H​i​r​de​t​é​s​

2018. február 18., vasárnap

(#351) P00By válasza Zedz (#349) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

Használom ezeket :D

Megpróbálom türtőztetni magamat, még nagyon kezdő vagyok no :))

(#352) Chal

Chal
(őstag)

Egyébként az lvl10 feletti szinteknek mi értelme van? Számít bárhol?

(#353) Zedz válasza Chal (#352) üzenetére

Zedz
(PH! addikt)

LvL 15-ön kapsz 1 gold kártyát a kasztodnak megfelelőt. Többet nem tudok még én sem, 20as a legnagyobb karim. :D

Ha valami - bármi - tovább tart mint 90 másodperc, arra már scriptet kell írni.

(#354) Chal válasza Zedz (#353) üzenetére

Chal
(őstag)

Köszi, fel sem tűnt :D Pedig nekem is van már egy 20-asom.

Két napja tolom csak amúgy, viszont felmerült bennem egy másik kérdés is: mi lesz majd a végeleges játékban, amikor a kis Pistikék apu kártyájáról 100 EUR számra veszik a boostereket, én meg mondjuk nem akarok/tudok az ilyenekkel lépést tartani, illetve ezt az egész problémakört hogy fogják egyensúlyban tartani?Gondolom lerágott csont már ez, és ezerszer átbeszéltétek, de érdekelne hogy van e rá valami egzakt válasz, akár hivatalos (Blizz.) oldalról, akár máshonnét :)

Vagy ez egy ilyen játék lesz, és bele kell törődni?

[ Szerkesztve ]

(#355) ollie válasza Chal (#354) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Pénzzel nem lehet tudást vásárolni.

*** move along citizen, nothing to see here ***

(#356) Zedz válasza Chal (#354) üzenetére

Zedz
(PH! addikt)

Neked is meg van az esélyed, hogy azok a kártyák kiesnek, csak kevesebb. + Craftolhatsz is. Ha jól tudom ennyi.

(#357) kovsol válasza Chal (#354) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

Az ingyenes kártyákból is össze lehet hozni ütős paklikat, és ingyenes lapokkal is ki lehet iktatni a legdurvább minionokat is. Szóval én nem aggódom emiatt.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you

(#358) Tnil válasza Chal (#354) üzenetére

Tnil
(tag)

Meg hát ugye össze is lehet szedni mindegyik lapot Arénában (igaz, rohadt időigényes, de hát szerintem úgy szép egy játék, ha azért van benne nehézség), ahol ugye a gép által felajánlott lapokból kell összetenni a paklidat, szóval Pistikének lehetnek nyugodtan űberkirály vásárolt lapjai, ott nem ér velük semmit sem.

(#359) adrian360 válasza Chal (#354) üzenetére

adrian360
(őstag)

Az összes lap megszerezhető előbb utóbb sima gyűjtögetéssel, nincs olyan lap ami csak pénzért vehető( kivéve betában, ott kapsz egy plusz lapot azért mert pénzt költöttél, de ez majd az éles játékban nem lesz már elérhető). szóval aki pénzt költ az igazából csak "időt" vesz

(#360) Chal

Chal
(őstag)

Megnyugtattatok, köszi! :)

(#361) Zedz válasza adrian360 (#359) üzenetére

Zedz
(PH! addikt)

Ez az aranyban, igaz?

(#362) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Egyébként a hearthhead-en lévő alap paklik rendben vannak sztetek? Egyenlőre arra gondoltam, azokkal játszom, amíg belejövök!

(#363) Zedz válasza P00By (#362) üzenetére

Zedz
(PH! addikt)

Van valami rating rendszer rajta, szóval akár hihető paklik is vannak ott össze rakva. De szerintem mindenképp a saját a legjobb, az illik legjobba a te stílusodhoz. :)

(#364) adrian360 válasza Zedz (#361) üzenetére

adrian360
(őstag)

ez az alap igen, de talán mintha nem lenne biztos hogy gold lapot kapsz, random kapod valamelyiket

(#365) Wolverine válasza adrian360 (#364) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

Nem, biztosan az arany Mekkatorque-ot kapod, ha a béta alatt fizetsz valamiért. A sima lap boosterben lehet benne, vagy craftolható.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#366) ollie válasza adrian360 (#359) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Miért ne lehetne majd elérni a bónusz lapot, amit a vásárlásért kapunk?

(#367) kovsol válasza ollie (#366) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

Azt csak a béta alatt lehet megszerezni úgy tudom.

(#368) Chal

Chal
(őstag)

Nem úgy van, hogy most a bétaban kapod a fent linkelt bónusz gold lapot, DE nem ezt viszed át majd az élesbe, hanem ott egy másikat kapsz majd ajándékba (ha itt fizettél)? Az a másik meg gondolom valami nagyjából generic gold lap lesz, amit elérhet bárki más is, akinek nem volt bétás előélete.

[ Szerkesztve ]

(#369) ollie válasza kovsol (#367) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ja, hogy megszerezni? Azt persze, majd nem lehet, de attól még nem veszik el.

(#370) Chal válasza ollie (#369) üzenetére

Chal
(őstag)

Tehát azt mondod, hogy a Gelbin Mekkatorque lapot megkapjuk a végleges játékban is, és ott mások számára nem lesz elérhető? A hivatalos FAQ-ból sajnos nem derül ez ki, illetve nem egyértelmű a megfogalmazás, akár úgy is érthető, hogy csak a béta idejére adják.

Amúgy nem mintha lenne jelentősége a játék terén, de azért aranyos poén lenne X év múlva mutogatni ha tényleg megtarthatjuk ÉS a véglegesben nem lesz elérhető máshogy :)

(#371) JSaN válasza Chal (#370) üzenetére

JSaN
(PH! addikt)

A gelbin csak betaban szerezheto fizetesel, es meg marad a launckor is vegleg. (mert nem lesz tobb wipe) De onnantol mar sehogy sem lehet meg szerezni majd, fix.

Diablo három télen nyáron. Bnet: JSaN#2520

(#372) Wolverine válasza Chal (#370) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

Igen, ez a helyzet: csak annak lesz arany Mekkatorque-ja, aki bétázott és vett valamit, másnak nem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#373) kovsol válasza JSaN (#371) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

reward lap nem veszett el wipekor se szerencsére

(#374) ollie válasza Wolverine (#372) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Egyébként meg a nem arany változat bárki által craftolható, ami ugyanazt tudja, csak nem arany színű.

(#375) Zedz

Zedz
(PH! addikt)

Pályafutásom első 60 goldos napi küldije. 5 win palával vagy pappal, too eazy :DDD

(#376) kovsol

kovsol
(PH! félisten)

Van olyan kártya aminek 1600 dust a craftolása, és ez még csak nem is gold, az dupla.
Mégis honnan jön össze majd ilyen sok alapanyag? Mert ha csak az arénázásból fog jönni akkor egy évig gyűjthet az ember majd egy darab gold kártyára.

Remélem a Blizzard még kitalál valamit, mert szerintem ez így még kevés. Ha elcsillapodik az emberek kezdeti lelkesedése, utána megy majd a levesbe a játék szerintem sokaknál.

(#377) adamkaa777

adamkaa777
(őstag)

Bakker nézem email okat kaptam blizztől nagyon megörültem erre csak szaros blizzcon ... :( sose kapok kulcsot..

El. Psy. Congroo.

(#378) P00By válasza adamkaa777 (#377) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

Kár,h ilyen drága a jegy! A kártya miatt még is vettem vóna :D

[ Szerkesztve ]

(#379) Ereshkigal válasza P00By (#378) üzenetére

Ereshkigal
(őstag)

Én is elgondolkodtam egy pillanatra, de ennyit nem ér.

cli; hlt

(#380) ígyvanferi

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Itt a daily questek mikor resetelődnek? 2(3)-kor, mint a WoW-ban?

Továbbá most megint vacakolnak a szerverek, mint tegnap este? Nem akar játékot indítani.

[ Szerkesztve ]

(#381) P00By válasza ígyvanferi (#380) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

Tegnap előtt óta vacakolnak és nem megint, hanem még mindig! :D

(#382) ollie válasza kovsol (#376) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Létező kártyákat is tudsz disenchantolni (vagy valami ilyesmi), és dustot kapsz. Persze az alap, basic lapokat nem lehet, csak az experteket, melyeket boosterekből kapsz.

(#383) ígyvanferi válasza P00By (#381) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Hja, vagy úgy. :) Most akkor épp jó.

Két kérdés: most a Beat Down és a Destroy them All a két quest. Ezeket practice módban nem lehet teljesíteni? Mert egyelőre 0-n áll mindkét számláló.

Merre érdemes továbbindulni, ha a mage set teljes? A többi kaszthoz is pörgessem ki a basic setet? Játsszak expert gép ellen? Vagy rakjak össze egy mage paklit és play mode esetleg aréna? Vagy tök mindegy, játsszak, amit és ahogy akarok, örüljek, hogy lehet?

(#384) -conrad- válasza ígyvanferi (#383) üzenetére

-conrad-
(PH! addikt)

Pörgesd ki play mode unrankedben a basic deckeket, azért ad xp-t illetve számolja a wineket, 3 win 10gold. :)

(#385) DjDanee87 válasza kovsol (#376) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

Ahogy szépen lassan gyűlnek a kártyák egyre többször kapsz majd 3. darabot valamiből. Azokat szét lehet törni dust-ra. Illetve első vagy második expert lapokat is törheted, de akkor nyilván nem marad meg és mi van ha egyszer pont szeretnél egy deckbe 2 darabot tenni az adott lapból :P

Azt hogy hosszú időre lekösse az embereket elősegíti, hogy viszonylag lassan szerezhetőek meg az expert lapok (ha nem fizet érte az ember valódi pénzzel). Így a szép lassan megszerzett lapokat építgeted be a deckekbe és építhetsz a korábbitól teljesen eltérő decket akár az új lapok köré.

Legendarykat nemtudom mennyire nézted, de vannak közte elég érdekesek. Azokat is jó hosszú idő lesz mire megszerzi valaki fizetés nélkül

ígyvanferi: Amit akarsz. Én javaslom, hogy csináld meg mindegyik classal a level10et hogy meglegyenek a basic lapok. Csinálhatod gép ellen is practice módban, bár abban nincs sok kihívás - érdemesebb playben unrankedet menni rendes ellenfelek ellen. Akkor kicsit szokod is legalább a játékot. Arénát szerintem addig ne erőltesd amíg nem játszottál jó pár meccset playben más játékosok ellen, mert mégiscsak 150 gold a belépő.

[ Szerkesztve ]

(#386) ollie válasza ígyvanferi (#383) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Érdemes az expert AI-kat is mind legyőzni, mert 100 goldot kapsz érte (ha mindet legyőzted, nem elég minddel csak játszani).

(#387) ígyvanferi

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Értem, értem, értem. Akkor először végigverem az expert gépeket, utána meg kipörgetem a basic deckeket play módban.

Van bármi jelentősége, hogy melyik kaszttal megyek neki melyiknek? Úgy értem, egyik a másikat countereli? Vagy mivel elég kevés a kasztspecifikus dolog, lap, így kb. semmit sem számít?

[ Szerkesztve ]

(#388) Wolverine válasza P00By (#378) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

Van live stream vásárlási lehetőség 30 euróért. Ezzel ugyanúgy megkapod a digitális rewardokat - a kártyát is -, és megnézhetsz mindent, amit közvetítenek. Ráadásul nem muszáj fent lenned éjjel (nem úgy, mint nekem :DDD), hanem felvételről is megnézheted, ami érdekel.

(#389) P00By válasza Wolverine (#388) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

Arra írtam, h nekem annyit nem ér :)

ígyvanferi: Én is így csinálnám, de eddig nekem egyszer sem akart este működni az AI ellen a dolog :(

[ Szerkesztve ]

(#390) ollie válasza ígyvanferi (#387) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Szerintem bármelyikkel verhető bármelyik (érdekes lenne, ha nem így lenne), de ez sok mindentől függ.

(#391) Cranium

Cranium
(kvázi-tag)

Szóval, van ez a CVG oldal, ami béta kulcsokat osztogat. Tegnapi napot lekéstem, de ma 5-kor annyit kellett csak csinálni, hogy rányomni egy gombra, és akkor elvileg a kulcs tiéd is. Láttam ahogy a számláló visszaszámól, és amint elérte a 0-át, megjelent az a rohadt gomb, nyomtam is mint az őrült, és kiadta: "Sorry every key has been given out." Hogy az a jó büdös. Rohadti deges vagyok, vagy több ezer oldalnak kiadtam az e-mail címemet, és több ezer giveaway-be benne voltam, de SEMMI. Nada. Idegrohamot kapok, de közbe még is hajt a céltudat, hogy csak megszerzem azt a rohadt kulcsot az Isten áldja meg. :((( :W

(#392) m4rk_ válasza Cranium (#391) üzenetére

m4rk_
(fanatikus tag)

Ne aggódj, nekem is egyből kifagyott az oldal, amint rákattintottam.

(#393) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Na, 30 percig tartott a jóság. Több practice játékot nem tudok csinálni :(

(#394) P00By válasza P00By (#393) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

Már tudok, de mindig csak egyet. Utána ki kell lépnem :D

Experteket végigvertem. Most jön mindenből a lvl10 :K

(#395) adrian360

adrian360
(őstag)

Kicsit szomorú hogy az esetek 90%-ban az első három lap húzás után tudom már hogy nyerek vagy sem :( ha az ember nem húz az elején használható lapot tuti bukó. néha persze bele lehet húzni egy ultit, de az már csak szerencse kérdése.
most sámánnal tolom, egy olyan lapja van ami mindenkire sebez, és egy ami kettőre ráadásul 2 manás büntetéssel magamra. hát ezeket 5 parti óta nem is láttam annyira szarul húzok, és az ellennek persze a negyedik körben már négy minionja van az asztalon... tök jók a random totemek, de ha nincs mellé semmi szart se érnek :)

(#396) Wolverine válasza adrian360 (#395) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

Szerintem ez erős túlzás. Tény, hogy a totemek randomitása idegesítő.

(#397) adrian360 válasza Wolverine (#396) üzenetére

adrian360
(őstag)

a totemek supportra jók. az egyik healel, a másik ad plusz spell dmg-et. de ha nincs mellé normális lapod magukban semmit sem érnek, hiába healel, ha nincs mit healelni :) . ráadásul mivel 0/2-esek, az ellen semmi perc alatt leszedi, úgy hogy még vissza se sebzek. de ha fel tudod építeni a boardot, akkor tény hogy nagyot dob a lapok erején.

(#398) ígyvanferi

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Na most megvertem az összes expert AI-t, de nem kaptam érte 100 goldot. Biztos nálam lesz a hiba, pedig fentről lefelé szépen végigmentem minden.

(#399) gabranek

gabranek
(fanatikus tag)

Amit bétában elérek (szintek, kártyák) azok a béta végén elvesznek? Megmondom őszintén nem nagyon akarok belemerülni a játékba úgy, hogy minden elért eredményem semmis lesz.
Egyébként lehet tudni, hogy mikor fogja kiadni a blizz?

田中れいな

(#400) kovsol válasza gabranek (#399) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

Az infók szerint nem fognak elveszni már a lapok.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.