Hirdetés
- Picit gazdaságosabb és halkabb lett a PlayStation 5 Pro legfrissebb verziója
- Dollármilliárdokért csábított el Zuckerberg egy kínai Manust
- Új versenyző áll rajtvonalhoz a tápok világában
- Tiltott témává tenné Kína az öngyilkosságot az AI számára
- Hálózati sebességre gyúrt a Minisforum új mini-munkaállomása
- Vezetékes FEJhallgatók
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- TCL LCD és LED TV-k
- Úgy állhat le a 16 GB-os GeForce RTX 5060 Ti gyártása, hogy közben nem áll le
- Milyen videókártyát?
- Milyen notebookot vegyek?
- Milyen házat vegyek?
- Picit gazdaságosabb és halkabb lett a PlayStation 5 Pro legfrissebb verziója
- Milyen alaplapot vegyek?
- Bambu Lab 3D nyomtatók
Új hozzászólás Aktív témák
-
Caesarion
aktív tag
válasz
Don Vittorio
#795
üzenetére
''Harry ott feküdt a hátán, a szemét sem bírta kinyitni, és úgy érezte, menten kettéhasad a feje az eszelős fájdalomtól. Aztán valahol messze a magasban egy éles, fagyos hang így szólt:
– Öld meg a másikat.
Suhintás hallatszott, majd egy másik hang belevisította az éjszakába:
– Adava Kedavra!
Zöld villanás hatolt át Harry csukott szemhéján, aztán valami súlyosan puffant mellette''
Ergo szeretném ezzel is vizualizálni, hogy valóban Féregfark ölte meg Cedric-et, Voldemorth parancsára, csak azért, mert nem volt a kölyökre szükség. Arról nem volt szó hogy a zsupszkulcs-TrimágusKupát ős is megérinti.
Harry élve kellett addig, amig el nem végzik Voldemorth nagyúr újjá-születésnapi zsúrpartyját. Ezt követően jött a Halálfaló gyűlés, létszámellenőrzéssel egybekötve. Harry közben a padlón figyel mint a moziban. Tudodki ikerek története után Crusius átokkal kicsit kínozza Harryt, majd pálcáját visszaadva kényszerítette hgoy bárbajozni álljon le vele.Később kviddicsreflexeknek köszönhetően beugrott Voldemorth apjának sírköve mögé ami megvédte egy Cruciustól. Mikor onnan kiugrott, Voldemort résen volt. s mikor Harry Capitulatus!-t kiáltott, ő is elordította magát hogy'' Adava Kedavra!''. Na itt a két varázslat összegabalyodott, s végül Cedric szelleme(?) kibújt a Voldi pálcájából, majd jött a szellem-riporter s Harry szülei, akik a varázsgomolyag elszakadása után feltartották Voldemorthot hogy Harry zsupszkulcsKupával visszamehessen Roxfortba.
Tömbösítve a zanzásított történetet: Féregfark ölte meg szándékosan Cedricet mert felesleges elem volt, Voldemorth parancsára. Egyébiránt az Adava Kedavra nem ''nehéz'' átok, hanem tiltott. Voldemort saját maga szórakozott Harryvel, de ráfaragott.
ha ezt szóvban mondom és boszorkány/varázsló hallgatja, akkor a sok ''Voldemorth'' emlegetéstől már keresztbe állna a szeme.
Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Pink -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3285
- HIBÁTLAN APPLE WATCH ULTRA 2 NATURAL TITANIUM 49MM -1 ÉV GARANCIA - MS3713, 100% AKKUMULÁTOR
- LG 27GR95QE - 27" OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Telefon felváráslás!! Xiaomi 13T, Xiaomi 13T Pro, Xiaomi 14T, Xiaomi 14T Pro
- Berlinger Haus BH-9675 Vízforraló
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest



