Hirdetés
- Apple asztali gépek
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Házimozi belépő szinten
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- GeForce RTX 5060 Ti: Ha az ár jó, minden jó (lenne)
- Projektor topic
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Locsolkodás helyett hardverekre feni a fogát az ünnepi nyúl
-
PROHARDVER!
Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.
Új hozzászólás Aktív témák
-
inf3rno
nagyúr
Nekem egy Ambit3 run van, én elégedett vagyok vele. Nagyon ritkán veszít jelet, akkor persze hülyeséget mutat a grafikon, valamiért átlag sebesség helyett lemegy nullára utána meg felmegy 2-esre a pace. Nem érint kifejezetten csak látni szoktam aluljáróknál a jelenséget, és a max pace-t így rosszul írja az edzéshez. Magasság terén azért elég sokat téved, ha összeadom a descent-et és ascent-et a végén, amikor oda-vissza futok valahol, akkor nem szokott nullára kijönni. Ebben viszont nincs barométer, a peak-ben meg elvileg van, meg vannak benne ezen felül is extra funkciók gondolom. Újan talán 100-120 lehetett, használtért azért én még megpróbálnék alkudni mondjuk 40-re, hátha vevő rá a tulaj... Egyébként én is azért vettem Suuntot, mert látszik rajta, hogy van benne anyag, nem csak a kinézetén, hanem a súlyán is és szoftveresen is rendben van. Annak idején a hasonló áru Garminnak fele volt a súlya (100g vs 50g). Futás közben nem érezni, de minőségre biztosan van különbség. Az enyémet már leejtettem párszor, rázta meg statikus elektromosság, amikor kiszálltam a kocsiból, stb. mégsem tűnik úgy, hogy bármi komolyabb baja lett volna tőle. Szíj most szakadt 3 év után.
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi Redmi 10 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 32GR93U-B - 32" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDR 400
- AKCIÓ! Acer Predator Triton Neo 16 15 notebook - Ultra 9 185H 32GB RAM 2TB SSD RTX 4070 WIN11
- REFURBISHED - DELL Thunderbolt Dock WD19TBS dokkoló 210-AZBV + DELL 180W AC töltő
- iKing.Hu - Apple Watch Ultra 2 Titanium Szíjjal 49 mm Használt, újszerű
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest