Hirdetés
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Képen feszít az Amazon szörnyen gyors Gravitonja
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- Egy kis ráncfelvarrást kaptak a Gigabyte AERO X16 sorozatú noteszgépei
- Kiegészítette a korábbi Arc meghajtóját az Intel
- Milyen TV-t vegyek?
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- OLED TV topic
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Projektor topic
- Hetes vagy ötös? Összecsap a Ryzen 7 AI a Core Ultra 5-tel
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- TCL LCD és LED TV-k
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
arnyekxxx
veterán
Amiket linkeltél, az kb olyan mintha death metálról mondanád hogy vannak ma jó zenék. te szereted, meg a kis közönsége, de el kell ismerni hogy nem mindenkinek való.
De egy univerzális jó ízlésű ember magyaráz underground embereknek..
-
cami][us
őstag
-
Armagedown
őstag
Kedvenc sztorim:
https://www.vice.com/en/article/ai-songs-spotify-scam/Leleményes egy ember volt
Nem tudom, hogy ezért miért kellett elítélni, nem ártott senkinek. -
Tasunkó
őstag
Érdekes szembesülések lesznek, mert eddig valaki jónak gondolt egy zenét és kellemetlen volt közölni vele hogy az talán sosem volt olyan igazán jó. Viszont amikor így randomgenerálja valami masina ugyanazt 100 ezermilliárd verzióban, akkor már sarokba szorul, mert vagy elismeri hogy amit jónak gondolt az mégsem az, vagy ha kitart, akkor sokkal meredekebb lesz a hülyesége az eddigieknél, és már Zámbó Jimmyvel elérkeztünk valaminek a határáig, amit átlépve már csak annyi lehetőség maradt hogy vagy dervis-kántálás , vagy ovis gajdolás.
Mondták hogy ezzel az AI-al legtöbbet magunkról fogjuk megtudni. -
enginev3.0
félisten
Szakadok xd
Azt hittem ez az "egymás zenei ízlését kritizálni, és meggyőzni a másikat hogy ez zene, az nem" kihalt 2015-ben a facebookon
Legjobb mikor rapperek próbálják meggyőzni a rockereket hogy a másik zenei műfaja már halott
Hallgatok Ossiant meg Azahriaht is, meg Road-ot, és Majkát is
De bármilyen külföldi 2026os tiktok zenét is, ami épp megtetszikEgyedül ezt a kötelező nyivákolni tiktokon -mollywood és társait-, meg azok követőit nem bírom elviselni, na az már tényleg extra gáz, számomra felfoghatatlan
-
5150head
őstag
A magyar rock zene meg FŐLEG halott nagyon régóta.
Siklósi Örsben volt egy kis potenciál. az Alvin és mókusoknak jó hangja van, és tudnának jó zenéket, de nem akarnak. vagy nem tudnak. Ennyi.A másik pedig hogy műfaj alapján ítélsz, ez az ami nem utal magas intelligenciára. én sem szeretem a death metált és nyugger zenét, de nem mondom rá hogy fos.
AI zenét pedig egy normális ember sem hallgat, max egy bevásárlóközpontban háttérzajnak eltűrjük.Azahriah - Gát
Bad bunny - Dákiti
Eminem - Love The Way You Lie
Eminem - Lose Yourself
Ak26 - Fenn a kezedHa ezek szerinted egyáltalán nem jók, akkor csak a befásult sznob fanatikus ízlésedet vetíted ki a többi műfajra.
A rap más műfaj, nem azt kell szeretni benne mint a többiben. mint ahogy a rock/metál underground ágai is hallgathatlanok a többségnek.A magyar rock zene meg FŐLEG halott nagyon régóta.
Ez azért nem igaz, csak underground vannak a jó zenék.
pl: Salvus, Ők még a Dal-ban is szerepeltek, mégse sikerült betörniük a köztudatba, nincs igény az ilyen zenére, de az se igaz h halott lenne.
-
Tasunkó
őstag
A mindenkori aktuális zenei felhozatalról ami szembejön rádión, tv-n, kajáldában nemtom, mindig ez volt az élményem hogy ezt robotok írták és hallgatják, nem nagy változás.Irigyeltem azokat az időket, amikor swinget meg jazzt hallgattak, és ezeket bárokban játszották élő zenekarok. Bár nem feltétlenül ezt hallgatok, akkoris valami ma már hihetetlen igényről árulkodik.
Aki zenét csinál, kellene legalább olyan kapcsolata legyen egy hangszerrel, hogy el tudja azt játszani, amúgy hagyja a picsába, és hagyja vele békén a világot. -
judas13
veterán
Rögtön ...írtam... is vagy 3 számot, reggel még nem hittem volna, hogy estére "dal" szerő leszek. (30 másodpercben)
-
ledgeri
nagyúr
Az egyedüli jó dolog az ai zenében, hogy még kis eséllyel jön egy universal, vagy sony, vagy bármi nagy zenevállalat, hogy "akkor most a videó, vagy egyéb anyag claimed , mert vagy félrehallotta a másik ai, vagy mert a háttérben elment egy autó amiből doppler-effektusosan beszűrődött, vagy valami".
Mindez persze addig, míg ki nem derül, hogy azért a kész zenékben is van egy "hologram" ami alapján kideríthető, hogy ki, mikor, melyik account generálta milyen AI-n, így akkor az kapja a jogdíjjakat, és koszöni szépen! -
Bareszotron
aktív tag
Pedig az zene, az azária meg fos. A rap, mint műfaj szintén az aluliskolázott igényteleneknek való, meg legalább "zenészként" sem kell még énektudás sem. Ez nem jó ízlés, hanem a mindent fogyasztó agyhalott popkultúra. Nekik való az AI "zene" is.
Kalapács, Ossian, Moby Dick, Stula Rock, stb. élvezetéhez bizony nem árt legalább egy átlag IQ-szint.
A magyar rock zene meg FŐLEG halott nagyon régóta.
Siklósi Örsben volt egy kis potenciál. az Alvin és mókusoknak jó hangja van, és tudnának jó zenéket, de nem akarnak. vagy nem tudnak. Ennyi.A másik pedig hogy műfaj alapján ítélsz, ez az ami nem utal magas intelligenciára. én sem szeretem a death metált és nyugger zenét, de nem mondom rá hogy fos.
AI zenét pedig egy normális ember sem hallgat, max egy bevásárlóközpontban háttérzajnak eltűrjük.Azahriah - Gát
Bad bunny - Dákiti
Eminem - Love The Way You Lie
Eminem - Lose Yourself
Ak26 - Fenn a kezedHa ezek szerinted egyáltalán nem jók, akkor csak a befásult sznob fanatikus ízlésedet vetíted ki a többi műfajra.
A rap más műfaj, nem azt kell szeretni benne mint a többiben. mint ahogy a rock/metál underground ágai is hallgathatlanok a többségnek. -
-igu-
veterán
-
scdlsc
senior tag
Pedig az zene, az azária meg fos. A rap, mint műfaj szintén az aluliskolázott igényteleneknek való, meg legalább "zenészként" sem kell még énektudás sem. Ez nem jó ízlés, hanem a mindent fogyasztó agyhalott popkultúra. Nekik való az AI "zene" is.
Kalapács, Ossian, Moby Dick, Stula Rock, stb. élvezetéhez bizony nem árt legalább egy átlag IQ-szint.
"Pedig maga igazán tudhatná, hogy a popszakmában (és rock) sok minden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni. Ajánlom helyette Stravinskyt és Wagnert."
-
Armagedown
őstag
AI slop, de cserébe legalább drága a ram
Ha már AI slop, gondolojatok bele, hogy a promptolója ezt viccesnek találja: A Maci
-
Dark Archon
addikt
Amiket linkeltél, az kb olyan mintha death metálról mondanád hogy vannak ma jó zenék. te szereted, meg a kis közönsége, de el kell ismerni hogy nem mindenkinek való.
De egy univerzális jó ízlésű ember magyaráz underground embereknek..Pedig az zene, az azária meg fos. A rap, mint műfaj szintén az aluliskolázott igényteleneknek való, meg legalább "zenészként" sem kell még énektudás sem. Ez nem jó ízlés, hanem a mindent fogyasztó agyhalott popkultúra. Nekik való az AI "zene" is.
Kalapács, Ossian, Moby Dick, Stula Rock, stb. élvezetéhez bizony nem árt legalább egy átlag IQ-szint.
-
Bareszotron
aktív tag
-
Bareszotron
aktív tag
-
Bareszotron
aktív tag
Még szerencse, hogy nem minden embernek egyforma az ízlése. Én pl a Pogány féle zajt nem tudom meghallgatni.
Ezért mondtam, hogy a rap kedvelőknek.
-
LosBlancosRM
őstag
Szomorú, hogy az AI jobb zenéket csinál, mint jópár éve a magyarok
Volt egy ideig Azahriah, de úgy tűnik már ő is elfáradt. a rap kedvelőknek még van a Pogány.Még szerencse, hogy nem minden embernek egyforma az ízlése. Én pl a Pogány féle zajt nem tudom meghallgatni.
-
FireKeeper
nagyúr
AI slop, de cserébe legalább drága a ram
-
Bareszotron
aktív tag
Szomorú, hogy az AI jobb zenéket csinál, mint jópár éve a magyarok
Volt egy ideig Azahriah, de úgy tűnik már ő is elfáradt. a rap kedvelőknek még van a Pogány. -
CptAdamica
nagyúr
Amikor már hányingered van a nettől, mert minden közösségi oldal AI szar videókkal van elárasztva és azt se tudni, hogy mi a valóság és mi az AI, akkor most már a zenéknél is ez lesz a helyzet, szupi.
-
anulu
félisten
tökéletes felhasználása az erőforrásoknak...

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Forza Horizon 6 Premium / Standard Pre-Order kódok
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Game Pass Ultimate előfizetések 3 - 36 hónapig azonnali kézbesítéssel! 13 hónap ultimate - 45.000 ft
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


