H​ir​deté​s​

2018. február 18., vasárnap

(#43001) h3lios válasza whitezo88 (#43000) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

NAX-ban voltak egyedibb dolgok, mint pl. amikor KT átveszi a körödet, vagy amikor valami nagyon könnyű megoldás lenne megkapod helyett a macskáját. :D Az ilyenek tök viccessé és egyben bosszantóvá tudják tenni a HC bossokat.

Ettől függetlenül az Rafaam-os Deck lopás nagy ötlet volt a design-erektől, valamint az armor-os boss is jól bemutatja mire lehet jó az érte járó lap. :)
Összességében nagy siker volt ez a LoE és ez Redditen is látszott. Mindenki csak dicsérni tudta.

Rafaam-ot hiányolom a metából, mert nagyon OP lapokat adhat, sok kaszt a Zombikkal nem is tud mit kezdeni. Pl. 1 Hunter ellen ha sikerül early game-ben túlélni, akkor Priestként a +10/+10 segíthet befejezni a játékot.

Huawei P10 64 Gb / Samsung - Galaxy S6 32Gb / Opel Astra G 1.6_16V /B-tag: H3lios#2825

(#43002) Ver'alor

Ver'alor
(tag)

Heló, nyár óta játszok HSt, elég kezdő vagyok, kezdő lapokkal.
Ha esetleg van valaki hasonló szinten, és lenne kedve játszani, privátban írok neki battletaget/írjon privátban battletaget :)

May the 4th be with you!

(#43003) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Na, HC itt is kész. Uccsó boss netes dragon control pappal szenvedés volt, Kripp deckjével elsőre sima.

Az uccsó 2 szárny amúgy igazi clown fiesta, nagyon sok múlik a szerencsén... túl sok.

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#43004) Redcaster válasza whitezo88 (#43003) üzenetére

Redcaster
(őstag)

Ez a deck? Én is szenvedek vele, eddig minimum 3hp-ra sikerült lecsapnom, csak sajnos fatigue-ba belehaltam a végén :O

(#43005) whitezo88 válasza Redcaster (#43004) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

Aha de Harrison hulyeseg bele nem is hasznal fegyvert. Jo ellopni, kopizni, entombolni a lenyeit foleg az armort es scarvasht. Utobbi endgameben a tiz manas spelljeit is blokkolja.

(#43006) Chuzzlee803

Chuzzlee803
(fanatikus tag)

Nyitottam GvG pakkot, látom rajta, hogy legend, fejemben átfut, hogy "juhú, doktorbalansz", és nem egy Mimiron's head? :DDD
Sebaj, 400 dust mindig jól jön.
(Javítsatok ki, ha tévedtem, de nem hinném, hogy olyan sűrűn össze lehet hozni a kombóját)

"God will save Alexandria, because God has given us the courage to save ourselves."

(#43007) h3lios válasza Chuzzlee803 (#43006) üzenetére

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Be ne törd, nemsokára mechmage miatt meta lap lesz !!!

Just kidding, soha nem lesz használható lap, mert instant meghal bármikor. :)

Huawei P10 64 Gb / Samsung - Galaxy S6 32Gb / Opel Astra G 1.6_16V /B-tag: H3lios#2825

(#43008) SLYM válasza Chuzzlee803 (#43006) üzenetére

SLYM
(PH! kedvence)

kb soha

(#43009) oba

oba
(őstag)

Én egy Leeroyt nyitottam ma... törhető ez is nem? Ritkán szoktam facehunterezni, de csak akkor ha már végleg semmivel nem adja.

I came here to drink milk and kick ass. And I've just finished my milk.

(#43010) F-ECT$ válasza oba (#43009) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Ha kell a dust, akkor törhető, de ha épp nem, akkor megtartanám.

Dive ever, work never.

(#43011) KTony

KTony
(kvázi-tag)

Valaki ötlet hogy miért halt meg az oroszlán? :(
Nem volt sérült amikor Dr7 et raktam ki fogta magát és meghalt!?

[ Szerkesztve ]

(#43012) ígyvanferi válasza KTony (#43011) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Corruption.

(#43013) KTony válasza ígyvanferi (#43012) üzenetére

KTony
(kvázi-tag)

És tényleg Belezőcsabi streamjét nézem közben így nem veszek észre ilyen apróságokat. ;]

(#43014) Redcaster válasza whitezo88 (#43005) üzenetére

Redcaster
(őstag)

Nincs meg Vol'Jin, valamint csak 1 BGH és Lightbombom van, így kis módosítással (+2 Brewmaster, +2 Shadow Madness, +KT) első próbálkozásra meglett :C :C :C

És ezzel LoE is kitisztítva HC-n, köszi a helpet :R

(#43015) P00By

P00By
(PH! nagyúr)

RDU szépet esportolt ;]

(#43016) mody123 válasza P00By (#43015) üzenetére

mody123
(tag)

Nem láttam mi volt? végére kapcsolódtam be

Hearthstone: Kesebaro#2908

(#43017) darkrock válasza KTony (#43011) üzenetére

darkrock
(tag)

Milyen hunter deckkel játszol, lehet most vele haladni?

ami nem öl meg az megerősít... kivéve az RPG, az RPG az megöl | Battletag: darkrock#2177 |

(#43018) bibi95

bibi95
(lelkes újonc)

Sziasztok!
A lenti képen látható decket használom, viszont megakadtam ranked 15-ös szinten. Ti mit módosítanátok rajta, hogy effektívebb lehessen? Attól félek, hogy ha nem invesztálok pénzt a játékba, akkor egy jó ideig meg is ragadok itt, ahol vagyok. Solo adventureökből még csak Blackrock első szárnya van meg, mivel anno ki akartam próbálni a patron warriort. :D

[ Szerkesztve ]

(#43019) KTony válasza darkrock (#43017) üzenetére

KTony
(kvázi-tag)

Midrange volt a quest miatt gondoltam megverem a Paladinokat A Flare el meg a Dreadscale l de alig volt Paladin úgyhogy gyorsan töröltem.

(#43020) DaveNo1 válasza KTony (#43013) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Ahogy nézem elég jól halad, rank4-ről nem tudott tovább lépni több napon át midrange palával vagy agro shamannal, de most pár óra alatt rank1-re ment fel a Reno Lockkal. Azért ez a deck eléggé legit.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared. Hearthstone/Heroes of the Storm battletag: Astech#2379; HOTS smurf Drakeris#21352

(#43021) Kanczy válasza DaveNo1 (#43020) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Mit nem adnék, hogy jól játsszak vele... :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#43022) Shadowguard

Shadowguard
(fanatikus tag)

Azért amikor zsinórban háromszor azon megy el a rohadt második boss, hogy az utolsó pillanatban behúzza a Brawlt az egy kicsit "kapdbeaf***omat" dolog. Egyre jobban utálom ezt a random szart, ami ebben a játékban van...
Szerk.: Négy, hogy rohadna meg, aki ezt a kib****ott sz*rt leprogramozta! :W Egy k*rva HP-n múlt... :W

[ Szerkesztve ]

(#43023) voyager4.4 válasza bibi95 (#43018) üzenetére

voyager4.4
(senior tag)

Ha még csak most kezdted, akkor ez teljesen normális. Nálam is beletelt jó pár hónapba mire értékelhető eredményt fel tudtam mutatni. Igaz én nem török semmit, csak ha megvan a 2, vagy max az arany lapokat, ha megvan a simából 2.

Amin én változtatnék:
1 drop csere gatgetzan jousterre (ha lenne zombi akkor az de hát)
+1 juggler
-1 divine f.
+1 aldor
esetleg +1 harvest golem
raid leader kuka
w. trainer is.
+1 hammer
+ healbot(ok)
5 drop kukák
+ azure drake
+ loatheb

Ezeken kívül naxx 1.-2. szárnya ill loe 1.-2. szárnyából mehetnének bele még jóságok. Ezt kb 1 hónap kifarmolni.
Meg dr boom minél előbb kell.

Kb ennyi. Persze ezzel sem biztos, hogy bemész 15 alá, de konzisztensebbnek érezném így.
No meg rankedet hónap végén próbáld, akkorra már fölmásznak a jobbak, könnyebb haladni.

no fate but what we make

(#43024) Mister_X válasza voyager4.4 (#43023) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Loatheb is Naxx drop.

4... 3... 2... 1... Engage! --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#43025) Kanczy válasza Mister_X (#43024) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Szerintem messze a legdurvább kieg.

Creeper, Egg, Belcher, Deathlord, Mad Scientist, Chow, Shade mind nagyon is játszható lapok. Aztán Voidcaller, Death's Bite, Cultist, Avenge. Tele van elmebeteg dolgokkal :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#43026) tPedro_

tPedro_
(őstag)

Tudnátok javasolni egy decket a normal Giantfinhez? Face warriorral majdnem sikerült egyszer, de a végén elbuktam.

Próbáljak meg én is összeálítani egy murlock decket ellene?

Közben a face warriorral meglett, épp hogy. Kb tizedik próba volt. :C

[ Szerkesztve ]

(#43027) NyxNyxNyx válasza Kanczy (#43025) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Ez egyértelmű. Talán csak a Nerubar Weblord, Stoneskin Gargoyle, Anub'ar Ambusher és a Maexxna nem lát semmilyen play-t. (oké, most már undertaker sem).
Kötelező.

"Az tehát, hogy a gyerek a gyönyörűen berendezett gyerekszobában rendetlenséget csinál, jegyezzék meg, termodinamikai törvény. Ezért nem szabad megverni."

(#43028) Mister_X válasza tPedro_ (#43026) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Shamannal meglett elsőre, minden nehézség és murlocok nélkül.

4... 3... 2... 1... Engage! --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#43029) voyager4.4 válasza Mister_X (#43024) üzenetére

voyager4.4
(senior tag)

Jogos. :DDD

no fate but what we make

(#43030) DaveNo1

DaveNo1
(PH! kedvence)

Új tempo storm meta snapshot:

https://tempostorm.com/hearthstone/meta-snapshot/meta-snapshot-41-the-end-of-loe-or-the-beginning-of-the-loe-meta

You are not prepared. Hearthstone/Heroes of the Storm battletag: Astech#2379; HOTS smurf Drakeris#21352

(#43031) emperorka válasza DaveNo1 (#43030) üzenetére

emperorka
(fanatikus tag)

Érdekes hogy az aggro shaman első lett, eddig meg sehol nem volt, ennyire azért szerintem nem erős a tunnel trogg, meg az egy manás legend murloc.

(#43032) F-ECT$ válasza emperorka (#43031) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Múltkor is elöl volt, Reynad deck, azért első.

Dive ever, work never.

(#43033) tPedro_ válasza Mister_X (#43028) üzenetére

tPedro_
(őstag)

Utana lattam, hogy a class challengeben is shaman pakli volt ellen, azzal ment is siman, minden nehezseg nelkul elsore.
Sajnos sajat shaman deckem nincs, egy youtube videoban jatszottak ellene murlock deckkel, azert gondoltam arra.

(#43034) saen válasza emperorka (#43031) üzenetére

saen
(PH! addikt)

Pedig nagyon erős szerintem az aggro shaman. Volt olyan srác aki írta hearthpwn-on, hogy rég volt ilyen egyszerű dolga a legenddel, kevesebb, mint 100 (!) meccsből megcsinálta.

(#43035) whitezo88 válasza saen (#43034) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

ne kapjon cockblock decket, a többi jó. A sok taunt is megfogja.

(#43036) saen válasza whitezo88 (#43035) üzenetére

saen
(PH! addikt)

Természetesen nem verhetetlen, de nagyon erős. Ma kettőt játszottam vele, 2-0. Priest ellen még az is belefért, hogy megtartsam a doomhammert a mulligannél... Sok taunt meg nincs most a metában.

(#43037) saen

saen
(PH! addikt)

Hoej írt egy érdekeset redditen az rng-ről, meg skillről, érdemes elolvasni. Sok igazság van abban amit ír és külön érdekes amikor más játékokkal hasonlítja a top játékosok winrate-jét.

[link]

(#43038) NyxNyxNyx

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

Ma este fog játszani Sjow Zetalottal. cw vs priest hogy kiderüljön melyik a jobb.

"Az tehát, hogy a gyerek a gyönyörűen berendezett gyerekszobában rendetlenséget csinál, jegyezzék meg, termodinamikai törvény. Ezért nem szabad megverni."

(#43039) Tyler Durden válasza NyxNyxNyx (#43038) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Fordul a kocka, entomb miatt a cw hatalmas hátrányban van..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa..

(#43040) NyxNyxNyx válasza Tyler Durden (#43039) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

metastabil állapotból stabil állapotba került a kocka*

:P
Mindenestre kíváncsi leszek. Zeta nem játszott Thoughstealt ma, pedig az Warrior ellen nagyon jó. Még acolyte is volt a deckjében néha. Ha Sjow játszik Gorehowl-t, akkor már annyira nem egyértelmű. Beteg az a lap.

(#43041) tPedro_

tPedro_
(őstag)

Watch and learn, raer valaki? :))

(#43042) saen válasza Tyler Durden (#43039) üzenetére

saen
(PH! addikt)

Simán lehet olyan priest paklit csinálni ami agyonveri a CW-t, más kérdés, hogy ladderen meg semmire se menne vele az ember, mert minden aggrotól automatán kikapna... Szóval nagyon függ attól majd minden, hogy milyen decket hoznak.

(#43043) NyxNyxNyx válasza saen (#43042) üzenetére

NyxNyxNyx
(PH! addikt)

best of 33 lesz :DDD :DDD

normál deck-kel

[ Szerkesztve ]

(#43044) h3lios

h3lios
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Mai napom: sikeresen felmentem 17-ről 15 4 csillagra, azóta 15 lose zsinórban. Kicsit sem tilting....

Most már az is elver aki nem akar.
Röhejes húzások vannak folyamatosan, secret fosadin Druid ellen természetesen mind a két Get the Fuck Down-t felhúzza kézbe, ha nem lenne Mysterious Motherfucker.

Oké, ha ez még nem lenne elég Rouge matchup-ok felében minden burst DMG-t felhúz 10 lapból ami kiadja neki a pontos lethalt.

Komolyan azon lepődök meg, ha 1x mellém áll az RNG.
20 menetből 2x sikerül jól rampolni az elején, bezzeg ha nekem bármikor bármilyen paklival ad a gép druid ellenfelet Turn 3-ban már pakolja az Emperor / Lore, tudja a tököm még milyen OP lapokból álló sorfalat.... :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#43045) emperorka válasza F-ECT$ (#43032) üzenetére

emperorka
(fanatikus tag)

A Lol előtt gondoltam, akkor az összes sámán deck tier 4-es volt. Egyébként tényleg nem rossz deck, de ha az elején nem tudsz kitenni lényeket, akkor mehet is a concede.

(#43046) emperorka válasza F-ECT$ (#43032) üzenetére

emperorka
(fanatikus tag)

A Loe előtt gondoltam, akkor az összes sámán deck tier 4-es volt. Egyébként tényleg nem rossz deck, de ha az elején nem tudsz kitenni lényeket, akkor mehet is a concede.

(#43047) Kanczy válasza h3lios (#43044) üzenetére

Kanczy
(PH! kedvence)

Ott valahol user error lesz. Olyan nincs, hogy csak téged sz*passon a játék :N

(#43048) bepe79 válasza Kanczy (#43047) üzenetére

bepe79
(PH! addikt)

Nem védem, de rossz széria van, mint pl. amikor a havi szezon-záró után az összes erős ellenfél lent van 20-as rank körül, és 10 meccsből 8-szor kapok ki: )

iPhone 6S Space Gray 32 GB független @ iOS 11.2.5

(#43049) Tyler Durden válasza saen (#43042) üzenetére

Tyler Durden
(őstag)

Én ezzel mentem/megyek ladderen és ez aggro ellen és cw ellen is jó /persze tré lapjárásnál megesz az aggró/. Viszont CW ellen az entomb szerintem nagyjából el is viszi a meccset. Ysera, Grommash, hogy csak a legdurvábbakat említsem. 10 manás körben ráadásul nem olyan, mint az MC, hogy eltolod és abban a körben nem csinálsz semmit, hanem marad még 4 manád egyebekre. Mindenesetre kiváncsi vagyok, hogy mit hoz majd ez a párbaj (: /hja mondom ezt úgy, hogy warrior a kedvenc classom, vele is játszom a legszívesebben/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa..

(#43050) darkrock

darkrock
(tag)

Van elegendő dustom, hogy kraftoljak egy legendaryt. Szerintetek melyik legyen, Dr. 7? Vagy inkább költsem arra a dustot, hogy legyártsak egy paklit?
Elszeretnem érni a rank 5-ot, secret palával sikerülne? Arra is lenne elég dustom hogy legyártsak két Mysterious Motherfucker-t ( :DDD ) meg dr. hetet, de tirion hiányozna. Hozzáteszem, hogy a múltkor lekraftoltam az eboladint de utalok vele játszani.

ami nem öl meg az megerősít... kivéve az RPG, az RPG az megöl | Battletag: darkrock#2177 |

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.