Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angyalifény

    tag

    válasz Cathfaern #979 üzenetére

    Nézd a hozzád hasonlóaknak sok türelemre lesz még szüksége mert az emberek többsége olyan mint én.

    meg kell őket győzni ugyanúgy észérvekkel az mellett hogy a Chrome nem veszélyes.

    A térkép miatt én személy szerint nem aggódtam próbáltam már ilyen progit és ahogy írtad amit én is beírtam kb a város másik végébe tette.

    Isten kíséri utadat.

  • ntomka

    nagyúr

    válasz Cathfaern #979 üzenetére

    Igen, valóban volt ilyen a végfelhasználói szerződésben, és ki is szedték, de szerintem nem egy nap alatt, mert igencsak elterjedt a neten ez a dolog. Bár ebben biztos már nem vagyok, de tény, hogy kiszedték. Azt a szót meg kerüljük szerintem, hogy "véletlen". Egy multinál, ahol az 1 négyzetméterre eső jogászok száma nagyobb, mint egy jogi egyetemen, egész valószínű, hogy "véletlenül" tesznek be valamit egy szerződésbe. :U (De ebbe már tényleg értelmetlen lenne belefolyni.)

    (#984) sheratan: Valami ilyesmi. A Google is vallja alapvetően a nyíltságot, viszont azt ők is belátták, hogy egy "zártabb" böngészővel tudnak csak versenybe szállni. Ezért hozták létre a Chromium projektet, mely az alapvető fejlesztési ága a Google féle böngészőnek. Ebből valóban napi szinten jönnek a buildek, és a legfrissebben módosított forrást is bármikor elérheti bárki. A Chrome erre épül, viszont ennek a licencelése már közel sem olyan megengedő a módosításokat illetően. Tehát ha valaki Chrome alapú böngészőt akar fejleszteni, a Chromiumot kell leszednie. :)

    (#991) Angyalifény: A jelszó mentés biztonsága akkor kérdés, ha többen használják ugyanazt a gépet, mert ugye a te gépeden menti azt. Ha meg használsz valamiféle szinkronizációt, akkor azon a szinkronizációs megoldáson múlik mennyire titkosít. Ha meg a külső támadások ellen védekezel tűzfallal, vírusirtóval és hasonló programokkal, megint kicsi az esélye, hogy onnan tudja meg valaki a jelszavaid. A Chrome anno titkosítás nélkül mentette a jelszavakat. Nemtom azóta ez változott-e, de ez is olyan dolog amivel rémítgették a hozzá nem értőket (amit sheratan is ecsetel itt neked régóta :) ).

    [ Szerkesztve ]

    ツ Headphones on - World off

Új hozzászólás Aktív témák