!
(nagyúr)

Aki mobilról játszik az hol kapja meg?

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#76039) rocket válasza Vasinger! (#76038) üzenetére

rocket
(nagyúr)

Gondolom majd ingame login utan.

#76037: Quest bug miatti kompenzacio.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#76040) fausto válasza Vasinger! (#76038) üzenetére

fausto
(őstag)

ITT

(#76041) F-ECT$ válasza rocket (#76036) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

1 epic jött, bár mivel a goldos vételt egy legend után hagytam abba, így nem is volt nagy esély legendre.

Dive ever, work never.

(#76042) ígyvanferi válasza Scale (#76030) üzenetére

ígyvanferi
(addikt)

Amikor 2 hp-d van, az ellen kipattint egy Al'akirt, már megnyomtad a concede-et, de még látod, hogy brawlt castolt volna. :DDD Imádom.

(#76043) grizlisandor

grizlisandor
(őstag)

Egy epic, a többi szóra se méltó...
Kieg indulásakor a nagy nyitogatásban kegyes volt velem BenBrode szelleme, de azóta egy deka legendást se nyitottam, pedig pár pack feltárásra került... :U

GC (rézcső, tágulási, pid, réz vízterítő, ipari felső szűrő, IMS 12/18 kosár), Graef CM702; Seat Altea 2004 1.6 BGU; O+O 64Gb LOS16

(#76044) Chumlee válasza grizlisandor (#76043) üzenetére

Chumlee
(senior tag)

Én furcsa mód a legrosszabb epic lapokat nyitottam :/

(#76045) aerosmith

aerosmith
(senior tag)

4 kék...

6N3P-EV (NOS, NIB) elektroncsövek eladóak. Katonai minősítés, minőségellenőrzött, hosszú élettartamú. Új MASSDROP 4-PIN XLR-TO-2.5MM TRRS adapter is eladó. PM!

(#76046) Kanczy válasza aerosmith (#76045) üzenetére

Kanczy
(addikt)

Nekem 1 volt, úgyhogy jól jártál :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#76047) tomazin válasza Kanczy (#76046) üzenetére

tomazin
(addikt)

3 pakkban 1kék? :P
a többi rasnya narancs volt vagy mi? ;]

(#76048) Kanczy válasza tomazin (#76047) üzenetére

Kanczy
(addikt)

Hopp, azt hittem a golden packről van szó :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#76049) jr1994

jr1994
(őstag)

Sámánnal elég egyszerű volt a DR. Állandó stealth, 1-gyel olcsóbb spellek és unstable evolution gg wp :))

WoT: laci0001 --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#76050) thesound

thesound
(senior tag)

80g trade, EU

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.