Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silverboy

    aktív tag

    Nah, ez se aktív totyik, de hátha betudjuk rugni.

    Tegnap egy bő 6-7 órát sikerült beleölnöm, nah mondom csalók tuti lesznek... mindegy... végül 1 meccsben volt csak. (Only Europe server)

    Német oldal / Normandia... 6 win / 2 loose (1 gyorsan, 1 feltartásossan majdnem megvolt a win). Abból 1 tuti fixen csalt meccs volt, lehet kitalálni melyik. Szintén géppuska mögül headshot adagolás. Viszont annyira engem ez nem zavar CoD 2 + Red Or. közel 3000 óra után valahogy nem tud izgatni, ha 8/1-ből valami "iq" huszár csal. Viszont a játékban, hatalmas potenciál van. Mannlicher puskáért big respect (Már csak Danuvia géppisztolyt kérem ;] ). Kicsit BF kicsit Tarkov kicsit CoD, egyszerre könnyed és nagyon részletes, "I like it". Illetve az első játék, ahol a Karabiner 98 pont l*faszt nem ér (szerintem)... Illetve a Garandnak van rendes "ping" elése a klip ürítésnél (ez nagyon rég óta fegyverb*zi lelkemet megnyugtató dolog). Repülővel (BF 110 HF) írtani lehet defenderként, és sokkal könyebb kezelni mint egy BF-ben, szintén respect, ami a tankokról nem mondható el, nekem az valamiért nagyon nyögve nyelős bár még csak a "fapuma" van meg (irányítás).

    Az, hogy a szakaszomat nulláról építhetem fel és mindent én határozok meg nem a gép, azért nagyon nagy pont illetve az is, hogy squadok nincs korlátozva 1-2 egységre, hanem lehet bővíteni mérnökkel, vagy anti-tankal esetleg, rádióssal, egész ütőképes csapatokat lehet kiállítani alacsonyabb szinten is.

    Lehet azért mert Europe szerveren játszottam, nem igen futottam bele sem vérpistikékbe, se agyatlan csapattársakba. Mérnökként például 2-3an olyan szépen elbarikádoztuk magunkat egy capture ponton (Conquest mode), hogy 3-an lehoztuk az egész oldalt :DDD.

    100+os stat szerintem nem lehetetlen, ha 1-2 embernek van, mint beeset noobie, én is simán lövök 70/10-es körül és általában top 3. Ez inkább rutin, meg helyezkedés, én sokszor oldalba kapom őket és közép távolságról leszedegetem egy puskával, ha be kell menni akkor géppisztoly + gránát/tnt :K

    Negatív:
    Csalók, oké lapozzunk, ehhez hozzájön, hogy iskola van, és 8 után nem igen vannak már fent "hülyegyerekek". (CoD-ba is ez volt mindig, délután játszhatatlan 8 után meg már minden normális), vagy csak nekem van hatalmas mákom.

    Szerverek. Gájzsin... Aki játszott anno a WarThunderrel (még béták alatt) akkor tudja jól a Gájzsin szerverei, egy krumpliról futnak, bár itt is sokat javult a dolog, laggokba és késésekbe én nem futottam bele, a pingem is normális volt, de a szerver ikon sokszor felvillant, hogy ez nem "igazán tökéletes".

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

Új hozzászólás Aktív témák