Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

(#28001) NyxNyxNyx válasza F-ECT$ (#27999) üzenetére

NyxNyxNyx
(addikt)

Én meg úgy döntöttem ezt most megveszem és akkor a következő kiegészítőig behozom magam a lapokkal és utána nem ölök pénzt a játékba. Tehát a célom gyakorlatilag, hogy a későbbiekben azon kelljen dilemmáznom, amin neked most :)

Egyébként csúnya lose streaket produkáltam ma a csoda Mage-dzsel. Amikor összeraktam, szinte mindent nyertem, most meg fordított az arány.

giorgio: :DDD Na jó, igazából nekem is. Bár először rejtegetni kell majd, nehogy megtudják, hogy megvan a kiegészítő, aztán triviális lesz és mehet a menőzés.

[ Szerkesztve ]

Comparison is the thief of joy.

(#28002) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#28001) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

nekem csak a pay2win hátlap kell :C

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#28003) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

rank8on egy classic shockadin vert el. mi ez, 2013? elég brutál drawja is volt... tiszta kő papír olló. van minden mint a búcsúban... kicsit sokat toltam, megvolt a 30 win, nem kapok több koronát :D

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#28004) DaveNo1 válasza fogtunder (#28002) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Ár/érték arányban ráadásul jobban jársz mintha boostereket vennéd pénzből, ezt meg goldból.

You are not prepared.

(#28005) Mister_X válasza DaveNo1 (#28004) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Jól számolok? :F 5*700 gold = 3500 = 35 pack, talán 22€ a kiegészítő egyben, ellenben 40 packos booster 45€ (?).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#28006) DaveNo1 válasza Mister_X (#28005) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

A lényeg, hogy 22 euróból sehogy se jön ki 35 pack ;] Még közelében sincs...

You are not prepared.

(#28007) Mister_X válasza DaveNo1 (#28006) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Áh, sikeresen kihagytam eg szót és fordítva értelmeztem :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#28008) capafog23

capafog23
(őstag)

Megjön a kieg akkor lehet majd már vajon választani hogy arenaból classic vagy gvg packot akarok?

(#28009) ZS3NI válasza capafog23 (#28008) üzenetére

ZS3NI
(őstag)

Ha vársz egy kicsit akkor előveszem a varázsgömböm

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#28010) F-ECT$ válasza NyxNyxNyx (#28001) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Ha pénzt akarsz beleölni, akkor ezt kell megvenni, és packokat goldból.

capafog23: szerintem nem.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#28011) SLYM válasza whitezo88 (#28003) üzenetére

SLYM
(veterán)

a koronák ma nekem is elfogytak :D

(#28012) NyxNyxNyx válasza F-ECT$ (#28010) üzenetére

NyxNyxNyx
(addikt)

Nem akarok beleölni a pénzt, de szinte muszáj lesz. :N

persze értem amit mondasz, de ezt már sokszor lezongoráztuk. Frissíteni kéne az összefoglalót ilyen "financial" tippekkel kezdőknek

[ Szerkesztve ]

(#28013) DaveNo1 válasza NyxNyxNyx (#28012) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

1. tipp: Ne lássa az asszony a számla egyenleget. :C

You are not prepared.

(#28014) Mister_X válasza DaveNo1 (#28013) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Ha tudnám, hogy én mennyit költöttem erre... :DDD

(#28015) zolka95

zolka95
(senior tag)

A ranked winek megmaradnak vagy nullázódnak? Mert én úgy emlékszem, hogy januárban nullázta az enyémet.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#28016) thesound válasza zolka95 (#28015) üzenetére

thesound
(senior tag)

Hónap elején van ladder "reset", de a gold hero-hoz megmaradnak a ranked winek, azonban a ladderen minden hónap elsején hátrébb esel.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#28017) TBT

TBT
(őstag)

A winek megmaradnak, csak az elért helyezésed változik.
Ahol a Quest-eket és a Karakterek szintjét tudod nézni, ott írja a Wineket is (a normál win és a ranked win együttesen van számolva). Az arénabeli győzelmeket külön számolja és a Solo Adventures (Naxx és hamarosan a Blackrock) nem számít bele a győzelmekbe.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#28018) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

sjow hobgoblinos warlockkal játszik top100-on sok sikerrel, akit érdekel :D [link]

(#28019) DaveNo1 válasza whitezo88 (#28018) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Ezzel a tempo stormosok nyomultak ESL-en

You are not prepared.

(#28020) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(addikt)

Ez a játék egy kabaré :D De most éppen jó értelemben.
Mage-dzsel vagyok Priest ellen.
Thougsteal-elt egy portált, ami adott neki egy Deathlordot, amit megöltem a Loatheb-emmel, így lerakta nekem a Dr Boom-omat a paklimból. De közben a lent lévő mad scientist counterspell-t dobott a másik 2 lehetőség helyett, így 2 swd ráment neki a boomra. Ha csak az egyik rng based lap mást csinál, nem jön ki ez a vicces szituáció.

A meccs folyamán még 3 E.T.C-t játszottam ki, mert duplicate-elte a portálból kapottat. Az első, és legfontosabb murloc-osat adott, mikor lent volt a Priest Ragnarosa. :))

[ Szerkesztve ]

(#28021) whitezo88 válasza NyxNyxNyx (#28020) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

én most azért szívok mert mai első két meccsem 2 lose tempo magel, aminek az egyik legerősebbnek kéne lennie. első meccsen 2 secretet húzok be kezdőnek, ellen paladin meg t3 muster után kezanoz, (kezem tré maradt), aztán mechshaman darált be. utálom így kezdeni a napot... 3. meccs full mulligan után kezdőkéz: sylvanas, boom, kezan, loathen. NC.

[ Szerkesztve ]

(#28022) Mister_X válasza whitezo88 (#28021) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Két napja nem kapok új questet, mert nincs lelkierőm 3 vereség után (paladin!!) összekaparni azt az egy wint.

(#28023) DjDanee87 válasza Mister_X (#28022) üzenetére

DjDanee87
(őstag)

Nekem meg az elmúlt 1 hétben kb 5x volt 60 goldos küldim :)

(#28024) opzozi válasza DjDanee87 (#28023) üzenetére

opzozi
(tag)

Én két hete csak 40-eseket kapok. Az idén még nem volt 100-as küldetésem. És a 40-esekből is a spelles, stb társait kapok. Ha már a panaszkodásnál tartunk. :)

Xiaomi Remi Note 4G - Miui v6

(#28025) Ozrych válasza opzozi (#28024) üzenetére

Ozrych
(senior tag)

Én a negyveneseket mindig leváltom, lehetőleg 60-asra. :) Meg mindig megvárom, hogy 3 quest legyen, hogy lehetőleg legyen átfedés közöttük.

[ Szerkesztve ]

(#28026) opzozi válasza Ozrych (#28025) üzenetére

opzozi
(tag)

Én már próbáltam mindenhogy, sehogy nem jó. :)
Meg most állandóan a demon lockos ellenfelek jönnek. Legutóbbit azért kaptam ki, mert a maradék 3 lapom Al'Akir és a két Hex. Pedig szépen tartottam magam és 2 HP-ja maradt. Az az előttinél meg fullos muligan után Neptulon, Al'Akir, Boom + Fire ele. Hát a random ma nem velem van, az biztos. :D

Xiaomi Remi Note 4G - Miui v6

(#28027) whitezo88 válasza whitezo88 (#28021) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

megint beragadtam, 1,5 órája rank8, facehunter most ismét nem megy, mid megyeget, kivéve mikor olyan hunter ver el, aki alapból futtat Rhinot meg 1drop kutyát, majd egy legend pap aki úgy játszadozik velem ahogy nem szégyelli, mivel minden válasza ott van a 3-4 lapjában szokás szerint. ugyanott vagyok mint mikor elkezdtem, igazi időpocsékolás. Mivel kéne menni? Megint elvesztettem egy mirrort mert 3 trapet játszott ki, nekem meg nem jött pl Kezan (ma 0x láttam), amit direkt ilyenek meg a magek miatt raktam be.

[ Szerkesztve ]

(#28028) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(addikt)

Egyébként nekem ez a heartpwn-ön nagyon magasan lévő tempo mage deck nem jött be. Túl sok a secret, meg pont a tempo nem jön ki. A másik meg a polymorph irányában elfogult vagyok és a 2 nálam alap lenne.

(#28029) tretyak

tretyak
(tag)

Két új lap: http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/2zdai8/two_new_brm_cards/

(#28030) DaveNo1 válasza tretyak (#28029) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Csak legyen olyan új lap ami buffolja a sárkányokat ;]

You are not prepared.

(#28031) whitezo88 válasza DaveNo1 (#28030) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

En a legendekre leszek kivancsi, mennyi lesz szarnyankent 1? A rend amit tudunk az meg eleg hulladek igaz az elso naxos (maexna) is az volt. Casual, fun lapoknak jo lennenek de ilyenekkel se ladderen se casualon se lehet jol idot tolteni mert mindenhol a rak meg a p2w jon.

[ Szerkesztve ]

(#28032) thesound

thesound
(senior tag)

Addig töröm és kraftolom újra a Knife Jugglert míg nem a minionokat támadja...

oh wait ;]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#28033) DaveNo1 válasza whitezo88 (#28031) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Blackwing + valami sárkány biztos lesz legendként (volt egy kép ahol láthatóak volt és annyi, hogy 9 és 5 manás legendek)

You are not prepared.

(#28034) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Lol Lifecoacht egy murloc paladin verte agyon rank7en :D

(#28035) F-ECT$

F-ECT$
(félisten)

Hazánk fia is bekerült egy heti válogatásba.

Dive ever, work never.

(#28036) Man0gatya

Man0gatya
(tag)

Ilyen csaló geci játékot még nem basztam. Többször előfordult már, hogy amikro winstreakben vagyok a geci heartstone egyszerüen csal pl volt olyan, hogy egy 1/2 Annoy-o rányomtam egy felcserélő spare partot és nem felcserélte hanem 3/4-est csinált belőle. Most meg, paladin fogta magát ás kirakott a boardra a pakliból egy lapot teljesen ingyen ráadásul egy sunwalkert.

(#28037) ígyvanferi válasza Man0gatya (#28036) üzenetére

ígyvanferi
(addikt)

Mindenre van magyarázat. Semmi sem történik indok nélkül. A játék nem csal (ha nem tekintjük csalásnak mondjuk naxx hc-t). Abba most ne menjünk bele, hogy bead-e counterpaklit, ha váltunk másik saját deckre, mert az előzőt feszt counterelték, meg a többi hasonló urban legendet.

[ Szerkesztve ]

(#28038) SLYM válasza Man0gatya (#28036) üzenetére

SLYM
(veterán)

az annoy-os bugot már én is láttam. egyébként talán eddig ez az egy volt összesen, amit én eddig felfedeztem a game-ben, a többi az grafikai bug volt. azért öngyilkos ne legyél miatta :)

[ Szerkesztve ]

(#28039) Redcaster válasza Man0gatya (#28036) üzenetére

Redcaster
(őstag)

Az annoy-o-tron-os bug és a nulla manás sunwalker ellenére is lehet nyerni, tehát nem feltétlenül szakad meg a winstreak :DDD :DDD :DDD

(#28040) Prof

Prof
(addikt)

Valami tippet tudtok adni hogy tudom megcsinalni Warrival a napi questet? Total eselytelen vagyok kb minden ellen. Basic cardok vannak + 1-2 extra mint upgrade, dread korsair.

"Yesterday is gone, tomorrow is not yet come. We have only today. Let us begin"

(#28041) Redcaster válasza Prof (#28040) üzenetére

Redcaster
(őstag)

Csináld meg a másik kaszttal a küldetést... Warrior kín szenvedés amíg nincsenek meg a controlhoz kellő lapok nagy része. Én egészen mostanáig nem is játszottam vele, most tartok ott, hogy már nem őszülök meg, mire megvannak a winek, igaz még grommash mindig hiányzik :(((

(#28042) whitezo88 válasza Man0gatya (#28036) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

az első nem tudom mitől lehet, de a második csak attól lehet, ha leütötte a Deathlordod, más magyarázat nincs.

(#28043) F-ECT$ válasza Man0gatya (#28036) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

1. Nem volt lenn véletlenül egy Stormwind Champion, vagy egyéb buffot adó lény?
2. Ahogy írták is: a Deathlord megölése tud ilyet csinálni, más hirtelen nem jut eszembe.

Dive ever, work never.

(#28044) fogtunder válasza SLYM (#28038) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

hát én arénában próbáltam a cogmaster + reversing switch kombót, hát nem örültem. de megvolt párszor baráti meccsen a ragnaros + kel'thuzad kombó is, amiatt is tök jó elbukni a meccset.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#28045) Prof válasza Redcaster (#28041) üzenetére

Prof
(addikt)

Ja legkozelebb az lesz, szerencsere volt par suger aki concede-elt meg akkor is mikor jobban alt. Oriasi elonye van hunternek+magenek alap lap szinten. Kb. 20-30at nyerek veluk mig meglett az 5 win warrival, igaz fele tarsasag boom-al; meg ragnarossal jott...
Sot lecopyzta ragnarost manipulatorral... :o

[ Szerkesztve ]

"Yesterday is gone, tomorrow is not yet come. We have only today. Let us begin"

(#28046) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

USen se rossz a casual (fogatlan warrior deckel akarok napit csinálni), fullos druodok golden sylvanassal, facehunterek golden KC-vel (=50+ lvl), zoo, meg ki tudja mi.

(#28047) Man0gatya válasza whitezo88 (#28042) üzenetére

Man0gatya
(tag)

Nem használok deathlordot... meg azzal tisztában vagyok az mit csinál...

(#28048) whitezo88 válasza Man0gatya (#28047) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

máshogy pedig nem történhetett, valamit elnézhettél. Ingyen nem tud kijátszani Sunwalkert sehogysem, az valami egyéb mechanic lehetett, nem csalás. kijátszott valamit? vagy csak kirepült a deckből egyszercsak magától? :U

[ Szerkesztve ]

(#28049) fogtunder válasza Man0gatya (#28047) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

más lap viszont nincs, ami pakliból rak ki lényt.

(#28050) DaveNo1 válasza fogtunder (#28049) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Alarm-o-bot ;]

You are not prepared.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.