Hirdet​é​s

2018. február 18., vasárnap

(#401) Cranium válasza gabranek (#399) üzenetére

Cranium
(kvázi-tag)

Ha jól tudom volt egy "wipe" ezelőtt (ami eltörölte az addigi elért eredményeket), de a Blizzard azt mondja, hogy több ilyen "wipe" már nem lesz. Itt egy angol nyelvű link, ami elmagyarázza a dolgokat: Hearthstone Wipe

OFF: NYERTEM BÉTA KULCSOT, OHMAGAD

(#402) gabranek

gabranek
(fanatikus tag)

köszi, akkor indulhat a móka :)

田中れいな

(#403) Zedz válasza Wolverine (#396) üzenetére

Zedz
(PH! addikt)

Engem a warlock spellje idegesít rettentően, mert szerintem túl sokat kér. 2hp 2 mana 1 lapért? Legyen akkor 1hp 1 mana, vagy 2 hp magában. Lehet a Blizzardnak javaslatokat írni?

Ha valami - bármi - tovább tart mint 90 másodperc, arra már scriptet kell írni.

(#404) kovsol válasza Zedz (#403) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

Nyithatsz esetleg erről egy topicot a blizzard fórumon. Vagy lehet van Warlock topic. A béta teszt alatt szívesen fogadják az észrevételeket, hiba bejelentéseket. Itt még formálódik a játék.

May the Force be with you

(#405) Zedz válasza kovsol (#404) üzenetére

Zedz
(PH! addikt)

Láttam már van neki topik, és szegény OP le lett ugatva, mert hogy a kártyahúzás mekkora imba. :D

(#406) ollie válasza Zedz (#403) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Mindegyik hősnek 2 manába kerül a speckó, szóval durva lenne, ha a warlocknál csak 1 lenne. A laphúzás meg az egyik legerősebb lépés a játékban, még nagyon OP lenne, ha 1 HP-ért cserébe minden körben lapot húzhatnál.

*** move along citizen, nothing to see here ***

(#407) Zedz válasza ollie (#406) üzenetére

Zedz
(PH! addikt)

Azért ezt még mindig elég túlzásnak érzem. :) Hiába húzok lapot, ha pl. a hunter körönként szedi a hp-m, vagy a pap körönként visszahealeli a minionjait.

(#408) adrian360 válasza ollie (#406) üzenetére

adrian360
(őstag)

azért nem minden a laphuzas, bizonyos esetekben nagyon jó de, játszottam olyan ellenfélel aki húzta húzta a lapot, csak éppen nem ésszel játszot, a hatodik körben volt vagy nyolc lapja, csakhogy én meg szépen csináltam egy jó kombót és a kör végén szépen 0 hpja maradt. a priest healje ugyan úgy op tud lenni.

(#409) DjDanee87 válasza Zedz (#407) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

Nem minden esetben hasznos a warlock képesség de amit te írtál azzal a már most is szinte verhetetlen warlock - murloc rush pakli konkrétan tényleg verhetetlen lenne. (ha csak 1 mana lenne 1 húzás) - rush pakli esetében az hogy 1 vagy 2 HPt venne le nem számít, úgyis pakolod az olcsó minionokat akik erősítik egymást és a gyors győzelemre mész.

adrian360: Nem jelenti azt hogy ész nélkül játszott. Lehet elején kifogta a legdrágább lapjait amikkel nem tudott semmit kezdeni és próbálta kihúzni mondjuk a hellfiret hogy fordítson az álláson. Velem is előfordult már, hogy hiába volt sok lap a kezemben, nem feltétlen warlockként, de 1 lap lett volna a pakliban ami kellett volna adott szitura (mondjuk egy holy nova) de nem volt nálam. Olyankor meg véged úgyis :P

[ Szerkesztve ]

(#410) Zedz válasza DjDanee87 (#409) üzenetére

Zedz
(PH! addikt)

Azért a murloc rushoz szerencse is kell, mert ha nem az egymást tápoló lapokat húzod ki megfelelően akkor igazából lesz egy csomó olcsó minionod amit apránként ki lehet végezni.

(#411) Cranium

Cranium
(kvázi-tag)

Fuck yeah, eddig 2 win, és 4 lose, Mage-t próbálom húzni, de nem tudom, hogy milyen lapokat rakjak ki :D

(#412) Ereshkigal válasza Cranium (#411) üzenetére

Ereshkigal
(őstag)

Egy lehetőség basic deckre:

1 Arcane Missiles (2)
2 Arcane Explosion (2)
2 Frostbolt (2)
2 Acidic Swamp Ooze (2)
2 Kobold Geomancer (2)
2 Novice Engineer (2)
3 Arcane Intellect (2)
3 Wolfrider (2)
4 Fireball (2)
4 Polymorph (2)
4 Gnomish Inventor (2)
4 Ogre Magi (2)
4 Water Elemental (2)
6 Archmage (2)
7 Flamestrike (2)

cli; hlt

(#413) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Még szerencse, h az első aréna kör ingyenes. Így legalább occóé kiderült, h messziről kerüljem el. Egy pillanat alatt elpitsáztak 0-3-ra :DDD

(#414) kovsol válasza P00By (#413) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

Nekem se fekszik az aréna, általában 2 winig jutok csak. De már így is jobban megéri szerintem 150 goldért, mint a deck nyitás 100 ért.

(#415) Wolverine válasza Zedz (#405) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

Az is, egy jó pakli esetén. Plusz te tudod magad healelni is, ahogy az warlockhoz illik :P

#413: ez ugye pakli kérdése :) Finomítani kell, ha nagyon nem megy - ez mondjuk ranked meccseken kiderül idejében.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#416) kovsol válasza Wolverine (#415) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

@#413:
Arénában random választod össze a paklit. Szóval nagyon nincs mit finomítani. Nem sok esélye van, hogy a jól bevált deckedet össze fogod ott hozni.

[ Szerkesztve ]

(#417) freelanced

freelanced
(őstag)

Ha esetleg valaki rendelkezik plusz egy kóddal, megköszönném ha megosztaná velem.

Bár igazából lassan itt az Open Beta, de hátha :C

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#418) Wolverine válasza kovsol (#416) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)

Tény, hogy nem saját paklival játszol, de még így is össze lehet rakni egy megfelelő csomagot, amiben nem csak véletlenszerűen dobálod össze a kártyákat :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#419) P00By válasza Wolverine (#415) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

Értem mire gondolsz! Csak meglepődtem, ennyire béna vok. Kell még rutin bőven, ha megvan onnantól csak a lüke fejem fog korlátozni :D

(#420) Rage47 válasza gabranek (#399) üzenetére

Rage47
(PH! addikt)

Starcraft 2-vel bétáztam utoljára, ott mindent söpörtek.

(#421) Ereshkigal válasza Rage47 (#420) üzenetére

Ereshkigal
(őstag)

Itt 90%, hogy nem fognak. Persze Blizziék meggondolhatják magukat. :)

cli; hlt

(#422) F-ECT$ válasza Ereshkigal (#421) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Volt róla hír, hogy több reset nem lesz.

Dive ever, work never.

(#423) Ereshkigal válasza F-ECT$ (#422) üzenetére

Ereshkigal
(őstag)

Igen, ezért írtam 90%-ot. 100%-ig nem bízom még bennük sem. :)

cli; hlt

(#424) Sident96

Sident96
(tag)

Nemrég kezdtem a játékot, kérlek vegyetek fel barátnak: Daisuke#2257

(#425) adrian360

adrian360
(őstag)

Alarm-o-bot
Szereztem egy ilyen kártyát, leraktam 3 manánál, két kör múlva az ellen rage quitelt :)

(#426) Chal válasza adrian360 (#425) üzenetére

Chal
(őstag)

Haha, mire swappelt? :)

(#427) adrian360 válasza Chal (#426) üzenetére

adrian360
(őstag)

elsőre egy Stormwind Champion-ra, aztán másodszor mikor visszaraktam egy Fire Elementalra. azért ez így az ötödik kör elején elég erős :) és ugye harmadjára is vissza rakhattam volna

(#428) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Bekerült egy ilyen a mostani aréna deckembe:

;]

*** move along citizen, nothing to see here ***

(#429) Rage47 válasza ollie (#428) üzenetére

Rage47
(PH! addikt)

uristen :D

(#430) Gyuri27 válasza ollie (#428) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Milyen fájó mikor kap egy barit/békát. :DDD

Wotba vegyél nekem prém tankot. Vagy rizsát Kappa Red Ronin Nem én választottam a lázadó életet. Az választott engem!!!

(#431) Rage47 válasza Gyuri27 (#430) üzenetére

Rage47
(PH! addikt)

haha tényleg ;]

(#432) killerjohn válasza Gyuri27 (#430) üzenetére

killerjohn
(PH! addikt)

két kör múlva az a bari/béka már 3/3! ;]

D3-HUD: http://www.ownedcore.com/forums/diablo-3/turbohud/

(#433) Gyuri27 válasza killerjohn (#432) üzenetére

Gyuri27
(PH! félisten)

Nem, nem. Bari, béka 4 mana. Azt meg bármi leüti. Ha van az asztalon minion akkor ingyen. Ha van hero power/támadás akkor 1-2 mana. Spell is simán lenyomja olcsóért.

Wotba vegyél nekem prém tankot. Vagy rizsát Kappa Red Ronin Nem én választottam a lázadó életet. Az választott engem!!!

(#434) Sident96

Sident96
(tag)

Szépen megkérek valakit, megtanítana játszani? Jelenleg Silver II. rankos vagyok, a szabályokat ismerem, de egy nap játék után semmit sem fejlődtem. Nagyon megköszönném.

(#435) adrian360 válasza killerjohn (#432) üzenetére

adrian360
(őstag)

ha átpolyzod birkává, akkor megszünik a spellje, onnantól már nem kap 1/1-et.

Próbaként indítok egy stream-et, játszadozok egy kicsit shamannal : NrageTV

(#436) Sident96 válasza adrian360 (#435) üzenetére

Sident96
(tag)

Van egy ilyen kártya 3 manában is, aminek +1/+1 minden kártyalehívásnál.

(#437) Sident96

Sident96
(tag)

Eddig murlocokra építettem a paklim, de nem volt meg minden card. Most kivettem belőle az összeset, talán kicsit jobb :) (mindíg bevártam, hogy több murloc legyen)

(#438) Xelo

Xelo
(PH! addikt)

üdv. valaki esetleg tudna segíteni bétakulcs szerzésben? :D

(#439) DjDanee87 válasza Sident96 (#437) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

Szerintem a legegyszerűbben úgy tudod jobban megismerni a játékot ha felmész Twtichre és keresel egy olyan streamet ahol nem csak játszik az emberke, hanem esetleg magyaráz is közben. Mit miért csinál vagy miért nem. Én is így próbáltam megismerni a játékot még mielőtt kaptam volna kulcsot.

(#440) Sident96 válasza DjDanee87 (#439) üzenetére

Sident96
(tag)

De sajnos angol... :c

(#441) Tnil válasza Sident96 (#440) üzenetére

Tnil
(tag)

Itt ha legörgetsz találsz egy "Magyar stream listát" jobb oldalon, őket nézegesd. Én személy szerint Koshyt ajánlom, ő szokta magyarázni mit miért, stb., de a többiektől is lehet tanulni. :)

[ Szerkesztve ]

(#442) adrian360

adrian360
(őstag)

Alarm-o-bot fun 2. fejezet, erről a stream kapcsán videóm is van, szóval íme működés közben : NrageTV youtube channel

(#443) Sident96 válasza Tnil (#441) üzenetére

Sident96
(tag)

Szoktam nézegetni, de sosem látok online senkit. és sajnos nem látom, hogy Koshyx elmentette volna videónak a régi streameket.

(#444) DjDanee87 válasza adrian360 (#442) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

a már alarm-o-bot ezt is nézd meg, ha még nem láttad: Kripparian Alarm-o-bot

(#445) Sident96 válasza DjDanee87 (#444) üzenetére

Sident96
(tag)

Na, kipróbálom ezt az alarm botot :) meg nyitottam egy secret kártyát mage-nek, ami megöli a miniont, ha rámtámad.

(#446) Sident96

Sident96
(tag)

Volt egy secretem, elfelejtettem, azt hittem meghalok és feladtam. Szívás :c Pedig hoztam volna.

(#447) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

Kezdek kikupálódni, 9 körből kettőt most megnyertem :DDD

MOD: Egyébként csak 9 paklit lehet előre összeállítani? :B

[ Szerkesztve ]

(#448) Sident96 válasza P00By (#447) üzenetére

Sident96
(tag)

Milyen rankod van? Esetleg van kedved velem játszani? :) #2257 vegyél fel barátnak.

(#449) Rage47

Rage47
(PH! addikt)

Nektek csatlakozik Bnetre a desktop app?

(#450) P00By válasza Sident96 (#448) üzenetére

P00By
(PH! nagyúr)

Visszaestem one star silver-re. Azért is kapok XP-t, ha együtt játszunk? Mert, ha nem akkor bocs, de nem érdekel a dolog! :B

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.