Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixer66

    senior tag

    válasz Radnix #10914 üzenetére

    Elnézést, most tévedtem ide és nem akartam senkit se felidegelni.
    175cm vagyok 72kg 2 éve járok kondiba fél év kihagyással előtte otthon bohóckodtam ami adott egy alap testalkatot.Testzsírszázalékom most kicsit megugrott, mert elkezdtem fehérje mellé erősen nyomni carboxot így hozott is 3-4kg-ot persze ez nem izom, de szerencsére arányosan eloszlik.Célom a 75-78kg elérése, ami nincs is olyan messze, de ezt nem tömegeléssel akarom elérni, mert nem zsírban szeretnék növekedni, hanem izomban, ami ugye lassabb folyamat.Sajnos a munkám egy gyártósori feladatot tesz ki, ami nem nagyon kaloria szegény mozgás, 9 órában konkrétan futkosás és fizikai munka.Mellette heti 4 alkalom edzés, szóval égetem a kalóriát és egyébként is nehezen hízom.Kajámat se mondanám, hogy rendben van, mert se időm nincs rá, persze ez kifogás se anyagi helyzetem nem engedi meg ( persze tudom itt megint felháborodás lesz, hogy akkor minek is szedem a fehérjét meg a többi port ), de az én lelkivilágomat ez megnyugtatja, hogy ezeket is beviszem. Fekvenyomás mivel egyedül járok 80kg szériánál meg akadt, talán most fogok tudni majd fejlődni, mert jön haver, így tudok erőltetett ismétlést is csinálni. Guggolás az szőrnyű, sokáig elsumákoltam a láb edzéseket és most meg is van az eredménye, de tudom a legtöbb tömeget a láb edzésével lehet felszedni.

    Viszont még egy olyan kérdésem lenne, hogy valaki tapasztalt már olyat, hogy kreatinnal szünetet tartott és többet fájt a feje, mint általában ? Tudom elég hülye kérdés, de mindig ezt tapasztaltam.
    Remélem nem köveztek meg a regényért.

Új hozzászólás Aktív témák