Hirdetés

2019. április 25., csütörtök

(#45001) h3lios válasza whitezo88 (#45000) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Nem értem mi ez a kapkodás, nem hiszem hogy nem férnének bele az 5-10 perces meccsek. Ez így egy rakás .... :W

B-tag: H3lios#2825

(#45002) whitezo88 válasza h3lios (#45001) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Hafu elég combos palát csinált, Strife mageje viszont eléggé hulladék.

Ja hogy már vége is. Challengestoneban prerecorded volt draft, itt végig kell aludni a semmit...

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#45003) h3lios válasza whitezo88 (#45002) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

A két sárkány nem volt rossz. Nem egyszerű ilyen lapokkal körbejátszani Noz - Deathwing párost. Egyébként Strife nagyon ráment a mech szinergiára, de az élesben is olyan rankeden, hogy vagy nagyon jön és akkor EZ, vagy nagyon nem és akkor csak látványos vergődés lesz belőle.

Egyébként érdekes most a csapatok felállása. C9-be gyakorlatilag 2 régi tag tért vissza erre a versenyre. Amaznak meg kellett 1 random srác Firebat helyére. Bár nekem az Archon csapat mindig is szimpi volt, Amazt nézem a legtöbbet, nekem nincs bajom a ripacs stílusával. Ellensúlyozza a nézőközönsége, akik mindig ellene szurkolnak, + nyomatják a Scamaz WutFace-t. ;]

Zalae az egyik legszerényebb játékos, neki annó néztem a streamjeit és normálisan válaszol a CHAT ! -be feltett kérdésekre. Meg félig magyar származású a srác, nem lehet nem szeretni. :))

C9-es tagokat mostanában nem néztem, de náluk van ez egyeten értelmes HS streamer Grill.

A többi nagyobb szervezetet annyira nem ismerem, Tempo Stormosokat nem néztem soha, mert Reynoodle a legunszimpatikusabb játékos számomra.

TSM mint ha nem is lenne, Kripp és Trump sem arról híres, hogy versenyre járnak.
Savjz streamjeit is szeretem, bár mostanában kicsit ellaposodott, mert 90%-ban Reno lockot és Rouge-ot játszik, amit már unok.

Mostanában Thijs-ra szoktam rá, jó arc a srác és nincsen elszállva magától, valamint EU -s skill ranglistán a top 3-ban benne van. (szerintem a sorrend kb. Ostkaka - Thijs egál és utánuk jön valahol Coach).

Forsen-t hagyjuk, őt inkább nem nézem mert agyrákot kapok 2 perc után.
Amcsi streamerek közül Kibbler a másik kedvencem, ő is szimpatikus, valszeg azért mert Pro MTG-s, bár rajta meg hamar elunom magamat.

Ez csak az első kör volt, van több csapat is. :D

[ Szerkesztve ]

(#45004) whitezo88 válasza h3lios (#45003) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Amnesiac nem random, Archon tag kb 2 hónapja, de eddig csak ladderezett, nem tudom hogy került be mert nem nagyon villantott versenyeken meg csak 15 vagy hány éves. TSM meg leszarja a HS-t, csak reklámembernek kellenek nekik Kripp meg Trump, mert sokan nézik őket.

(#45005) h3lios válasza whitezo88 (#45004) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

TSM egy gyökér szervezet. CS:GO-ban is a világ 2-3. legjobb csapatát dobták és szerződtetek 5 olyan játékost akik még ZS kategóriásnak sem nevezhetőek. :DDD

15 évesen nem értem mit keres egy ilyen csapatban valaki, szerintem ennek még lehetnek veszélyei a jövőt illetően. Elég arra gondolni, hogy suli mellett kell játszania a srácnak.

Egyébként én hiányolom Massant a C9-ből.

(#45006) whitezo88 válasza h3lios (#45005) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Biztos eladta a tournament spotot, ahogy korábban akarta :DDD

(#45007) h3lios válasza whitezo88 (#45006) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Nem tudom, hogy ki az az állat aki még mindig nézi ? Nem is különösebben jó játékos, kb. azt sem tudni él-e még a csávó. Lehet akárki a stream mögött így, hogy face cam-et nem vállal és még hangtorzítóval is sz.rakodik,

(#45008) Kanczy válasza h3lios (#45007) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

De tényleg... minek nézné bárki is azt a csatornát? Vagy ez már lehet főleg viewbot? ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#45009) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Tempo 0-3 Storm.

Egyébként Reynad-nál már kezd kiborulni a

(#45010) Kanczy válasza h3lios (#45009) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

És most nézett be egy legalt Reynad... bravó :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#45011) h3lios válasza Kanczy (#45010) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Pont ezen röhögök. :DDD

NEVER LETHAL

[ Szerkesztve ]

(#45012) Kanczy

Kanczy
(PH! kedvence)

Esportal -> T5 coin + Onyxia kkthxbye :Y

[ Szerkesztve ]

(#45013) h3lios válasza Kanczy (#45012) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

SCAMAZ

Raptor Force tank ellen Pit snake-et ad. Aztán amikor kint van Trump-nál a lethal betopdeckelik a Swipe-ot.. :D Ez már Scamaz szintű RNG, mondhatám azt is, hogy RIGGED. ;]

[ Szerkesztve ]

(#45014) Kanczy

Kanczy
(PH! kedvence)

Na jó... ez de gusztustalan volt. A Team Archon raptorból kiesik egy Pit Snake, hogy leüsse a Liquid 7/7 Force Tank-ot, utána topdeck Swipe az utolsó körben. Feelsbadman :(

Szerk.: Yep :o

[ Szerkesztve ]

(#45015) h3lios válasza Kanczy (#45014) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Scamaz ellen vigyázni kell, mert nála minden draw egyenlő a lehető legjobb opcióval. :D Esportal ugyan ez, szerintem minden reggel 4 levelű lóherét reggelizik a srác, aztán napközben 3-4 szivárványt foszt ki a zsák aranyért. Aztán ha ezzel megvolt beül streamelni délután. :C

(#45016) Kanczy válasza h3lios (#45015) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Az biztos, hogy azóta 100%-ban a Liquidnek drukkolok :K

(#45017) h3lios válasza Kanczy (#45016) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

Én is nefélj. :D

Egyébként behúzták a döntőben az egyik helyet. Dog-nak ez a Rouge paklija nem kicsit broken. Gyakorlatilag 1 Olaj rouge jött össze neki. Volt 2 Olaj, Flurry, Deadly, Thalnos ezeket nem lehet ilyen lapokkal megfogni. Konkrétan minden meccset megnyerte vele 6-0 eddig.

Egyébként kedvet kaptam 1 kis Rouge-hoz a ladderen. :D Mennyire működik manapság 1 olaj rugó ?

(#45018) Tyler Durden válasza h3lios (#45017) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Megfelelő kezekben működik, de ha csak így leülsz vele játszani, akkor nem feltétlen lesz sok sikerélményed. Nehéz pakli, meg kell tanulni kezelni. Ha rugózni akarsz mindenképpen, akkor a raptoros egyszerűbb és azzal is lehet haladni.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#45019) F-ECT$ válasza h3lios (#45017) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Jó kezekben működik csak.

Dive ever, work never.

(#45020) KaraDani

KaraDani
(PH! addikt)

NA budge priest, avagy ha nincs lapod lopj magadnak :D :

Jaraxxus is SORRY:

Museum currator: Sylvanas, Voidcaller
Thoughtsteel: Jaraxxus, Voidcaller, siphon soul, dread infernal
Entomb: Doomguard, Reno

Who's the warlock now? :D

[ Szerkesztve ]

(#45021) netpeti98 válasza KaraDani (#45020) üzenetére

netpeti98
(PH! kedvence)

Ez akkor vicces, ha véletlenül van nála Sacrificial Pact. :D

(#45022) h3lios válasza F-ECT$ (#45019) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)

A Maly és az Oil verziót is kipróbáltam ma és tapasztaltam, hogy nem a legkönnyebb deck. Előbbi számomra könnyebb, viszont a jelenlegi metában ritka sz.r. Nagyon sok rossz matchupja van a paklinak, kezdve a Face Shamanokkal amiből nem épp kettő rohangál.

De ide sorolhatnám majdnem az összes Warriort, mert ha elég armort pakol magára nem tudod megfogni a combo-val.
Minden esetre ha bejön a combo akkor nagyon élvezetes a dolog. Volt olyan kör ahol 7-et húztam a goblinnal... :D

(#45023) ThySoul válasza h3lios (#45022) üzenetére

ThySoul
(fanatikus tag)

Én le akartam gyártani a Miracle verziót, szóltak hogy inkább craftoljak Boom-ot. Erre egy napra rá jelentik be hogy standart-ban az nem fog működni :"D

(#45024) h3lios

h3lios
(PH! addikt)

Szerencsétlen ellenfelem... :D

CW-vel mentem Control Priest ellen, már számítottam a fatigure war-ra. Erre a turn 3 Deatlordból kaptam 1 Grom-ot a boardra. Kellemetlen volt, hogy 2 körö keresztül nem tudta leszedni.

Onnantól jött boom és a fegyverek, szóval sok esélye nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#45025) vzarmo válasza h3lios (#45024) üzenetére

vzarmo
(őstag)

Inkább béna... Warrior ellen alap, hogy lordot csak akkor tesszük ki, ha van válasz arra, ami "belőle" kijön. Meg is szopta, mint ahogy leírtad. :)

(#45026) salaam válasza KaraDani (#44970) üzenetére

salaam
(senior tag)

Két nap kihagyás után én is leértem mid sámánnal, 100%wr (8-0). Most jobbnak tűnik a mezőny, mint a múlt szezonban, sok mindent ki lehet még hozni belőle :)

"Kérsz valamit enni? Durumliszt"

(#45027) thesound válasza salaam (#45026) üzenetére

thesound
(őstag)

Nekem piszok rosszul megy ma. Control wari, renolock, face shaman és visszapofoztak r15-ről r17-re.
Ilyenkor egy deckkel toljátok végig?

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#45028) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Iismét vasárnap, ismér rak14 -> rank17 :DDD En nem tudom mivan. Secret pala, aggro shaman, cw semmi :))

CW óta csak priest, előtte egész nap láttam kettőt kb....

[ Szerkesztve ]

(#45029) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Aki nem kér a világ top playereinek versenyéből, annak most megy a Barcraftos magyar verseny.

[link] Előbb kapcsolódtam be, Reno lock vs Anyfin, ami eleve eléggé yolo deckválasztás versenykörnyezetbe, de a playeknél néha csak néztem. 28 életen kiteszi Jaraxust, hadd haljon bele az első otk-ba, ne csak a másodikba. Vesztett is, de "csak" a másodikba. Persze meg lett magyarázva, hogy csak így lehet nyerni ellene, de ezt kétségbe vonnám. Ahogyan nem is halt volna bele, mivel a második "kombóval" két taunt miatt csak 18-at sebzett. A Reno kemény 6 életet gyógyított előtte. De ő legend backes én meg nem szóval biztos rosszul számoltam.

[ Szerkesztve ]

(#45030) P00By válasza P00By (#45028) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

Kész kiégtem! :D Majd hétköznap lemászok, múltkor is csak akkor sikerült :F

(#45031) mody123 válasza thesound (#45027) üzenetére

mody123
(tag)

Játsz secret palával. Én 2 napja Rank 3-4 között liftezek vele.

Hearthstone: Kesebaro#2908

(#45032) whitezo88 válasza mody123 (#45031) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

melyik verzió vitt fel oda? Kevés a különbség, de sokat jelenthet.

(#45033) Kanczy válasza P00By (#45028) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Tnap én is visszaestem 14-ről 17-re :(

(#45034) Soybex válasza Kanczy (#45033) üzenetére

Soybex
(őstag)

Akkor csak én vagyok ilyen szerencsés. Mech magevel r18-ról rank 6 ig :DD

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#45035) mody123 válasza whitezo88 (#45032) üzenetére

mody123
(tag)

Ezzel lettem legend novemberben. Régi nem az új fajta secret deck.

Hearthstone: Kesebaro#2908

(#45036) whitezo88 válasza mody123 (#45035) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

nincs nagy különbség, enyém annyiban más, hogy 2 belcser van, DF és 3. cons nincs. Ja meg van 2 Keepo, szóval azért nem ugyanaz, az nagyon erős lap, fura hogy neked nincs. (mivel bgh és aldor nincs)

Jut eszembe: aki rá akar startolni a legendre, még a kieg hónapjában tegye meg, mert akkor nagyon zavaros a meta, mindig ez volt, gyorsan kialakult 1-2 deck ami ellen legtöbb embernek lövése sincs, így volt a secret palával is (emlékszem mennyire nem vágták a secretek sorrendjét, körbejátszást), de GVG után a mechmage is mekkora OP volt... De tgt után a lassabb, Rhoninos tempo Effigyvel se volt olyan rossz. Érdemes nézni a competitiveHS redditet majd aki tryhardolni akar.

[ Szerkesztve ]

(#45037) F-ECT$ válasza whitezo88 (#45036) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e 1 (/2) új hátlap a legendért a kieg után, esetleg más reward.

Dive ever, work never.

(#45038) Chuzzlee803

Chuzzlee803
(fanatikus tag)

Valaki tudna linkelni egy működő Worgen OTK Warrior decket? :DDD
CWre nem telik, a faceből elegem van, és dailybe Warriort kaptam.

"God will save Alexandria, because God has given us the courage to save ourselves."

(#45039) Tyler Durden válasza Chuzzlee803 (#45038) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

LOKShadow nyomult vele elég sokat, az ő verziója ez

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#45040) JNashville válasza Chuzzlee803 (#45038) üzenetére

JNashville
(senior tag)

Patronozz inkább.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#45041) Chuzzlee803 válasza JNashville (#45040) üzenetére

Chuzzlee803
(fanatikus tag)

Nincs Gromom, ezáltal rendes finisherem se.
Továbbá a fontosabb warrior epicekből is kéne még 1-2 (Shieldslam egyáltalán nincs, brawl meg gorehowlból meg kéne még 1-1)

"God will save Alexandria, because God has given us the courage to save ourselves."

(#45042) salaam válasza Chuzzlee803 (#45041) üzenetére

salaam
(senior tag)

Minek kéne 2 gorehowl? Az esetek 95%-ban egy sem fér be egy pakliba, nemhogy kettő. :N

"Kérsz valamit enni? Durumliszt"

(#45043) Tyler Durden válasza Chuzzlee803 (#45041) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Grom must have warriba, viszont gorehowl-t manapság max Reno-ban látsz, szerintem felesleges craftolni..

(#45044) Chuzzlee803 válasza Tyler Durden (#45043) üzenetére

Chuzzlee803
(fanatikus tag)

Igazából ezt az árvát is csak nyitottam, de mintha láttam volna belőle valamifajta CW-ben.
Mindegy is, csak rá akartam mutatni, hogy nincs meg a teljes lapkészletem warriorhoz.

(#45045) KaraDani válasza Chuzzlee803 (#45041) üzenetére

KaraDani
(PH! addikt)

Próbáld ki amit Tyler linkelt, teljesen jó, én most pont ezzel sétáltam le NA-n 15-re, 6-1 el. Persze nem nagy mutatvány, de most még többnyire jó deckek jönnek szembe ilyen rankon is.

(#45046) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Tegnap craftoltam egy Confuse-t, ma meg 2 astral-t. Rip dust.

Comparison is the thief of joy.

(#45047) Kanczy válasza NyxNyxNyx (#45046) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Remélem csak funolni :F ;]

(#45048) NyxNyxNyx válasza Kanczy (#45047) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Tök komoly rankedezés rank 17-en. :K Én már azon is meglepődtem hogy nem hátrafelé haladok.

Előbb sikerült nyerni egy only legendary deck-kel (kivéve 2 innervate) és meghozta a kedvem egy astral-os deckhez. Első meccsen bejött a turn 2 astral.

Kéne még 1 war, de arra már nincsen dust. :DDD

[ Szerkesztve ]

Comparison is the thief of joy.

(#45049) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Ben Brode kiadja a 66-os parancsot :DDD [link]

Legjobb a Dr Boom vs. War Golem plusz Wisp ;]

(#45050) Kanczy válasza whitezo88 (#45049) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Na jó, azért a befejezés is :C

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.