Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kristof_94

    nagyúr

    válasz Zimmi91 #7510 üzenetére

    Itt a már befejeződött illetve szezon illetve a nyáron lejátszott BL/EL meccsek számítanak.
    És szerintem KDB jóval "termékenyebb" volt, még akkor is ha Bruno csak fél szezont ment a PL-ben. Ja és a szezon legjobbja lett. Bruno is nagyon jól játszott, de nem hiszem, hogy KDB helyére bekerülhetne. Az persze más kérdés, hogy a "meta" szavazás mit fog hozni. Lehet bekerül Bruno, de mondjuk Thiago helyére. :R

    Közben Puskás ideiglenes búcsúmeccse is megvolt, 3 gólt szerzett. Átadólistára tettem, de nem a képességei miatt, hanem azért mert ebben a mocsárban nem vagyok hajlandó egy ilyen legendával szenvedni, aki a magyarok számára azért többet jelent, mint egy sima virtuális kártya. Úgy érzem azzal tisztelem meg az emlékét, ha egyelőre jegelem ezt a projektet és a későbbiekben, ha esetleg majd kap egy SBC-t vagy swap lap lesz, akkor meg fogok szerezni. Egyszerűen nem tartom fairnek azt, hogy egy ikon lövését 10-ből 10 alkalommal blokkolják a védők, miközben sokszor semmi köze az ellenfélnek a meccshez. Ha 3-4 méterre van az sem számít, mert az EA késlelteti a lövést és mire sikerül már oda is ért. Nyilván ez egy 2-es WF-os Inaki esetében nem gond. De ezt hagyjuk is, mert ezer szóban lehetne róla írni és egyre inkább úgy érzem, hogy felesleges.

Új hozzászólás Aktív témák