Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toguro San

    tag

    válasz Szigma70 #158 üzenetére

    Köszi, bár nem kell nagy ellenállás, mert kb 10 éve fifázok, de abból 2 nap volt amíg UT-val játszottam. Nekem nem nyerte el a tetszésem.
    Engem a karrier mód teljesen "kielégít" Persze, az AI-val játszva is nem egy agyvérzésen vagyok túl, de ez másodlagos.
    Engem a valós bajnokságok, átigazolások világa jobban vonz, minthogy egy Mendy, Ronaldinho, Pelé passzolgasson. Számomra ez már annyira nem valósághű, Vagy amikor úgy játszik UT-ban egymás ellen 2 ember, hogy a 11-11 játékosból 9-10 ugyanaz...
    Nekem ez valahogy nem jön át.

    De hát kinek mi... Az emberek 95 %-nak meg a karrier nem nyújt izgalmakat! Teljesen megértem.
    Én pl. úgy játszom, hogy minden nagyobb bajnokságban indítok 1-1 karriert, próbálok jó eredményt elérni, és az átigazolásaimat is arra akarom alapozni mint a való életben.... Tehát nem a legnagyobb neveket és tehetségeket vadászom, hanem nézem hogy az adott karrier módban, mondjuk más csapatokban ki hogy teljesít, milyen a formája és ez alapján eligazolom....
    ez ilyen önmagam szórakoztatására teljesen elég :D

    Nektek, meg minden elismerésem, az UT-be fektetett energia és ideg és szívizomszövet miatt :D

Új hozzászólás Aktív témák