Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz Peethy #5250 üzenetére

    50 1.8d, sigma 105-tel keszultek. necronak irtam melyik melyik...
    10-20 is tud pont olyan becsillanast mint amit irsz, f13-on probalkozz.
    ezek f13: egy, ketto
    de tud ilyesmit is
    105 annyira nem nagy szam, az ilyen "sugariranyu csikokat" huz...itt fent latni nagyjabol, itt meg bal alul...mondjuk ehhez kepest a canon 100 naaagyon durva becsillanasokat tudna.
    nekem mondjuk az 50-es a kedvencem a 3 kozul ilyen teren, az ilyen jo kis karikakat rajzol es jo fatyolossa teszi a fenyforrast...kivancsi lennek a G-s 50-es milyen :F

    amugy eskuvore visszaterve osszedobok sztem vmi gagyi honlapot aztan meglatjuk hatha...ezeket a csaladi kepeket meg a multkori eskuvot is azert vallaltam el hogy legyen vmi anyag...az a baj hogy marketingelni kell ezt, mert ismerettsegi koromben olyan ajanlatokat kapok hogy menjek el keresztelotfotozni 10e huf-ert, eskuvot benzinpenzert meg hasonlok :DDD nemkoszi. mondjuk felszerelest is boviteni kellene, kell vennem egy 17-50-et, egy szatyor vakut meg egy d7k-t 2. vaznak legalabb...bar lehet x10 lesz helyette ;]

    de jovore mar van 1 erdelyi eskuvo. az fincsi lesz, szep tajak vannak arra, ugy is reg jartam ott, lehet majd tajkepfotozni is :K

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák