Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
enjoy018
tag
Sziasztok!
Most töltöttem le a játékot, és segítségeteket szeretném kérni! Persze majd megveszem eredetibe is, mert szinte ingyé' van, csak játékvásárlás előtt mindig kipróbálom, hogy milyen, hogyan fut a gépemen az adott game! Olyan problémám van, hogy játszok mondjuk derbyt vagy sima versenyt, és pár perc után lefagy az egész és csak a reset segít rajta! Más játéknál nem csinálja, csak ennél! Szerettem az első részét is nagyon (az is megvan eredetibe, vitrinbe
), de ez még jobbnak néz ki, csak az a baj, hogy meg se tudom nézni, mert egy pár perc után lefagy! Talán a patchek segítenének rajta? Vagy az csak az eredetihez jó? Aki találkozott már a problémával, az kérem segítsen, mert addig nem merem megrendelni! Üdv.
Új hozzászólás Aktív témák
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- 3DMark Night Raid eredmények (IGP-sek ide!)
- Drón topik
- Békéscsaba és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- További aktív témák...
- Asus ROG Ally Z1 Extreme 2027.10.02-ig garis Telekom számlás karcmentes üvegfóliás +tok dobozos!
- Next Level Racing Motion Platform V3 - 1 év Garanciával
- XBox Series X 1TB + gyári kontroller, karcmentes újszerű, hibátlan, tiszta állapotban!
- Samsung T210 Galaxy Tab 3 - 7.0 - 8GB
- Apple iPad 2 (Wi-Fi + 3G) 9.7" - 64GB - RITKASÁG - GYŰJTŐI ÁLLAPOTBAN :)
- Dell Latitude 7320 i5-1145G7 16GB 512GB 1 év garancia
- Beszámítás! Sony Playstation 5 PRO 2TB Digital játékkonzol garanciával extrákkal hibátlan működéssel
- DDR4 Szerver RAM felvásárlás - napi árak, elsősorban nagy mennyiségben
- LG 27GP850P-B - 27" NANO IPS - 2560x1440 - 180Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDR 400
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4322
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
), de ez még jobbnak néz ki, csak az a baj, hogy meg se tudom nézni, mert egy pár perc után lefagy! Talán a patchek segítenének rajta? Vagy az csak az eredetihez jó? Aki találkozott már a problémával, az kérem segítsen, mert addig nem merem megrendelni! Üdv.

