Hirdetés

2018. november 18., vasárnap

(#14001) Fr0z3n válasza ollie (#14000) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

Milyen zoo? Én ezzel szoktam, 6 körös max egy játék vele. Scarlet crusade volt benne sokáig, de lassú, inkább demonfire.

(#14002) ollie válasza Fr0z3n (#14001) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ezzel:

Viszont most egymás után ötöt vesztettem, 2 handlock, 2 shaman és 1 priest ellen, aki velen + mind blast combóval ölt meg. Most előjöttek a handlockok és shamanok, azok ellen meg eleve rossz a zoo.

mod: szerintem áttérek a handlockra én is. Gáz, mert csak 3 óriásom és csak 1 facelessem van, és törnöm kell pár lapot, hogy mindent lecraftoljak.

Mondjuk rohadt idegesítő, hogy tank 6-5 csillagról vesztettem ötöt egymás után. És ráadásul a játékosok többsége iszonyat bunkó, thank youznak meg sorryznak folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

(#14003) Fr0z3n válasza ollie (#14002) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

a sámán most nagy mumusa mindennek. Ha jól húz, akkor jóformán mindegy mit csinálsz, ott a válasz a kezében. Zoo-ból meg pár játék erejéig próbáld ki az én verzióm, ha ráérzel, szvsz nem fogsz csalódni.

(#14004) ollie válasza Fr0z3n (#14003) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Most megcsináltam a handlockot, valszeg azzal próbálkozok egy darabig. Szerencsére volt elég dustom, 1600 kellett még, és valamivel több volt.

(#14005) kovsol válasza Fr0z3n (#14003) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

Sámánból most milyen deck ami a leghatékonyabb?

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#14006) Fr0z3n válasza kovsol (#14005) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

Ezt használom jelenleg. Nem rossz, de lehetne rajta változtatni. Találkoztam bloodlust-ossal is, az sem gyenge, csak sok lény kell hozzá vagy windfury. Earth elementalt használnék még, de sajnos nincs.

(#14007) dejaris válasza ollie (#14002) üzenetére

dejaris
(PH! addikt)

Elegge lassunak tunik.

A mi hazánk Székelyföld, a mi himnuszunk úgy kezdődik: Ki tudja merre, merre visz a végzet.

(#14008) kovsol válasza Fr0z3n (#14006) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

Nem tudom én mindig magam rakom össze a paklijaimat, de nagyon sok féle lapból rakom össze, aztán nézem ti linkelitek a paklikat simán kifér egy oldalra is. :B

Mostani Sámán paklim: [link]
Gondolom kivesézés után az jönne ki, hogy egy nagy szar, de elég sokat szoktam vele nyerni alacsony rangon, meg szeretek is vele játszani, mert elég változatos a lapjárás általában.

(#14009) F-ECT$ válasza Fr0z3n (#13989) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Rank 8 már egész jó, főleg ha sok lapod hiányzik.

Dive ever, work never.

(#14010) föccer

föccer
(PH! nagyúr)

az első legend pickem arénán. Hogger lett lock pakliba.

üdv, föccer

(#14011) dejaris

dejaris
(PH! addikt)

Na most futottam ossze egy miracle druiddal :D

A mi hazánk Székelyföld, a mi himnuszunk úgy kezdődik: Ki tudja merre, merre visz a végzet.

(#14012) ollie válasza dejaris (#14007) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ez egy anti zoolock deck, azok ellen kb 75%-ban nyerek vele.

(#14013) Fr0z3n válasza kovsol (#14008) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

Nem mondjuk semmire, hogy szar, amíg ki nem próbáltuk. Mondjuk ránézésre van amiből egyel több, valamiből egyel kevesebb kéne. :D
F-ect$ :R

[ Szerkesztve ]

(#14014) M3oH válasza kovsol (#14008) üzenetére

M3oH
(PH! addikt)

Változatos, de nagyon random a sok 1 lap. A laphúzás beszívathat.

(#14015) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Druid Silver Hand Knightot játszott ki ellenem constructedben. Ilyet még nem láttam.

(#14016) dejaris

dejaris
(PH! addikt)

Hat ez a abomination halali. Kint van egy s mas, plusz ez. Hunters mark, uth, oops :DDD Ennel mar csak az volt szebb, mikor keepersel silence-eltek a jugglert :D

(#14017) Scale

Scale
(őstag)

Érdekes play.. utána meg 2x shiv a taunt totememre :Y

Szerk.: És a végén nyert is.. hihetetlen face-re menés ment a részéről..

[ Szerkesztve ]

(#14018) Kashim válasza ollie (#14015) üzenetére

Kashim
(őstag)

Biztos valami mutáns token deck.

(#14019) SLYM válasza ollie (#14002) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

a bunkóságról jut eszembe, hogy engem 1000x jobban idegesít az, hogy ha valaki 1 percig gondolkozik minden kör előtt, vagy amikor a végén halál előtt, még kijátszik 3 lapot (persze azt is egy perc alatt, mikor már esélye sincs). na ilyenkor én is nyomok well play-t

(#14020) Fr0z3n

Fr0z3n
(őstag)

Kinek, hogy megy a reggeli játék? Én gyakorlatilag csak sámánnal jutok valamire. Ha csak nem druida az ellen, mert az kapásból bukó :D

(#14021) M3oH válasza SLYM (#14019) üzenetére

M3oH
(PH! addikt)

Én is szoktam esélytelen helyzetben még lapot rakni, sebezni, ha olyan napi kveszt van. Mondjuk, én nem gondolkodok rajta sokat.

(#14022) F-ECT$ válasza Fr0z3n (#14020) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Milyen druida veri kapásból a sámánod?

Dive ever, work never.

(#14023) Fr0z3n válasza F-ECT$ (#14022) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

Gyakorlatilag bármelyik. Vagy én húzok nagyon rosszul, vagy az ellen nagyon jól. Többi dekkel szerencsére elbírok. Olyan 70% a winrate, ami nem rossz. Handlock ellen szeretek játszani, ott elég sokat kell gondolkozni.

(#14024) Redcaster

Redcaster
(őstag)

Sikerült draftolni egy fasza sámán aréna decket. Volt benne minden: 3 fire elemental, 2 lightning storm, flametongue totem, 2 axe, szóval minden adott volt, hogy menjek egy szép 7 vagy több wines arénát, erre 2 winre futotta :W A packban volt egy tinkmaster, befér az valahova, vagy bonthatom? Ha bontásra kerül, akkor mellette lebontok még egy lapot, és meglesz az 1600 dust. Kit craftoljak az alábbiak közül?
- Cairne
- Leeroy
- Black Knight
- Ysera
- Tirion

(#14025) DjDanee87 válasza Redcaster (#14024) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

Jelenlegi metában szerintem Leeroy a nyerő ezek közül. Tinkmaster szerintem így a nerf után bőven törhető.

(#14026) F-ECT$ válasza Redcaster (#14024) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Szokásos kérdések: mi van meg most, milyen deckekkel szeretsz játszani? Látatlanban Leeroy.

Dive ever, work never.

(#14027) Redcaster válasza F-ECT$ (#14026) üzenetére

Redcaster
(őstag)

Mostanában paladinnal játszok a legtöbbet, abból is a lassabb, controllosabb verzióval. A jelenlegi deckemben van még szilvi és ragna. Tiriont azért nem craftolnám szívesen, mert az csak palához jó, és inkább szeretnék olyat, ami több helyre befér. Amik megvannak eddig a használható legendek közül: ragna, szilvi, malygos, al'akir.

(#14028) xavix13 válasza Redcaster (#14027) üzenetére

xavix13
(őstag)

Szerintem Leeroy a leguniverzálisabb ezek közül, nagyon hasznos legend és nagyon sok pakliba kell.
Viszont control paladinba nem illik, így oda inkább cairne. Ő is jó lap sok más deck is használja.
Tirion meg op, de csak akkor craftolnám ha már minden más megvan, vagy csak paladinnal akarnék játszani.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

(#14030) F-ECT$ válasza Fr0z3n (#14029) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Ja ez a Tükördémon valóban furcsa ;]

Dive ever, work never.

(#14031) Fr0z3n válasza F-ECT$ (#14030) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

Vickes vagyol ;] :P

(#14032) ígyvanferi válasza Fr0z3n (#14029) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Ez lehet akár rendes név is, mint pl. ez.

(#14033) whitezo88 válasza ígyvanferi (#14032) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

[link]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#14034) xavix13

xavix13
(őstag)

Hogy én mennyire utálom ezt a játékot. Megérte tegnap lecraftolni tényleg. Pedig még gondolkoztam is pár percig felette hogy Grommash vagy ő. Rohadjon meg.... :W

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all. | Origin & Steam: Xirith | Battletag: Xirith#2223 |

(#14035) Fr0z3n válasza xavix13 (#14034) üzenetére

Fr0z3n
(őstag)

Örülj neki, hogy legalább bontasz legendet. Nekem a maiba volt 2 ritka murloc :((( :O

(#14036) xavix13 válasza Fr0z3n (#14035) üzenetére

xavix13
(őstag)

Az előző után 43 pack-al jött, de ilyen akkor sincs. Buktam 1200 dustot, csak azért, mert nem vártam egy napot... Még a craftoltal sem játszottam egy percet sem. Édes istenem... Blizz bekaphatja a randomjával együtt. :(((

[ Szerkesztve ]

(#14037) Devas válasza xavix13 (#14036) üzenetére

Devas
(PH! addikt)

Tanulság: ne kraftolj. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#14038) kovsol válasza xavix13 (#14036) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

Fogd fel úgy, hogy nyertél 400 dustot.

(#14039) szilva01 válasza xavix13 (#14036) üzenetére

szilva01
(őstag)

Nem ertelek. Ha 0 legendet nyitottal volna boldogabb lennel mint igy :DDD

(#14040) xavix13 válasza szilva01 (#14039) üzenetére

xavix13
(őstag)

Akármi más jó lett volna kivéve ez az egy. Na mind1, mérgemben lecraftoltam grommasht is (remélem holnap őt nyitom :U ) és most zúzok a p2w warrival. :))

Csak jó volna bele még a geddon (így se rossz 2 murlocot és 1 zoot is fogtam nélküle, de vele jóval egyszerűbb volna), ami ha nem craftolom le feleslegesen a bk-ot, meg is volna.

[ Szerkesztve ]

(#14041) kovsol válasza xavix13 (#14040) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

Én egymás után két legendet nyitottam ami már megvolt, mégsem mérgelődtem miatta. Mondom fogd fel, hogy free 400dust.

(#14042) ollie válasza xavix13 (#14040) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Én most craftoltam 3 giantet meg 1 facelesst a handlockhoz, szóval tuti, hogy a következő napokban ezeket fogom nyitni. :D

(#14043) xavix13 válasza kovsol (#14041) üzenetére

xavix13
(őstag)

Nem azon volt a hangsúly, (én is nyitottam már 3-at ami megvolt), hanem hogy tegnap craftoltam és még a craftoltal se játszottam jóformán semmit.
Ha mit tudom én 1 hónap múlva nyitom vagy akár 2 hét mulva nem sírok.
Mert akkor az idő alatt ami alatt használtam "visszahozza" az árát, megérte levraftolni. (Nem tudom hogy fogalmazzam meg) De így csak kidobott dust.
Mindegy amúgy lényegtelen. Csak jobb lett volna, ha a BK, Grommash, Shieldslam, Geddon 4-esből most mindenem meglenne. Most geddon hiányzik és 0 dustom van. Bár lehet ha felcsesz agyilag, betöröm a 2. bk-t, gruult, meg az arany murloc warleaderem, meg ilyen haszontalan epiceket. (Kidnapper, Patient Assassin etc.)

(#14044) Tyler Durden válasza ollie (#14042) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Tegnap nekem a handlock bevált, vmi 10es winstreak-et toltam vele :D rank 12ről rank 8-9 lett a vége.
Próbáltam még Amaz priestjét, de továbbra se tudok értelmesen haladni vele.. :(

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#14045) netpeti98 válasza Tyler Durden (#14044) üzenetére

netpeti98
(PH! kedvence)

Priestel nekem is ez a bajom 2 lépés előre, aztán 2 lépés hátra. :(

(#14046) whitezo88 válasza Tyler Durden (#14044) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

az valóban jó most, én is 9-6 mentem fel vele, 2 loss volt csak ezalatt. zoot fogja ha jön wacser+owl, vagy tauntolóból legalább 2. főleg ha van kézben két molten és 10 alá üt, nyertem már így is. pedig handlock ellen erre muszáj figyelni. pattant is ki a 2 ingyen giant meg egy argus a két 9/9-el pedig már nem tudott mit csinálni.

amúgy megy az aréna tournament: [link]

[ Szerkesztve ]

(#14047) Tyler Durden válasza whitezo88 (#14046) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Hja, bár nekem a hellfire is sokat segít. 2-t is beletoltam a pakliba és nagyon soxor totál hazavágja a rush-t. Megvárom míg 3 vagy több mobot kirak és már repül is, innen általában már nehezen tud fordítani.

netpeti98: ugyanez van nálam is, sőt mostanság még a lapok se úgy jönnek ahogy kellene, szal esélymentes. Rush meg 70%-ban megesz..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa.. PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#14048) whitezo88 válasza Tyler Durden (#14047) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

az nekem is van 1. zoo és shaman ellen is nagyon jó. illetve rush mage ellen is.

[ Szerkesztve ]

(#14049) F-ECT$

F-ECT$
(Jómunkásember)

The power of Zoo Token Druid.

Dive ever, work never.

(#14050) PhobioNN7 válasza F-ECT$ (#14049) üzenetére

PhobioNN7
(őstag)

aztán jön a power of aoe ;]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.