Hirdetés
- Százmilliárd dolláros AI-fegyverkezésbe kezdett az Amazon és a Google
- Így tüzelt el százbillió forintot az AI a héten
- Kétféle módon harcol a forró helyzetekkel szemben az ASUS új, M.2-es SSD háza
- Mérföldkő a szilárdtest akkuknál: fontos lépést tett a QuantumScape
- Degeneratív kapcsolóval készül a Firefox
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- ASUS notebook topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Milyen RAM-ot vegyek?
- Dell notebook topic
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen notebookot vegyek?
- Milyen videókártyát?
Aktív témák
-
egle
tag
válasz
Csabee.
#4921
üzenetére
Figyelj, hetek mennek el azzal hogy szinte mindennap hívom őket, hogy ugyan mozdítsák már meg a drágalátos valagukat és javítsák ki ezt a problémát. Mindig ugyanat a szitu, 2-3 perc várakozás miközben ketyeg a számlám, lecsekkolják a modemet, írnak egy szervízlapot, majd nem történik semmi napokig. És ez így megy heteken, hónapokon keresztül. Nem történik az égegyadtavilágon semmi, de tényleg SEMMI, érted?
Nem arról van szó hogy most lejjebb akarom rakatni magamat egy kisebb csomagba, arról van szó hogy szeretném ha megoldódna ez a probléma. Nem számít hogy a szerződésben lévő 3 napot egyszer sem tartották be, nem számít hogy mindennap hívom őket, semmi sem számít. Csak hogy fizessek és utána szépen maradjak csendben.
Nem akarok kisebb csomagot, azt akarom hogy foglalkozzanak velem most, itt, 2008-ban, mint egy rendes fizető ügyféllel, akinek problémája van, náluk van mint ügyfél mostmár több mint 5 éve, és szeretném ha ez a probléma megszünne. Ezt akarom, és nem kisebb csomagot!
Csak sajnos egyre inkább arra gyanakodom hogy a fibernek rohadtul mindegy hogy ki marad náluk ügyfélként, és rohadtul mindegy nekik az is hogy ki megy el, leszarják nagy ívben. Mint ahogy engem is a problémámmal együtt.
Ez a szomorú tudod? Hogy erre azt mondják korrekt meg rendes, 2008-ban. Na persze.
Aktív témák
További kérdésekkel az Invitel topikba fáradjatok!
- Asus XG-C100F SFP+ NIC és 3m SF 10G SFP+ DAC kábel - garanciális
- Gamer PC eladó Ryzen 7 5700X + RTX 5070 Prémium AORUS build,megkímélt, erős és esztétikus
- Acer Nitro 5 RTX 4060 Gaming notebook keveset használt szép állapotú
- HP Prodesk 600 G4 USDT I5 8GB ram 512GB SSD
- FULL CTO MACBOOK PRO 16" - APPLE M1 MAX - 64 GB RAM - 1 TB SSD - 120 nap GARANCIA
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs


