Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SP4C3

    veterán

    válasz senzaj #46104 üzenetére

    Gyári hiba. Inkább elsô használatnál jelentkezzen, mint azután, hogy telepakolod fontos adatokkal, backup-okkkal.

    -JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

  • válasz senzaj #46104 üzenetére

    Én is belefutottam legutóbb ebbe a hibába és bár nincs semmi baj szerencsére, de ezerszer le volt már írva hogy "tilos" futárral hozatni a HDD-t. Persze jogos a felvetés miszerint a boltba is ők hozzák, de sztem nem csak egy szál zacsi gondoskodik a védelemről.

    Direkt kértem is a boltot annak idején hogy alaposan csomagolják be a HDD-ket, amiket a géphez vettem, erre berakták egy karton dobozba a többi csomag mellé zacskóban légréssel... (több mást is vettem). Azt hitem az agyam eldobom amikor kibontottam... kifogástalanok de azért a csomagolóval szívesen elbeszélgetnék. Az új HDD-k még kifinomultabbak tehát különösen érzékenyek - eljön tehát még az idő amikor el kell menni a nagykerhez ahol még az alaposabban becsomagolt raklapból emeljük ki a HDD-t, mert amit néhány bolt művel a csomagolással az egy vicc.

    Véleményem szerint esetedben a szállítás során a fej valahogy lejött a parkolóvilláról és az első induláskor megsemmisült, miközben felszántott néhány cilindert. Borotválkozótükörnek se jó, gariztatni kell amint lehet. Cseredarab érkezését követő kibontásnál javasolt megfelelő minőségben rögzíteni a kibontás menetét, ahogy én is tenni fogok ezentúl minden új HDD vásárlásánál... ezeket alaposan bebugyolálva vagy jól beszivacsozva kéne szállítani, nem zacsiban légréssel, bár ahogy az árak alakulnak mostanság önálló alukofferben méretre vágott szivacsbéléssel is megoldhatnák, bár ez a tervezett elavulásnak ellent mond :))

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák