Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • escie

    őstag

    válasz GD #128 üzenetére

    üdv a fedélzeten! :)úgy rémlik, én innen telepítettem, ebben megtalálod a választ arra is, hogy mit kell leszedned.
    [link]
    és megabites DSL-eddel meg ne nyafogj, mert balhét csinálok... :DDD

    a rendszert magad fogod a helyére pakolni, készülj fel, semmi csillogó villogó telepítő, de nem vészes, csak olvasd a doksit. javaslom, ne nagyon ugord át egyik részét sem az eleje felé, hacsak nem kér erre a doksi. és szánj rá egy kellemes délutánt a telepítés beindítására, mert el lehet vele szöszölni. a telepítés hosszú része, az már a gép dolga, eltart egy ideig, készíts elő egy könyvet is.
    én is az universal cd-t ajánlom, volt gondom a minimal cd-vel, már nem emlékszem, mi, de a végén leszedtem az universalt, és minden klappolt.

    eleinte elég munkás egy Gentoo belövés, de ha egyszer felment, nem vészes. csak azért mondom, nehogy eltántorítson a telepítés procedúrája.

    milyen ablakozó javasolt? semmilyen, pontosabban nincs javaslat. amelyiket szeretnéd, azt tedd fel. persze érdemes úgy, hogy a friss rendszerre felteszel egy kicsi ablakkezelő, plédául blackbox, hogy tudj min netezni, míg fordul a kde, gnome, ha ilyen durvább desktopot akarsz.. :)

    [Szerkesztve]

    I'm back, baby!

Új hozzászólás Aktív témák